Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kjanek
kjanek szerda, 14:16
Előzmény: #212536  bronz
#212540
Ez a Török kb. annyira független, mint a lapátra kerülése után hirtelen függetlenné váló Deák Dániel, vagy a mindenki által kiröhögött szánalom huszár Nagy Attila Tibor. :D 
ngergo1985 szerda, 13:55
Előzmény: #212536  bronz
#212539
Marhára bírom ezeket a nagy "rettegőket", miközben az elmúlt években különféle elemzésekben elmondták, hogy nincs jogállam, meg a fidesz körbebetonozta magát a gránitszilárdságú, 16-szor módosított alaptörvénnyel, hogy minden közjogi méltóság, vagy döntéshozatali szervben az ő emberei ülnek. Most hogy elbuktak 2/3-dal, ráadásul úgy, hogy a győztes párt 1.5 éve azt kommunikálta minden fórumon, hogy ezeket a bebetonozott embereket EL FOGJA TÁVOLÍTANI a felhatalmazásával, már most megy az ajvékolás, hogy micsoda antidemokratikus, jogállamellenes(nek tűnő) módon akar cselekedni. Jó reggelt kivánok, hogyan lehetne elzavarni egy olyan embert, akit a fidesz 47 féle körbe-körbe törvénnyel betonozott be 2032-ig, 2037-ig stb? Idióták ezek az emberek, mást nem tudok mondani rájuk. Az hogy a fidesz már ÁVH-t meg Rákosit kiált, azt gondoltuk, és megmosolyogtató, annak tükrében, hogy kb 6 évig volt rendeleti kormányzás, az kurvára nem zavarta őket, hogy 23:59-kor beadott törvény 1 perc múlva a közlönyben ki is tudtak hirdetni. Nyilván sivítanak a férgek, mert végre dolgozhatnak a szervek,és kiderülhet hogy kinek ítéltek és milyen jogcímeken milliárdokat, tucatnyi embernél merül fel a hűtlen kezelés gyanúja! Szóval az a legnagyobb probléma, hogy az ilyen Török félék is csak szerepelni kívánnak a sajtóban, mert a jelenlegi kormányzati döntések, a parlamenti közvetítések (250-300 ezres youtube megtekintések/közvetítők) még róluk is elviszik a fókuszt. 
gazmber szerda, 13:45
Előzmény: #212536  bronz
#212538

mondja ez a Török  'A Tisza-kétharmad sem ismer el féket vagy korlátot maga felett'
Ja...a fideszes fékeket és 'korlátokat' és botokat a küllök között..azt valóban nem...és azt nem is kellene..
Cserében pl. a médiára szinte konszenzusos média-tanácsot ültetne (nem a saját embereit!!) pl. a bírói hivatalokba a bírák által 2/3-al választott jelölt ülhetne..nem o1izé embere ...stb---
jó lenne azt is észrevenni, hogy cserébe milyen rendszert és elveket akar bevezetni...mielőtt már minden g@@i a 'Tisza diktatúráról' ábrándozna...☺? szvsz 
gazmber szerda, 13:37
Előzmény: #212535  bronz
#212537
a bindzsizék úgy ki pakolták ott a kasszát, az összes nyereményalapot, nyereséget, mindent...lehet egész évre előre, hogy a ~veszteség elkerülésére már lehet ezt kellett 'csinálni-e'(?)...szvsz
bronz szerda, 13:35
#212536
A nagy független fideszes Török elemző is kezdi a rettegést.
bronz szerda, 13:32
#212535
Fejik a lottózókat, 25% áremelés, már 500Ft lesz egy.
Vegye, aki akarja.
gazmber szerda, 13:32
Előzmény: #212526  Sehmet
#212534

azaz bindzsizék által létrehozott
https://hu.wikipedia.org/wiki/Alkotm%C3%A1nyv%C3%A9delmi_Hivatal és a
https://szuverenitasvedelmihivatal.hu/
csak szégyellősek voltak és nem akarták pontosan a nevén nevezni a 'krumplilevest'...
egyébként + mi a probléma azza, hogy a 'legnagyobb' zsiványokat elszámoltatnák(?)... ez csak azoknak fájhat akik közéjük valók !...??☺ szvsz
andras-80 szerda, 13:05
Előzmény: #212529  badsector1
#212533
Szegényeket majd felveszi sekmet, úgyis a fidesznyalóknak kell eltartaniuk a többi nyaloncot 😂
andras-80 szerda, 13:04
Előzmény: #212526  Sehmet
#212532
Nem kell félni, nem fog fájni. Vagy neked mégis? 🥰
badsector1
badsector1 szerda, 12:59
Előzmény: #212530  bronz
#212531
"Tisza-kormány: napirenden az ügynökakták megnyitása, folytatódik a Fidesz-közeli média leépítése"
   
A fasiszta rendszer által a Pegazussal megfigyelt civil embereket is tájékoztatni kell a megfigyelésről
bronz szerda, 11:54
Előzmény: #212529  badsector1
#212530
...és még hány ilyen adófizetői pénzen csüngő fideszes propagandista szarházi lehet még...
badsector1
badsector1 szerda, 11:45
#212529
"Kohán Mátyás: Hatvan embert elküldtek a Mandinertől"
Ha így folytatódik a közpénzparazitàk lapátra tevése lassan plusszos lesz a költségvetés
badsector1
badsector1 szerda, 11:43
#212528
"„Köpködött, kártékony volt, és most pofátlanul visszajön tanítani” – keményen nekimentek az ELTE oktatói a volt államtitkárnak"
   
Ez a maruzsa egyszemélyben testesíti meg a fideszes embertipust.:))
bronz szerda, 11:28
Előzmény: #212525  Sehmet
#212527
Egész úton azon gondolkoztam, hogy a hazug fidesz lejárató propagandával öngyilkosságba kergetett hódmezővásárhelyi rendőrkapitány után mekkora büntetést érdemelne az, aki ezt megírta, engedélyezte, jóvá hagyta?
Te még mindig ezeket a gerinctelen fideszes pedofil szarházikat véded.
Sehmet
Sehmet szerda, 11:21
#212526
Állami Vagyonvisszaszerzési Hivatal ugye az ÁVH? :)
Sehmet
Sehmet szerda, 11:15
#212525
Egész úton hazafelé azon gondolkodám, hogy ha egy telefon Dunába dobásáért nem jár büntetés, akkor egy szivárványos zászlóért miért jár? Azok nyilvánítsanak elsősorban véleményt, akiket több szempontból is érint ez a kérdés! :)
Shortelek szerda, 11:13
Előzmény: #212523  euler
#212524
Orbán "az utolsó szó jogán"
Én is azt szeretném már hallani.
euler
euler szerda, 10:51
Előzmény: #212522  csendben
#212523
Mi köze ennek a 444 helyreigazításához?
.
De ha már kérdezted: Orbántól néhány mondatot várok csak az ítélethirdetésekor, az utolsó szó jogán.
csendben szerda, 10:44
Előzmény: #212518  euler
#212522
Viktor mikor mondja el a saját öszödi beszédét? Ahhoz kell majd gerinc! (Kincs,ami nincs)
________
________ szerda, 10:15
Előzmény: #212519  xy2003
#212521

mikor elindultak Prigozsinék, gyorsan átkutatták a Wagner irodákat, majd begyüjtötték a családok adatait, és kimentek hozzájuk egy kis elbeszélgetésre
a családtagok remegve hívhatták a katonákat, hogy ne csináljanak semmit, majd visszafordultak
Prigozsin azt hitte, hogy ezzel le van tudva az ügy, de aztán likvidálták öt is
nem sok hiányzott, hogy elkapják az aggresszort...

Topik gazda

________
________
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek