hehehe
"miért?"
ezt senki nem kérdezte!
ezt csak te kérdezted magadtól!
amugy nem kellene ideologiai kérdést csinálni egyszerű köztörvényes tolvajok ügyéből!
"miért?"
ezt senki nem kérdezte!
ezt csak te kérdezted magadtól!
amugy nem kellene ideologiai kérdést csinálni egyszerű köztörvényes tolvajok ügyéből!
ORBÁN TAKARODJ !!!
- gazdasági barkácsolását
- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait
- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését
- gazdasági visszaesést
- korlátozott szólásszabadságát
- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését
- az ellenség nélküli szabadságharcát
- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait
- stb......
magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy
ORBÁN TAKARODJ!!!!!