sőt, sokkal jobban jönnének :-)
amúgy, komolyra fordítva, bármit mondhatnak, lényeg, hogy az övéiknek szépen hangozzék. ez az egyetlen célja. azok boldogan, áhítattal szürcsölik az ajkairól az ilyen kijelentéseket, és megerősítve érzik magukat a fidesz-rajongásuk helyességében. ez erről szól.
amúgy, komolyra fordítva, bármit mondhatnak, lényeg, hogy az övéiknek szépen hangozzék. ez az egyetlen célja. azok boldogan, áhítattal szürcsölik az ajkairól az ilyen kijelentéseket, és megerősítve érzik magukat a fidesz-rajongásuk helyességében. ez erről szól.
ORBÁN TAKARODJ !!!
- gazdasági barkácsolását
- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait
- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését
- gazdasági visszaesést
- korlátozott szólásszabadságát
- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését
- az ellenség nélküli szabadságharcát
- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait
- stb......
magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy
ORBÁN TAKARODJ!!!!!