Putriótánk azon vihogott , hogy lézer Jani feladata lesz 4700 ingatlan elkótyavetyélése . Hihetetlen . Ezek komolyanazt hitték övék minden, a nép van Ő értük .. Rábasztak 😂😂
Évek óta van egy pletyka fentről, hogy ki van a sor végén tulajdonosként. Sőt! Ha nem így alakul április 12., az amcsiba menekült szarházinak is állítólag lett volna egy flottakezelője.
Már 2010-en bevezették a 3 személyes céget, amely "közvetített" az autószerelő műhelyek és a mentő, katasztrófavédelem javítása során.... A 6.000 Ft-os kerékcsere Győrben 24.000 Ft-ba került a katasztrófavédelemnek. A magyarázat a közbeszerzés által elérhető költségcsökkentés volt........................ És egyébként a 3 személyes cég nyerte a közbeszerzést, amely szerint minden megyében kellett volna autójavító műhellyel rendelkezni.... Magyarországon egyébként nem volt a kiírásnak megfelelő hálózat, így az "olcsó" 3 személyes cég mellett döntöttek.
Plusz megkapirgálhatnák azt is, hogy miért kell állami szervezeteknek, cégeknek a szervizei során közbenső szereplőket bevonni a szerviz intézésébe, akik javarészt leszedik a sápot és a szervizet miért nem maga az állami cég, szervezet intézi olcsóbban közvetlenül a szervizzel? Van mindkettőre példa. Ahogy arra is, hogy vesznek x autót, de az importőr ad hozzá szerviz csomagot valóban kedvezményes óradíjjal, valóban kedvezményes alkatrésszel, amit tovább ad a vevő vagyis az állam felé (ezzel nincs is probléma) és van a másik verzió, amikor közbeiktatnak egy szereplőt a szerviz és az állam közé, aki elvárja a kedvezőbb óradíjat és a kedvezményt az alkatrészekre, de azt NEM adja tovább a vevő vagyis az állam valamelyik cége, szerve felé, csak leszedi a sápot. Na, ezzel a megoldással baj van és nem kevés autót érint ez a verzió.
4IG és Jászai elszámoltatását azzal kell kezdeni az állami megrendelések leállítása mellett, hogy az állami Pro-M Zrt-vel megvetett egykori DIGI tornyok (amire a Pro-M-nek semmi szüksége sincs) adásvételi szerződését semmisé kell tenni. Ezt követően a 4IG-be tolt állami milliárdokat az utolsó fillérig visszaszedni, ha pénzben nem megy, akkor vigye az állam a One-t. A DIGI-t és Teszári Zoltánt pedig vissza kell hívni, mert a DIGI a garancia arra, hogy itthon végre valahára piaci verseny legyen. Osztrákok, németek fillérekért beszélnek, itthon pedig kőkemény lehúzás megy ezen a téren is.
Szegény hekki! Ne vergődj már ilyen semmit mondó emberek baromságaival, ennél sokkal érdekesebb dolgok történnek. Már menekülnek a fidesz oligarcha-i, futnak minden felé. Van aki sírva ajánlja fel a lopott vagyonát az államnak, beleértve ebbe még a magán vagyona egy részét is, hogy elkerülje a felelősségre vonást az igazságszolgáltatás előtt. Tényleg nem gondoltam volna azt, hogy a fidesz ennyire gyorsan és látványosan fog össze omlani. Magyar Péter szarrá verte és porig alázta Orbánt! Innentől kezdve Magyarország történelmének leghazugabb miniszterelnöke egy súlytalan senki lett országában és Európában is. Délibábot kergetnek azok akik még bíznak ennek a korrupt, hazudozónak a felemelkedésében, ennek már végleg befellegzett. Trump napjai is meg vannak már számlálva, belőle sem kérnek már az amerikaiak. Putyin is rábaszott az ukránok elleni háborúval és már az orosz nép is elkezdett ébredezni. A vége az lesz, hogy az összes diktátor, pár év múlva végleg bukni fog és a történelem szemétdombján fogják végezni Putyinostól, Trumpostól, Orbánostól. Vége van hekki, jobb ha ezt elfogadod!
ORBÁN TAKARODJ !!!
- gazdasági barkácsolását
- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait
- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését
- gazdasági visszaesést
- korlátozott szólásszabadságát
- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését
- az ellenség nélküli szabadságharcát
- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait
- stb......
magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy
ORBÁN TAKARODJ!!!!!