PetiKÉM-et megkérdezték és még büszke is rá, hogy a lavrovnak, az orosz főnökének, egy EU-val szemben álló országnak elintéz dolgokat az EU-ban, az EU és Mo. ellen. Bmeg, ezt hívják hazaárulásnak. És ő büszke rá...
Igen,en is ilyenre szamitok,h most mar nincs hova menekulni,bedobnak mindent,azt is,ami alapvetoen fogja szembekopni az elmult 16 evuket..mar minden mindegy nekik. Ha nyernek,itt kokemeny vilag lesz,politikai bosszuallastol kezdve barmi.
Egy jogállamban védhetetlen lenne, csak az a gond, hogy ez nem az, tehát eszébe sem fog jutni lemondani, mert nincs semmi, ami ebbe az irányba kényszerítse a gondolatait. :D Viszont magabiztosan nem tudom kijelenteni, hogy de majd 12. után megnézheti magát. Ki tudja!? Kettős állampolgárok és az a 3-400 ezer szavazó, akik még nem is tudják, hogy szavazni fognak 12-én a fideszre + a mihasznák együttesen még fájdalmas meglepetést okozhatnak. Előbbi két csoportot egyik kutató cég sem méri. És ha ez nem lenne elég, május közepéig 2/3 és rendeleti kormányzással hülyék lennének nem kihasználni ezt a helyzeti előnyt.
Igaz, erre nem is gondoltam. Meg macskaadó is lesz... most már tudom, a Fidesz a biztos választás. Köszönöm, hogy felnyitottad a szemem. Örök hála! :))))
Régebben írtam, hogy meg fogják találni az EU-ban a lehetőségét annak, hogy korlátozzák az Ocsmány-féle magyar kormány vétóinak lehetőségét, mert sokszor indokolatlanul alkalmazza, teljesen Európa ellenesen, és íme. Szerintem ezek közül a többsebességes Európa lesz az, ami a leginkább fájhat Magyarországnak, ha a felcsúti marad: "A diplomaták szerint az alábbi fellépési lehetőségeket fogják megvitatni:
Az EU szavazási mechanizmusának megváltoztatása: Átalakítanák a minősített többséggel megszavazható intézkedések elfogadását, hogy ne feltétlenül legyen szükség egyhangú döntésre. Ezzel gyorsabbá és hatékonyabbá is válna a döntéshozatal.
Többsebességes Európa: Az EU 27 tagállamán belül szűkebb koalíciók is alakulhatnának, amely szorosabb együttműködést tenne lehetővé bizonyos kérdésekben. Ilyesmire már most is van példa, például a Tettre készek koalíciója a védelmi kérdésekben.
Szigorúbb végrehajtás, uniós források visszatartása: Az EU-Szerződések őszinte együttműködést várnak el a tagállamoktól. Lehetőség van arra is, hogy ennek megsértése pénzügyi szankciókat vonjon maga után, amennyiben az EU bírósága úgy dönt.
A szavazati jog felfüggesztése: Az Európai Unió szerződésének 7. cikke egy tagállam szavazati jogának felfüggesztését is lehetővé teszi, ha az súlyosan és ismétlődően megsérti az EU alapvető értékeit. Ehhez viszont a többi 26 államnak egyhangúlag kell hozzájárulnia a jelenlegi szabályok szerint.
Az EU-ból való kizárás irreális forgatókönyve: Még egy országot sem zártak ki az Unióból, ennek lehetőségét az EU alapszerződése sem tartalmazza. Az egyik uniós diplomata szerint évekkel ezelőtt volt szó ennek lehetőségeiről Magyarországgal kapcsolatban, és most ismét felmerült a téma."
Jó barátom négy éve kerül be a fidesz NER piramis legaljára. Minden évben plusz egy kft-t rak össze és szintet lép. Csak az egyik cége, amivel indult, most 280 milliós árbevétellel rendelkezik, önkormányzatoktól van az összes bevétele. Cinikusan mosolyogva mondja, hogy ebből simán a fele tiszta nyereség, az adócsalás minden legális módját kihasználva. Nem riad vissza a számlagyárosoktól, a magánköltségeit ráterheli a cégre. És ő egy picike halacska. Azt mondja, nem kell félni, okosba kell csinálni. Büszke, hogy senkinek nem kell ebből visszaosztania, ne mondjam már, hogy korrupt a rendszer. Persze minden másban rohadtul segítőkész, ha kell, orvost intéz, olcsó jegyeket, vagy bármit. A fidesz maffia mindenhol ott van, ha kell, még egyetemre is bejuttat, meg el is végezteti a félresikerült csemetével. Korábban szidta a rendszert, de most már nagyon szereti és az az agymosott, aki nem. Megtalálta a szépségét. :-) Ilyenekből van sok sok ezer, akik kb ugyanannyit lopnak öszességben, mint az ismert nevek..lölö, tiborc. Vagy még többet. De ezek teljesen meg vannak győződve, hogy semmi közük a politikához, csak a tehetségüknek köszönhetik vagyonosodásukat. Ebben semmi szerencse nincs, csak tudás.
Te honnan fogod tudni, hogy mit fognak csinálni? Mert a fidesz propaganda össze vissza hazudozik? Mossa az agyatokat. Amit a fidesz szétlopott, az bizonyított tény, de az valahogy nem fáj nektek. Szépen várjátok meg, mit fog csinálni a tisza, aztán mehettek ki az utcára, ha nem tetszik. Mondani szokták, nyugtával dicsérd a napot. Ti csak azt tudjátok elképzelni, hogy mindenki más rossz, csak a fidesz jó. Mert a gyűlöletkeltés a fidesz politikája. Valakit mindig kell szidni, utálni. Csak az a baj, hogy a fidesz birkák ezt nem veszik észre. Amíg mi egymást utáljuk, ők kirabolták az országot, de csakis a mi érdekünkben. Tudod mennyi pénz hiányzik a gazdaságból? Pontosan annyi, mint ami a NER számláján nyugszik. Nem azokén, akik a tehetségükkel szedték össze, hanem akik ellopták és lepapírozták, meg elmatolcsizták. Ilyen szerintem nincs sehol, hogy a MNB indít vizsgálatot a 650 milliárd eltüntetése miatt és semmi nem történik. Nyugodtan mentik az összelopott vagyont, és még nem is titkolják. Max valamilyen alapítványukba , vagy magántőkealapba bepakolják, aztán ennyi. Hiszen elvesztette közpénz jellegét, sajátjukként kezelik.
ORBÁN TAKARODJ !!!
- gazdasági barkácsolását
- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait
- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését
- gazdasági visszaesést
- korlátozott szólásszabadságát
- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését
- az ellenség nélküli szabadságharcát
- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait
- stb......
magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy
ORBÁN TAKARODJ!!!!!