Wally_Karue

Regisztráció: 2018-07-18 15:32:03

Hozzászólások száma: 2 789

Utolsó hozzászólás: 2026-06-16 14:38


Tapasztalat: 2
Aktivitás: 4
Népszerűség: 4

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

26 649
2025. 12. 03. 14:05
13 916
2025. 08. 25. 19:11
231 515
2026. 04. 15. 22:34
85 898
2020. 10. 06. 11:17
7 111
2024. 12. 01. 12:00
1 052
2023. 08. 28. 15:09
184 515
2026. 05. 30. 06:12
139 632
2026. 05. 30. 12:37
3 538
2026. 05. 15. 15:40
1 326 694
2026. 05. 30. 13:01
6 518
2026. 01. 25. 13:38
100 849
2026. 05. 30. 12:57
95 323
2026. 05. 30. 12:44
43 608
2026. 05. 30. 10:41
222
2025. 04. 24. 14:15
13 883
2026. 05. 29. 23:01
401 332
2026. 05. 30. 11:16
4 483
2026. 05. 30. 11:07
209
2026. 05. 24. 01:04
1 215
2025. 11. 20. 16:41
159
2026. 05. 20. 10:21
7 289
2026. 05. 29. 15:37
2 361
2026. 05. 29. 17:03
703
2026. 05. 18. 20:28
331
2026. 05. 29. 10:19

felfüggesztés(ek):

Moderáció:
Felfüggesztés a "OPUS Global Nyrt." topikban - 2018-09-14 04:55-ig (0 nap, 6 óra, 0 perc)


A moderálás a "OPUS Global Nyrt." topik #157242 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
Nem lett igazad, bar a korabbi neveden mar nagyon megszoktuk ezt. Reggelre mar szabad leszel, de ha a reggeli nyitoban is paraztato befolyasolo kommentet nyomsz mikozben bent allaz eladason, akkor lehet hogy ujat kell majd megint regelned.
Moderáció:
Felfüggesztés a "4IG részvény" topikban - 2019-03-23 11:30-ig (3 nap, 0 óra, 0 perc)


A moderálás a "4IG részvény" topik #24756 sorszámú hozzászólása alapján történt.


A moderátor indoklása:
napi troll

utolsó 20 hozzászólás

Financial Forecasts 2026. 06. 16. 14:38
SPCX market cap-ja már nagyobb, mint az Amazoné vagy a Microsofté... Mindez úgy, hogy nyereséget még nem sikerült elérni... 
Financial Forecasts 2026. 06. 16. 06:53

Musknak már több pénzve van, mint Svájcnak vagy Szaúd-Arábiának
Biztos normális ez így...
Financial Forecasts 2026. 06. 15. 18:33

Egyébként nem kell velem foglalkozni már, én már egy megtört ember vagyok, sosem fogok többet látható pénzt a tőzsdére vinni, engem Trump kicsinált
Financial Forecasts 2026. 06. 15. 18:30
Igen, keserű is a szám íze... Mindegy, ez már csak így marad mostmár... Lehet veszek pár Coca-Cola részvényt :)
Financial Forecasts 2026. 06. 15. 18:22

A legdurvább az egészben, hogy nem tudom troll vagy-e, vagy komoly, amit írsz...
Évi 20-25% emelkedés... Mégis mibűl? Már most is olyan szintű szakadék van az egyes emberek között, hogy ez hosszú távon tarthatatlan...
Továbbra sem tudom, mi fogja kiváltani az összeomlást, de egyre inkább az az érzésem, hogy közeledünk felé
Financial Forecasts 2026. 06. 09. 18:13

Egyetértek
Lehet valakik már tudják a holnapi inflációs jelentést májusra, talán 4,2% felett is lehet
Magyar Állampapír tulajok 2026. 06. 09. 14:41
Azt a q... Akkor a FixMÁP 2031/Q3-at kb 3 hétig lehetett venni... Elmennek ezek oda...

Financial Forecasts 2026. 06. 08. 17:14
Megint megvették az esést, lassan a teljes pénteki esés eltűnik... hihetetlen ez az örök long
Financial Forecasts 2026. 06. 06. 07:21

Én úgy gondolom, hogy az elmúlt év emelkedésének semmilyen alapja nem volt, ezért a SPY -20% és QQQ -30% esést simán el tudok képzelni a következő időkben, és még akkor is csak ezt az esztelen egy évet adja vissza az index, nem beszéltük a rendszerszintű problémákról
Financial Forecasts 2026. 06. 05. 19:19

Lehet tudni, hogy most éppen miért esik minden? És eddig miért nem... Tuti ez megint valami robot attack, a kisbüfik eldobnak mindent, aztán megy a porszívó... 
Teljesen kaszinó az egész piac, ilyen világgazdasági helyzetben s&p 24%, a nasdaq 35%-ot hozott 1 év alatt... Vicc komolyan
Financial Forecasts 2026. 06. 04. 17:18
Még egy óra és zöldbe lesz a semi is... hihetetlen hogy nincs egy normális napos korrekció sem már
Magyar Állampapír tulajok 2026. 05. 18. 15:34

Nézd, ha olcsóbban tudják finanszírozni az országot az jó mindenkinek... Egyértelmű, hogy akkor a lakossági kamatok is követik
A 6.5% az pont annyi, mint 1 éve volt, szerintem nem rossz 
Magyar Állampapír tulajok 2026. 05. 18. 15:05
Én azt nem értem, hogy miért nem 3 hónaponként jön ki új papír? Az előző 03.12-én jött, ez már 05.22-én, miért nem lehet a 3 hónapot tartani a kibocsájtásokkor?
Financial Forecasts 2026. 05. 07. 14:29

Nem is akartam tartani egyáltalán, csak a wheel-t mozgatni vele
Sajnos az első hónap annyira jó volt, hogy "felbátorodtam", talán ha egyből jön egy nagyobb elmozdulás márciusban, sokkal kisebb összeggel megúszom, de márciusban végig a 18-20-as sávban mozgott, egyszer sem "kaptam" meg az ETF-et, csak amikor 9-re esett egy hét alatt... 
Financial Forecasts 2026. 05. 07. 14:12

Én is a lev ETF+opció kombóval "buktam" próbáltam wheel strategy-t
Március szuper lett, 18-19-es árfolyamra cash secured put + ha assigned lett, akkor 20-as covered call, gyakorlatilag hetente csináltam 3-5%-ot könnyedén
Úgy gondoltam bírom a volatilitást, de amikor két nap alatt 60%-ot esik valami, azért az nem kellemes
Aztán ez a kedves Trump felmutatta a táblát, és a 20-as putom 9-es árfolyamon kötött a következő hét végén
Aztán lett belőle 12 egy napon belül, majd vissza 7-re, aztán amikor visszamászott 9-re eladtam az egészet, onnan hiperbola :)
Lehet erről könyvet kellene írni
Mindegy, most kiírtam magamból, innentől elengedem a témát :)
Ne opciózzatok 3X levereged ETF-ekkel, csak ezt szeretném mondani, mert levadásznak
Financial Forecasts 2026. 05. 07. 13:59

Én is tervezem újrakezdeni, de nem az ilyen eszement szinteken... Korrekció meg nem akar jönni... 
Nyilván elengedem, mert különben belezizülnék :)
Igen a 3x ETF nem való mindenkinek
Mindegy ez is tanulópénz volt, akkor úgy döntöttem, hogy a maradék tőke megvédése a legfontosabb 
Financial Forecasts 2026. 05. 07. 11:07
SOXL-t 9 dollár körüli áron adtam el majdnem 50% bukóban tavaly húsvétkor, gondoltam majd 5 alatt visszaveszem, 11 ezer darabot, akkor olyan pánik volt a Trump hülyeségei meg Taivan miatt, hogy komolyan azt hittem, hogy akár nullára is eshet a 3x lev ETF értéke, volt két nap egymás után -30% bukóval a vámok bejelentése után
Ma 165 dollár, az elmúlt 25 kereskedési napból 23x zárt zöldben, egy hónap alatt 3,5x-ezett
1,7 millió dollár bukta, nyilván nem tartottam volna eddig, de akkor sem jó érzés ez az esztelen hype, ami most van
Kb minden semi stock 5-10x-ezett az elmúlt évben, nekem meg jött 7% állampapír kamat
Azt hiszem ehhez már pszichiáter kell . azért 550 millióval már tudnék mit kezdeni magammal... Cserébe marad a robot 9-5-ig
Magyar Állampapír tulajok 2026. 04. 24. 16:42

- Minden hozam, kamat 22%-al adózik. állampapír is.
Ha megadóztaták a lakossági állampapírt, akkor annál nagyobb kamatot kell adni, az emberek nem hülyék
Magyar Állampapír tulajok 2026. 04. 24. 16:41
Én 2014-ben újpesti panelt adtam el 9 millióért 52 m2-est ma ezek kb 60-65 m
Financial Forecasts 2026. 04. 24. 16:16

Igen
A Sigma is kb 6-7x-ezett, mióta utoljára ránéztem...

friss hírek További hírek