Seismic Seismic
1
1
1
2017. július 13. | 18:55

Opus Global Nyrt Forecast  

Mert kellett :)
Rendezés
Hozzászólások oldalanként
csütörtök, 23:18
előzmény: #15359  utopia
Nem értem, egy mesterségesen mozgatott részvényben minek bármit is számolgatni? Úgyse az lesz! Ilyen egészségtelen görbületű grafikonba mindent bele lehet látni, csak törvényszerűségeket nem. Itt többet segít a megérzés. De ott tartok, hogy már az sem. És lassan már a női megérzés is csődöt mond. Ráadásul túl gyorsan változnak az események és a rájuk adott piaci válaszreakciók se láthatók előre.  Erre jó példa a pozitív hírre történő esés. Ráadásul a shortosok is bekavarnak, hogy a tőzsderobotokat ne is említsem. Teljes a felfordulás. Jó éjt mindenkinek. 
csütörtök, 23:04
előzmény: #15359  utopia
Szerintem jo. Konszolidacios csatorna, kitoresre var
csütörtök, 23:00
előzmény: #15357  Hathor
Mária Szűz, ez hol ék? Aki ezt rajzolta, semmit se ért a TA-hoz.
csütörtök, 22:57
előzmény: #15357  Hathor
Ha a legutolsó minimumhoz húzod az alsó vonalat, akkor ez egy szimpla csökkenő trend... Picit feljebb téve az alsó vonal végét persze rá lehet fogni a csökkenő éket:)
csütörtök, 22:55
előzmény: #15351  kgyuszi
Mutasd meg neki a csokkeno eket:
http://keptarhely.eu/images/2018/10/18/v00/20181018v00o7kfbq.jpeg
Egy masik forum tagja rajzolta, ma kiugrott belole, majd visszajott. Hatha meglesz a kitores. 620koruli celarat adott neki a kollega
csütörtök, 22:28
előzmény: #15347  Clint
Szerintem ezt nem jól látja mr. Eastwood! Nagyon is fontos nekik, hogy hol lesz mikor az év a végéhez közeledik!
csütörtök, 22:22
előzmény: #15353  kgyuszi
Amikor Utopiával beszélsz, Pomperjal beszélsz..... Engedd el! Ugord át! Egy troll több névvel... szánalmas. Én már száműztem volna innen a modi helyében.
csütörtök, 22:12
előzmény: #15353  kgyuszi
Ugord át ezt a dolgot...különben jól él az elszívott energiádból.
csütörtök, 21:38
előzmény: #15352  utopia
Abban is igaza volt, amit bemásoltam? Kissgoodbye a 490-500 feletti szinteknek?
csütörtök, 21:37
Pompinak igaza van! Nem lehet semmi konkrétumot tudni az átváltásról. Csak egy ígéret van, hogy nem lesz hátrányos a kicsiknek. De ígéretből már tele a padlás! Ez a mai hír sokkal rosszabb, mint a semmi, mert totális bizonytalanságot szült. Tessék inkább ruletten piros-feketét játszani!
csütörtök, 21:27
előzmény: #15268  pomperj
Még ezek után is van pofád ugatni?
csütörtök, 21:11
előzmény: #15347  Clint
Fuggetlenul attol, hogy kozep-hosszutavon mit jelent a fuzio, meg a felvazolt novekedesi strategia (akar reszvenyesi szinten is), az azert megallapithato, hogy a rovidtavu arfolyammozgas szempontjabol elonyosebb lett volna, ha mar a kesz bejelentesre kerul sor a konkret technikai lebonyolitassal es hataridokkal/utemtervvel, es nem csak ez a szandeknyilatkozat. Nem ketsegbe vonva a fuzio letrejottet, meg azt, hogy ez eleg komoly jelentosegu es eloremutato dolog a ceg eleteben (mar bocsanat hogy ezt mondom.....de aki kicsit is tudatos befekteto, az tavaly ilyenkor nem a mediaworks....de meg nem is matra, meg a hasonlok miatt vasarolt be a cegbe, hanem pont a most bejelentett roadmap miatt)....szoval fennal a kockazata, hogy most a kovetkezo fel evben megint magara lesz hagyva a piac es az arfolyam, hogy sajat maga talalgasson a technikai lebonyolitassal kapcsolatban.....azaz konret reszletek, vagy inkabb kesz tenyek hianyaban megint a piaci bizonytalansag lesz a meghatarozo (jol jar-e a reszvenyes, hogy valtjak majd a reszvenyeket stb......), ami megint eleg jo alapot fog adni az arfolyam szetshortolasanak meg a mindenfele "utopisztikus" csodelmeleteknek.....
Szoval jo az irany, es azt mondom, hogy egy EMEA frontier markets hedge fund equity team elemzokent erre a hirre mar felkapnam a fejem, es varhatoan keszulnek arra, hogy a fuzio utan bevasaroljak, ugyanakkor amig nincs konkret technikai utemterv, addig nem nagyon tudnam, hogy most hova is kene belevennem, es milyen arfolyamon....Persze megint mas a dolog, ha mar kaptam esetleg egy befektetoi tajekoztatot, es ismertettek volna velem a technikai reszleteket.....
Ami szinten bizonyos, hogyha valaki nem akar foglalkozni a fuzioig hatrelevo zavaros es atmeneti idoszakkal, varhatoan nem fog csalodni, ha csak 1-2 eves tavlatban nez ujra vissza az egyenlegere, ugyanakkor az is realitas, hogy nagyon sokan tulmeretezett poziciot nyitottak magas arfolyamszinten, es nincs lehetoseguk ekkora tokevel kivarni, mig a holdingstruktura intenziv novekedesi szakaszba lep.....Ami bizonyos, nem artana, ha a fuziot transzparens es profi vallalati kommunikacio jellemezne.
csütörtök, 21:10
előzmény: #15346  zsoltee77
Mire megjelenik az a jelentés, a cég már nem is fog létezni.
csütörtök, 20:43
előzmény: #15346  zsoltee77
Ezzel a mai helyzettel tényleg új időszámítás kezdődött. Ez vonatkozik az évvégi zárókra is. Teljesen mindegy nekik h 700-350, 600-300 vagy 500-250 lesz. Az átváltási arány a lényeg. 
csütörtök, 20:39
előzmény: #15344  kimpaa
700ra fel kell mutyizni az opust év végére. Addig tartom, aztán ha ez nem valósul meg, kiszórom az egészet, mert 2018 éves jelentés ronda lesz.
csütörtök, 20:38
előzmény: #1  Seismic
Mondhatunk bármit, egy kérdés lehet csak, hogy ilyen hírre miért esünk? Az ok ha hidegen hagy mindenkit és nullában zárunk, de estünk :/
csütörtök, 20:22
előzmény: #15343  kimpaa
Esetleg 300 - 600, de erre kisebb esélyt adok
csütörtök, 20:21
Év végén Konzum 350, Opus 700 s 2 az 1-ben váltják a papírokat meglássátok szümtükkel ;)
csütörtök, 20:11
Képzeljétek Warren Buffett bukóban ül! 
A Berkshire Hathaway Inc. ma 1,04%-ot esett!
Kéne egy szakértő, aki megmondaná, hogy minek is kellene ezt minősítenünk?
Szégyennek, tragédiának vagy "megbukott végre a tehetségtelen lúzer"-nek?

csütörtök, 19:32
előzmény: #15339  babosko30
De tudom, hogy ilyen ínséges időkben bele kell kötni a reálisan látókba.

Topik gazda

Seismic
Seismic
1 1 1

aktív fórumozók

friss hírek

AZ OLDAL TETEJÉRE