Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bullrider
bullrider 2023. 06. 05. 12:18
Előzmény: #106598  bigyula
#106600
kb. annyi lesz a válasza, hogy az elmúlt 13 éve előtti elmúlt 8 év :)))
Madeinhungary 2023. 06. 05. 12:05
Előzmény: #106598  bigyula
#106599
Egy trolltól kérdezel komolyat?? 
bigyula 2023. 06. 05. 12:02
#106598
Sehmet! Erről mi a Te véleményed? (már ha van felvállalható):
.
"Arról beszélt a tanár, hogy kevés a fizetése, a közmédián már úgy jött le, hogy minden rendben"
bigyula 2023. 06. 05. 11:56
Előzmény: #106595  Sehmet
#106597

Ezt írtad:
.
"Szerintem Orbán örömtáncot járna, ha olvasna azért, mert olyan nagy jelentőséget tulajdonítasz neki, a kormánynak és a parlamenti többségnek, hogy még az EU-t és a NATO-t is tönkre tudja tenni. :)"
.
Erre reagáltam. Ennek tükrében neked lenne gondolkodni valód. ;)
euler 2023. 06. 05. 11:32
#106596
A tömegben sok más mellett olyan táblát is magasba emeltek, amin az „orosz ügynökök, eljövünk értetek!” felirat alatt Orbán Viktor arcképe is látható volt.
Félmillió lengyel tüntetett a PiS-kormány és az orosztörvény ellen összehívott liberális demonstráción
Sehmet
Sehmet 2023. 06. 05. 11:31
Előzmény: #106592  bigyula
#106595
Látom, téged aztán nem érdekelnek az EU és a NATO alapokmányaiban foglaltak. A konszenzusos döntéshozatal az Európai Tanácsban van, méghozzá az EU Működéséről szóló szerződés szabályozza a szavazás módját, amit ugye a tagállamok egyhangúlag fogadtak el. Eszerint ha a Szerződések eltérően nem rendelkeznek, akkor az EU legfőbb szerve, a kormányfőkből és államfőkből álló Európai Tanács konszenzussal, azaz egyhangúan dönt. Csak a miniszterelnököknek van szavazati joguk! Ezt nem lehet olyan jóskapista módra értelmezni. :). Az egyhangú döntéshozatal eltörlése a tagállamok szuverenitását szüntetné meg, a centralizáció kiteljesedését jelentené, amit az alapító atyák sem szerettek volna, mivel az Európai Unió nem szövetségi állam, hanem szuverén államok szövetsége. Elnézést, hogy olyanokkal terhellek, amelyről - látva a reakcióidat - szerintem fogalmad sincs, csak úgy érzelmi alapon beírsz valamit. Még szerencse, hogy te nem vagy ott, és nem blokkolhatsz. :)
https://eur-lex.europa.eu/legal-content/EN/TXT/HTML/?uri=CELEX:12012E/TXT.
Sehmet
Sehmet 2023. 06. 05. 11:10
Előzmény: #106591  sityaki
#106594
Hú, ez ütős! :) Csak az a baj, hogy téged üt! Honnan tudod, hogy ki a példaképem? Az biztos, hogy nem te. A te ideológiád nehezen nevezhető elvnek, inkább öncélú katyvasznak. Nem is értem, hogy ekkora kis "ablakban" hogyan lehet ennyi zagyvaságot összehordani! Azt gondolsz rólam, amit akarsz, nem érdekel! :) Azt írsz le abból, amit akarsz, az sem érdekel. Az azonban már beszédes, hogy reagálsz, igaz, kevésbé logikusan és adekvátan, hanem csak úgy, vagdalkozva, a tartalmi részek cáfolata nélkül, és ezeket még pontokba is szeded. Valld be, nincsenek érveid, kötekedsz, személyeskedsz, amiről nekem egy faluszéli, de inkább útszéli suttyó jut eszembe, akit befújt valahova a szél, és ahelyett, hogy hallgatna, összevissza írogat, de amit ír, abban sem logika, sem racionalitás sincs. Csak egy érv ennek a bizonyítására: Ha olyan volnék, akkor miért reagálsz olyan kétségbeesetten, miért személyeskedsz érvek helyett, miért csak a vagdalkozásban merül ki a reagálásod? Erre nem kérek választ, maradjon költői kérdés, és nem szeretnék szenzitív területet érinteni. :-D
Sehmet
Sehmet 2023. 06. 05. 10:58
#106593

Irgum-burgum! Macron és a francia kormány odacsábítja az akkumulátorgyártókat, szennyezi a franciákat, minden ehetetlen és ihatatlan lesz, a madarak leesnek, az emberek megbetegszenek! Ja, mégse!
.
https://www.portfolio.hu/gazdasag/20230605/letorheti-a-magyar-kormany-akkumulatoripari-almait-macron-619386
bigyula 2023. 06. 05. 10:58
Előzmény: #106588  Sehmet
#106592
Figyu! Ha egyhangú döntés kell valamihez, akkor egy idióta/zsaroló is blokkolhat bármilyen döntést.
.
Mit szólnál, ha az EU-ban vagy a NATO-ban azt mondanák, hogy egy(-két) ellenszavazat nem érdekes, nem kell figyelembe venni?
sityaki 2023. 06. 05. 10:54
Előzmény: #106590  Sehmet
#106591
1. Felvállalod, hogy erkölcsi elvek nélküli nullákat tekintesz példaképnek. Mivel tudsz olvasni, annál nagyobb a bűnöd.
2. Kit érdekel, hogy van-e párttagkönyved? Csak nem kísért a múlt...?
3. "Fényes ideológia" - valószínűleg elvekre gondolsz - lásd az 1. pontot.
4. Nem "ti", hanem "te".
5. Aki nem kételkedik, nem lehet túl okos ember (továbbá AKA autópálya-effektus).
6. "Titkot" nem nagyon látok; a "pálya lejtése" kapcsán újfent ld. 1. pont.
Ui.: Igen érdekes, hogy erőlködsz polgárnak beállítani magad, holott süt belőled a rossz értelemben vett autodidakta "proli" fennhéjázó attitűdje. Mint aki sikeresen bemagolt 3 idézetet és mindenütt elsüti, gondolván, hogy letarolja vele a beszélgetőtársait. Ismerős? (Nekem is ismerős a prémgalléros télikabátban, kis pocakot kidüllesztve a szomszédnak öntelten okoskodó úriember (aki minden hazatértekor elégedetten megszemléli a fényes kis réztáblára vésett dr... nevét az ajtaján :-)).
FIN
Sehmet
Sehmet 2023. 06. 05. 10:30
Előzmény: #106581  sityaki
#106590
Inkább vagyok az, mint hozzád hasonló, de írtam, nem vagyok párttag. Titeket a fényes ideológia űz, hajt, motivál, közben nem veszitek észre, mi történik a földön/Földön. No, ezt a "nagy titok", nem a pálya "lejtése" :)
Sehmet
Sehmet 2023. 06. 05. 10:26
Előzmény: #106580  Shortelek
#106589
Nem mondod!
.
"Köd előttem, köd mögöttem,
isten tudja, honnan jöttem,
szél hozott, szél visz el,
minek kérdjem: mért visz el?  
.
Sose néztem, merre jártam,
a felhőknek kiabáltam,
erdő jött: jaj, be szép! –
megcibáltam üstökét."
(Szabó Lőrinc: Szél hozott, szél visz el - részlet)
Sehmet
Sehmet 2023. 06. 05. 10:21
Előzmény: #106560  ________
#106588
Szerintem Orbán örömtáncot járna, ha olvasna azért, mert olyan nagy jelentőséget tulajdonítasz neki, a kormánynak és a parlamenti többségnek, hogy még az EU-t és a NATO-t is tönkre tudja tenni. :)
Sehmet
Sehmet 2023. 06. 05. 10:19
Előzmény: #106561  signal2
#106587
Jó reggelt, szép napot mindenkinek!
Then what is the problem? Tudod, nálunk szentté szokták avatni azt, aki saját érdekeit akkor is az állítólagos, "közérdek" mögé helyezi. Ha pedig a közérdekről kiderül, hogy az a "köznek" rossz, akkor még a szentelt vizet is leszedik arról, aki azért "harcolt".
troli 2023. 06. 05. 09:39
Előzmény: #106585  ehe
#106586
De oké nem? Hol taranak ők, és az ország? JAA az utbbi nem számit KÓRBán oldalról
ehe
ehe 2023. 06. 05. 09:35
Előzmény: #106582  ehe
#106585
Kapcsolódó coub emlékeztetőnek a mester szájából:
https://coub.com/view/3b00wv
euler 2023. 06. 05. 09:35
Előzmény: #106582  ehe
#106584
Kemény ébredés lesz azoknak is akik most az "engem nem érdekel, mert nem érint" hazugságával tolják el maguktól a felelősséget.
gazmber 2023. 06. 05. 09:24
Előzmény: #106563  offshort
#106583

elqró bevallotta (párttársainak, zárt körben... amit egy árulója kiteregetett...), hogy hazudott és ezt nem bírja már a gyomra - szeretné rendbe tenni a hibákat...(?)
izé azt hazudja, hogy nem hazudik, és mindent (is) a lehető legjobban csinál.. és mindenhez (is) ő ért a legjobban (?)
ez a 'mimagyar' néplélek tükre - mindenap találkozhatunk magunk körül velük - bármerre nézünk ('mekk-mesterekkel',stb..)...tehát, lehet itt kontár munkát végezni, (szinte csak azt lehet?) és mellé azt hazudni ez a legjobb a világon.(?)
 Ez a mérce... aki nem így tesz az kihúzza a gyufát a 'mimagyaroknál' ?? szvsz
ehe
ehe 2023. 06. 05. 09:20
Előzmény: #106580  Shortelek
#106582
Elég sok romlott vezetőt választott már meg majd tartott hatalomban a nép, és az se zavarta közben annyira egy jó részüket, hogy folyamatosan építették le a leválthatóságuk lehetőségét különféle akár törvényes, de nem erkölcsös módszerrel.
Megy a többséghez húzás, a tévedés beismerés fájdalma helyett annak elnyomása, és az "engem nem érdekel a politika" lózungok.
sityaki 2023. 06. 05. 08:56
Előzmény: #106580  Shortelek
#106581
Minimális erkölcsi érzéke sincs. Tökéletes fideszes kutya.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek