Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2022. 11. 20. 15:34
Előzmény: #89419  yicak
#89420
Fura, hogy elhitték, mert a teljes igazság az, hogy a keresztény kisfiúkat szedik össze, hogy kislánnyá operálják, és utána rabolják el.
yicak 2022. 11. 20. 14:51
Előzmény: #89418  geza77
#89419
Én ezt léptem meg ugyanígy 2019-ben, azóta Ausztriában élünk, óvodás és iskolás gyerekkel, két egyetemi végzettségű szülő, még 2 év és jön is az osztrák állampolgárság. Elegem lett a mérhetetlen butaságból. Még egy kis adalék: magyar faluban lakó nyugdíjas ismerősök kérdése: biztonságban érzitek ott magatokat? Válaszom: Nem nagyon mert migráns hordák járják a falvakat és összeszedik a keresztény lányokat. Elhitték!!! Hihetetlen, a házukból ki sem lépnek mert csak cigó van már a lerohadt faluban, de vasárnap imádkoznak Orbánért, hogy megmentse az országot. Rosszabb mint a középkor.
geza77
geza77 2022. 11. 20. 12:39
#89418
"
Most is így gondolom 3 év elteltévelAnnyiszor írtátok, mondtátok - "takarodj az országunkból" - most megteszem!Pár nap múlva beülök az autóba és itt hagyom Magyarországot, és most végleg, elég volt. Tudom, hogy lesznek, akik örömmel olvassák ezeket a sorokat, nekik írom az alábbiakat! Köszönöm nektek a rengeteg sértést, fenyegetést, emberi butaságot, intoleranciát, a vak orbánhit féktelen megnyilvánulásait, amit az elmúlt cirka 9 évben rám zúdítottatok. Ti igazoljátok számomra azt, hogy Ady, Márai sorai a mai napig aktuálisak és ez egy olyan ország, mely képtelen a változásra. Nem Orbán miatt megyek el, mert Orbán nem más, csak a ti végterméketek. Salakanyag, amit feldobott a szennyvíz, az a szennyvíz, ami belőletek fakad. A szar pedig úszik a vízen, ezt teszi Orbán is, kihasználja a butaságotokat, hogy képtelenek vagytok szembenézni a múlttal és elfogadni a jövőt. Nektek Trianon, Mohács kell, ruhaszaggatás, hamuszórás, nektek "keresztény szeretet" kell sámán tánccal, rovásírással, piros pöttyel a feneketeken. Orbán okos politikus, mert felmérte 92-93-ban, hogy ez az ország éretlen a demokráciára, itt az embereknek apácska kell, akit imádni lehet, aki a kisajátított budai várból csűri a pettyest a rohadtul túlárazott stadionba.Nektek ez kell!Ti eladjátok az egészségügyet, az oktatást egy jóízű zsidózásért, hogy éjszaka, nagy bátran Dávid csillagot rajzolhassatok Soros homlokára.Ti eladjátok a saját gyerekeitek jövőjét stadionokért, Orbán és strómanjainak meggazdagodásáért.51 évesen már nem szívesen vált az ember, én mégis örömmel teszem. Örömmel, mert elfáradtam a magyarkodásotokba, nem akarok már magyar lenni, elég nekem embernek maradni.... és persze, most taps, meg a "takaroggy sorosbérenc" Az eltakarodásommal mást is viszek, viszem a munkaerőmet, az adófizetésemet, tudom, nem sok, de nem csak én megyek. Jelenleg csak a közvetlen környezetemből 4 család települ ki az országból, ki Németországba, ki Hollandiába, ki Izraelbe.Ez a 4 család felszámol Magyarországon mindent, eladják a házukat, minden olyan ingóságot, amit nem érdemes elvinni....és ahová mennek, ott örömmel fogadják őket!Hiszen középkorú, megbízható munkaerőt kapnak, minden családban van 2-3 óvodás, iskoláskorú gyermek, akik amikor felnőnek, hasznot fognak termelni a befogadó országnak.Tudjátok beleuntam ebbe a "balsors minket régen tép", örökös önsajnálatba. Itt hagyom nektek Mészáros Lőrincestül, Lázárostul, Horthystul, élvezzétek!Élvezzétek Orbán országát, a sok stadiont, ahová Erdélyből, meg Ukrajnából szállítják a szurkolókat, meg gyerekekkel töltik meg a nézőteret.Élvezzétek a lerohadó egészségügyet, élvezzétek a 6 éves kortól kötelező iskolát, élvezzétek a Soros fóbiát, rettegjetek a migránsoktól.Örüljetek annak, hogy Orbán a várból néz le benneteket, tapsoljatok Putyinnak, Erdogánnak!Pá, én eltolom a biciklit!...és nektek még rosszabb lesz, mert azon fogok dolgozni, hogy még több magyarnak nyíljon ki a szeme és legyen bátorsága otthagyni Magyarországot!Mert haza ott van, ahol az ember békében és kiszámíthatóan tud gondoskodni a családjáról és önmagáról, ahol van jövőkép, és ez a hely nem Magyarország!/2019"
badsector1
badsector1 2022. 11. 20. 12:32
Előzmény: #89412  tanrek
#89417
dobj be egy snickerst, mert éhesen kifordulsz magadból. :))
Madeinhungary 2022. 11. 20. 12:03
Előzmény: #89415  Madeinhungary
#89416
Ja, egy zsíros pozícióról nem is beszélve. Körbe lehet néhni pl. a tankerületeknél, hemzsegnek a hozzá nem értők, akik nem keveset keresnek. Persze legtöbbjük fideszes rokon, haver. Szintén tapasztalatból tudom.
Madeinhungary 2022. 11. 20. 12:00
Előzmény: törölt hozzászólás
#89415
És honnan tudod, hogy ő nem kedvezményezettje ennek a rendszernek? Kicsit közelebb vagy egy fideszes emberke hátsójához és leeshet egy-két potya milla. Én is ismerek ilyet, pár apró pályázati nyerés és máris megugrik a bankszámlád. 
tanrek 2022. 11. 20. 10:15
Előzmény: #89411  Törölt felhasználó
#89414
Ez szerintem elsősorban azt bizonyítja, hogy mennyire át kellene értelmezni a 21. század globalizált világában a nemzeti bajnok fogalmát. Meg a himnuszt a díjátadón... stb...
Az az irónia, amit a magyar kormánypropaganda ismeretében kap egy ilyen eset, már csak csemege....
00000 2022. 11. 20. 10:11
Törölt hozzászólás
#89413
tanrek 2022. 11. 20. 09:57
Előzmény: #89410  badsector1
#89412
Szerintem az ilyen beírásaid semmivel sem kevésbé egyszerűek, mint a másik oldalé, amire reakcióként általában születnek. Ez persze általános jelenség ezen a fórumon, szóval nem te nyomod le a színvonalat, csak most úgy alakult, hogy éppen erre reagáltam...
Az ukránok max. úgy "rendezik le Putyint", mint ahogy annó a szovjetek a németeket a keleti fronton. Nyugati
támogatással... Azóta persze ezt már ritkán tesszük hozzá, de alakulhatott volna az máshogy is, ha nem érkezett volna a vörös hadseregnek számolatlanul a nyugati technika....
Törölt felhasználó 2022. 11. 20. 09:46
#89411
Salim Omar lett az első magyar taekwondó világbajnok
 
Hogy is volt az a migránsozas?
badsector1
badsector1 2022. 11. 20. 09:08
Előzmény: #89409  rockmaster
#89410
Az ukránok lerendezik putyint, utána jön orbán
rockmaster 2022. 11. 20. 08:57
Előzmény: #89408  rockmaster
#89409
Nekik Trianon brutális vesztesége és tanulsága nem volt elég, nem tanulnak a történelemből.
Akkori Hitler a mostani Putyin.
rockmaster 2022. 11. 20. 08:55
#89408
Úgy tűnik összefogtak a magukat jobb oldalinak hazudott magyarországi álkeresztények, akik a II. világháború után most is bele akarják rángatni az országot egy vesztes háborúba.
Sajnos nem nyugszanak!
Ez veszélyes!
szupermokuss
szupermokuss 2022. 11. 20. 07:25
Előzmény: #89405  hellforceone
#89407
Nála ez valószínű létkérdés. Nyilván jut neki köszpénzből, hogy terjessze a rendszer dicsőítését.
hellforceone 2022. 11. 20. 05:48
Előzmény: #89401  sztanil
#89406
A pláne az benne, hogy a NÉP még meg is szavazná viktátort királyának, örökös hatalommal ruházná fel. 
hellforceone 2022. 11. 20. 05:40
Előzmény: #89393  Karvalytokes
#89405
Én nem értem, hogy egyáltalán miért, mi az okod arra, hogy még akkor is véded a rendszert, ha látható, egyszerű, józan paraszti ésszel felfogható, hogy szénné adóztatják az embereket és te akkor is próbálod védeni a védhetetlent. Egyszerűen nem megy a fejembe, hogy amikor érzed, hogy a saját húsodba vág a rendszer, akkor még tapsolsz hozzá és azt mondod, de jó, csináljátok, nem baj, ha fáj. Ez már vagy mazohizmus vagy egész egyszerűen - kizárnak majd személyeskedésért, de nem tudok mit tenni, muszáj leírnom - retardáltság. Milyen adóintézkedés lenne egyáltalán az, ami kiverné nálad a biztosítékot? Ha az ÁFA 50-60-70 % lenne? Mit kellene tennie ennek a hazaáruló csürhének, hogy azt mondd, eddig és ne tovább?! Talán ha azt mondanák, elfogadnák az EU ügyészséget, vagy valami hasonló, demokratikus intézkedés? Hol van az a bizonyos tűréshatár?!
badsector1
badsector1 2022. 11. 19. 22:17
#89404
"Rekordot döntött Majka és Molnár Tamás rendszerkritikus dala"
   
na majd jól kiteszik a tv2-ről és majd megtudja, hogy ki a kenyéradó gazdája.
Törölt felhasználó 2022. 11. 19. 21:00
Előzmény: #89400  szupermokuss
#89403
Sokan meg beveszik, mert úgy kisebb a meghasonulás veszélye.
________
________ 2022. 11. 19. 17:11
Előzmény: #89401  sztanil
#89402
A nagyonnagyvezér Jézus leszármazottja
De az is lehet, hogy Júdásé
sztanil 2022. 11. 19. 15:06
#89401

Na, hamarosan kikutatják, hogy Viktor urunk Mátyás király egyenesági leszármazottja:
https://www.portfolio.hu/short/20221119/azonositottak-a-hunyadiak-genetikai-orokseget-580016
A fagyok beálltára meglesz, és már lehet is koronázni...

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók