Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2022. 04. 07. 13:57
Előzmény: #68512  signal2
#68520
Önmagában a program léte kevés,föleg ha az egyszerű falusi ember azt sem érti,hogy mit is akarnak neki elmondani,hanem a ,hitelesség,az ellenzéki öszefogás nem volt hiteles mivel nem volt egységes.Ha lett volna egy párt egységesen egyszerű,érthető programmal azt lehetett volna terjeszteni  az aktivisták segitségével.DE így ?Jobbik és Momentum egy platformon ?Az egyik elmegy a faluba és beszél a cigány bünözésről a másik meg elmegy ugyan oda és azt mondja,hogy nincsen cigány bünözés,az egyszerű falusi meg csak azt veszi észre,hogy tünnek  el a csirkék ,tyukok :)Egyébként ha jól sejtem a falvakban is van internet,a falusiak jelentős része eleve városokban dolgozik.Szóval ellehetett volna öket érni.Persze nem a választások elött pár hónappal hanem már évekkel elöbb kellett volna,hogy elérje az ellenzék a falvakat és legyen velük kapcsolat csak ugye nincsen egységes elenzék,nincs a másik oldalon egy olyan erős párt mint a Fidesz.És ez a lényeg,hogy jelenleg a választok nem látnak a Fideszen kivül másik olyan pártot amelyiket annyian támogatnának mint a Fideszt.De nem is  a fidesz a lényeg hanem Orbán,nincs a másik oldalon olyan karizmatikus politikus aki méltó elenfele lenne Orbánnak,a választok értékelése szerint.Mondjuk én sem látok olyan politikust akit fellehetne épiteni Orbán ellen.A választások után azt mondtam,hogy MZP-t fellehetne épiteni,de az azóta tett nyilatkozatai alapján,felejtős,nem való politikusnak.
Peterbond 2022. 04. 07. 13:46
Előzmény: #68515  gummymaci
#68519
Orbán konkrétan tegnap azt mondta hogy nekünk is vannak barátaink. Fehéroroszország, Oroszország és  Türk tanács. Mondta ezt arra hogy elszigetelődik-e nyugaton Magyarország. Ez ezerszer nagyobb butaság mint amiket MZP bármikor mondott és mégse pörög rá senki. MZP-nél meg 5 évvel ezelötti szöegeiből ragadnak ki 3 szót és azzal kampányoltak. ( pl az "én nyugodtabb vagyok ha az egészségügy fizetős" szöveget teljesen kiforgatták hogy oprivatizálná a közegészségügyet miközben egyáltalán nem erről beszélt hanem bemutatta hogy igenis működhetne jól is az egészségügy de a magyar állam rosszul szervezi. Bezzeg a magánegészségügyben meg tudják oldani.
________
________ 2022. 04. 07. 13:43
Előzmény: #68514  ________
#68518

https://www.iq-tester.hu/
ugyanúgy kell, mint vasárnap
egyet kiválasztani az 5-6-ból
Peterbond 2022. 04. 07. 13:42
Előzmény: #68516  Peterbond
#68517
Nagyon érdekes hogy a magyar alkotmányból nem tudod kiolvasni ami ott van, de ide képes vagy belelátni amúgy ami ott sincs.
Peterbond 2022. 04. 07. 13:42
Előzmény: #68502  Törölt felhasználó
#68516
"MZP-nek nem kellett volna azzal jönni,hogy magyar katonák mennek Ukrajnába."
.Ilyet egy mondatában sem mondott még kiragadva sem. A kérdés úgy szólt pontosan hogy milyen segítséget adna Ukrajnának ha ő lenne a miniszterelnök:
.
"Mindent, amit a NATO szövetségi rendszere megenged, azt nagyon szívesen segítenénk. Nyilván Magyarország hogyha nem Putyin ügynökeként működne Magyarország, akkor természetes, hogy a NATO tagjaként, minden módon, amit a NATO eldönt azon belül a szövetség keretein belül, mindenféle segítséget és támogatást megadhat Ukrajnának” – mondta. Gulyás konkrétan is rákérdezett: „Akár katonait is?” Márki-Zay Péter úgy válaszolt: „Hogyha a NATO úgy dönt, akkor akár katonait is. De egyelőre erről szó sincs” 
.
Lásd itt a riporter amúgy nehéz kérdéseket is fel tudd tenni nem úgy mint Orbánnak a Kosuth Rádióba. A katonai segítség alatt még MZP is fegyvereket értett ( mert ugye akkor még az is kérdéses volt hogy küldünk.-e fegyvereket. Pl a németek is sisakot meg mellényt küldtek ekkor. ). Senki se mondta hogy katonákkal be fogunk vonulni.
gummymaci 2022. 04. 07. 13:39
Előzmény: #68512  signal2
#68515
Igen,csak MZP nagyon sok butaságokat mondott amit nehéz volt védeni vagy nem is lehetett. Sok volt a támadási felületet. Gyurcsányt elkellene felejteni örökre. Jakab szerintem nagy arc mert csinálta a show ot!
________
________ 2022. 04. 07. 13:34
Előzmény: #68511  kszsah1
#68514

ne kéresd már magad, hagy lássuk már mi van a sok komment mögött
én 3 hibát vétettem a 30-ból
nem tökéletes!!!
Istvan78 2022. 04. 07. 13:33
Előzmény: #68495  zintan
#68513
Úgy veszem észre, nagyon komoly költözési hullám volt itt az elmúlt évtizedben. Régen a konzervatívok, Fidesz pártiak a 2. és 12., 1. kerületben laktak, ezek eladták a lakásaikat libernyák bolsiknak és elköltöztek Cinkotára és Borsod megye széleire (a választási adatokból gondolom ezt). Ez furcsa azért, hogy a Fidesz éra alatt a libernyákoknak ment ilyen jól, a konzervatív értelmiségi és vállalkozói réteg pedig a társadalom peremére szorult.:)
signal2
signal2 2022. 04. 07. 13:32
Előzmény: #68502  Törölt felhasználó
#68512
"Nézd ,akkor is a Fidesz nyert volna  ha éjjel nappal a köztévén  MZP beszél"
Lett volna esélye, hogy a fidesz nyer. Csak akkor kellett volna, hogy rendlekezzen programmal, azt meg kellett volna tudnai védeni.
De, ha MZP beszélhetett volna legalább napi 10-szer 1 percet, már akkor is nagyon sokan rádöbbentek volna, hogy amit a fidesz mond, és amit a plakátokon üzen, az hazugság. Hogy a zelenzéknek van programja, aminek végrehajtásával egy jobb országban élhetünk. 
De ugye arról van szó, hogy nem beszélhetett. Az ellezéktől senki (az5 percet leszámítv). Ellenben a fidesz üzenete minden egyes h.radóban ott voltak. MÁr emiatt mennie kellene a fidesznek. Tisztességtelen emberek ne vezessék az országot. Aki még megméretni sem meri magát tisztességes versenyben, az a szemétdombra való.
kszsah1 2022. 04. 07. 13:31
Előzmény: #68509  ________
#68511
Türelmetlen vagyok , ha nem megy gyorsan feladom , csináltam itt a neten pár tesztet kb. száz volt átlagban ,van amiben jó vagyok van amiben nem ,   kb ismerem a képességeimet
signal2
signal2 2022. 04. 07. 13:27
Előzmény: #68497  blackmirror
#68510
Semmit nem ér az sem, ha havonta egyszer odamész. A momentumos politikusok és aktivisát pl ne ma parlamentben meresztették a seggüket az elmúlt 4 évben, hanem pont ezt csinálták. Ingyen. Te mégis hogy képezeld ezt? Orbán pripagandája ömlik a TVből, rádióból évi 1-200 milliárd Ft-ból, többezer fizetett propagandista által üzemeltetve, és tényleg azt javaslod, hogy munkahellyel rendelkező emberek rendszeresen járjanak vidékre hittéríteni, amikor is a családjukkal kellene lenni, azaz a szabadidejükben? 
Még ha lenne is párszáz ilyen fanatikus, önfeláldozó ember, az se ér semmi az említett propagandacunamival szemben, Szó szerint SEMMIT.
És akkor megint ott tartunk, hogy nem a törvénytelne, erkülcstelen, tisztességtelen orbáni médiarendszert kell normalizálni, hogy a politikai ellenfelek egyenlő feltételk mellett küzdhessenek, hanem azt várod el, hogy ms alkalmazkodjon a törvénytelen, tisztességtelen rendszerhez. Ultra gáz, már ne haragudj.
A hazájáért tenni akaró magyarnak kézzel-lábbal tiltakoznia kellen egy milyen médiarendszer ellen, ami itthon van. 
________
________ 2022. 04. 07. 13:25
Előzmény: #68508  kszsah1
#68509
újra
kszsah1 2022. 04. 07. 13:25
Előzmény: #68507  ________
#68508
belebuktam , 4.kérdénél feladtam (-:
________
________ 2022. 04. 07. 13:19
Előzmény: #68499  kszsah1
#68507

https://www.iq-tester.hu/
mondj egy számot
aztán én is mondom az enyémet (x4y)
euler 2022. 04. 07. 13:17
Előzmény: #68504  Törölt felhasználó
#68506
Ja, de teljes egészében!
És meg is kellene érteni!
(További jó agybajt! :)
HIM
HIM 2022. 04. 07. 13:17
Előzmény: #68503  HIM
#68505
Mellesleg,aki itt felvág a pénzével,az vagy nagy kamu..vagy egy emberi selejt..
Nálad kétesélyes..
Törölt felhasználó 2022. 04. 07. 13:16
Előzmény: #68453  Csakegyolvaso
#68504
hol?
javaslom Merö Laszlo facebook posztjat elolvasni
öt nem vadolhatod azzal h fideszes lenne
 
HIM
HIM 2022. 04. 07. 13:15
Előzmény: #68499  kszsah1
#68503
Téged csak egy példanévként említettelek..mint azt a klemet is..gondolom,aki itt van,nem épp anyagi gondokkal kűzd.
Te csak szimplán,egy számomra megvetett fajta vagy..remélem kölcsönös az érzés..
..és szerintem,ha már így alakult..akkor megalazó lenne egy ilyen hazaellenes libernyáktól segitséget elfogadni..
:))
Törölt felhasználó 2022. 04. 07. 13:14
Előzmény: #68479  signal2
#68502
Nézd ,akkor is a Fidesz nyert volna  ha éjjel nappal a köztévén  MZP beszél.Egyébként meg ha az ellenzék szerint annyira a falvak határozzák meg az eredményeket,mondjuk én messze nem igy gondolom,hogy ez lenne,akkor miért nem mentek le a falvakba az ellenzékiek.Orbánék gyengén kezdték a kampányt,de az utolsó hónapban az ukrán-orosz háborúnak köszönhetően elhúztak,mert jól komunikálták.MZP-nek nem kellett volna azzal jönni,hogy magyar katonák mennek Ukrajnába ,hiába tette hozzá,ha  a NATO küld oda katonákat,ami eleve hülyeség volt,hiszen  a Nato az elején jelezte,hogy nem fog belefolyni a háborúba közvetlenül.Ez magas labda volt amit persze kiforgattak kicsit a fideszesek de MZP cseszte el.Az emberek többsége azt akarta hallani amit Orbánék mondtak,hogy nem akarunk belefolyni az Ukrán háborúba.Fegyvereket nem küldünk,egészségügyi felszerelést viszont igen és fogadjuk a menekülteket.
stansmith
stansmith 2022. 04. 07. 13:13
Előzmény: törölt hozzászólás
#68501
Huhh, te tényleg nagyon buta vagy. Ebben a két mondatodban annyi sötétség van, hogy csodálkozom is, hogy nem fagyott le tőle a komment motor. 

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek