Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2022. 04. 07. 12:14
Előzmény: #68455  Törölt felhasználó
#68460
Minek olvassam el,itt vagy te,  majd szépen,türelmessen ,elmagyarázod,ahogyan szoktad  :))))))))))))))))))))
Peterbond 2022. 04. 07. 12:13
Előzmény: #68454  Törölt felhasználó
#68459
Belinkelem es ki is emeltem a3 aspontot. 
stansmith
stansmith 2022. 04. 07. 12:13
Előzmény: törölt hozzászólás
#68458
Nem tudom, mit tolsz, de komoly cucc lehet. 
Törölt felhasználó 2022. 04. 07. 12:09
Előzmény: #68448  HIM
#68457
Az önzetlen segitség azt jelenti,hogy úgy segitesz valakinek,hogy nem vársz érte semmit sem el a másiktól mig az önző,hogy elvársz tőle valamit,legyen az bármi is.Ha azt várod tőle,hogy az legyen a politikai nézete mint neked akkor mitől is vagy jobb annál aki pénz ajánl valakinek is azért,hogy arra a pártra szavazzon aki szerinte jó.
Ezenkivül meg aki egy ovodának,ovodásoktól sajnálja az eddigi adományaikat ,annak komoly lelki problémái lehetnek per pillanat.Mert ugye nem az ovodások szavaztak igy vagy úgy,de mégis őket éri kár.Talán ezen nem ártana elgondolkozni !
Klem 2022. 04. 07. 12:06
Törölt hozzászólás
#68456
Törölt felhasználó 2022. 04. 07. 12:03
Előzmény: #68454  Törölt felhasználó
#68455
Csak azt megérném, hogy  legalább megpróbálnád elolvasni azt a kibaszott alaptörvényt, és megértenéd a tartalmát!
Benne van világosan, h:
a) az egyebek az ún. sarkalatos tv-ekben vannak,
b) ilyen helyzetben Honvédelmi Tanács alakul, ami lényegében korlátlanul azt csinál, amit akar.
Törölt felhasználó 2022. 04. 07. 11:58
Előzmény: #68446  Peterbond
#68454
Ha jól sejtem nem igazán van olyan alkotmány ahol ne szerepelna a haza védelme mint kötelesség,ami egyébként messze nem azt jelenti,hogy fegyverrel kell harcolnod,sőt még azt sem,hogy nem hagyhatod el az országot.Ha jól sejtem ez az ukránoknál sem szerepelt a törvényben,hogy ez azt jelenti,hogy a 18-60 év közötti férfiak nem hagyhatják el az országot.Ez a hadiálapot bevezetése után lett rendeletileg kiadva.Habár nem ismerem az ottani törvényeket,de erre tippelnék.A férfiakat a kiskorú gyerekek létszáma alapján engedték ki ha jól emlékszem,mint ha 4 lett volna az elérendő.
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2022. 04. 07. 11:57
Előzmény: #68450  kszsah1
#68453
Eleg sok jel mutat abba az iranyba hogy valasztasi csalas tortent meg lehet ujra lesz szavazas.
Törölt felhasználó 2022. 04. 07. 11:56
Előzmény: #68450  kszsah1
#68452
Volna és volna. És még egyszer volna.
Hol is szerepelt ez fecóék programjában, belinkelnéd, vagy csak az elmebeteg vezér projekciójáról beszélsz?
Peterbond 2022. 04. 07. 11:55
Előzmény: #68450  kszsah1
#68451
Attol hogy napi 50 szer leirod nem lesz igaz.
kszsah1 2022. 04. 07. 11:54
Előzmény: #68428  Istvan78
#68450
igen , de Fecóék magyar katonákat küldtek volna harcolni Ukrajnába ha gyöztek volna (nem gyöztek , mentek a lecsóba  (2/3)
HIM
HIM 2022. 04. 07. 11:42
Előzmény: #68439  Törölt felhasználó
#68448
Felfoghatod így is..
De úgy is,hogy nem segítek annak,aki magán nem akar segíteni...Lényegében egyetért a csutival..aki szerint én egy komcsi,hazaáruló akarki vagyok..egyetért azzal a baromarcúval,hogy a civilszervezetek egy ilyen ördögtől való ellenségek..egyetért azzal,hogy ebben az országban jól mennek a dolgok..
Akkor miért is hozzam fordul segítségért??
Egyáltalan 12 év kánaán utan miert is kell nekik segítség??
Nem jó a hasonlatod..nem zsarolom..nem érdekel mit csinálnak ott..Csak ha kell nekik valami,mert esetleg egy cseppet éhesek,akkor forduljanak mondjuk azokhoz,akikkel együtt bégetnek..
Peterbond 2022. 04. 07. 11:40
Előzmény: #68446  Peterbond
#68447
Ja és csak neked egy kis infó. Mariopul is feljött a beszélgetésben. Ukrán munkatárs eredetileg Kiev környékéről való ( Bucsát pl pont jól ismeri ) de van ismerőse Mariopulból is. Ö infó amit mondok. A civil lakosság egy része konkrétan azt mondja ők elviselik a nehézségeket, megbújnak menedékeken csak ne hagyják őket magukra a katonák és ne hagyják hogy az oroszok kezére kerüljenek. Ő mondta nekem nem olvastam valahol.
.
Bucsáról azt mondta hogy szinte drukkol hogy fake news legyen, de onnan is vannak ismerősei akik 2-3 héttel a háború után menekültek és már ők is láttak civil halottakat az út szélén.
Peterbond 2022. 04. 07. 11:36
Előzmény: #68436  Törölt felhasználó
#68446
"Igen,pont azért mert nem engedték őket elmenekülni az országból,ott ragadtak az ütköző zónákban.Miért nem engedték ki azokat akik nem akartak harcolni,miért kötelezték öket,hogy kockáztassák az életüket ??Miért szakitottak szét családokat ezzel ?Ez az ukrán politikai vezetés döntése volt.Tudták,hgy a megkezdett háborúban sok civil fog áldozatúl esni,és nem hagytak embereknek választási lehetőséget,hogy elmeneküljön az országból vagy ott maradjon harcolni."
.
Esetleg ezt beszéld meg inkább pár itteni ukréán menekültel. Én ma beszéltem egyikkel itt az irodában. Hát nagyon nem úgy látja ahogy te.
.
Amúgy csak frissítve a tudásod. A férfiak tényleg nem hagyhatnák el az országot ( azért jópárnak sikerült az első napokban ), de nincs kényszer sorozás mivel egyenlőre bőven vannak önkéntesek akik önként mennek védeni a hazájukat. És nagyon is sokan tényleg kockáztatják az életüket hogy megvédjék a hazájukat.
.
Amúgy a magyar alkotmányból idéznék:
.
31. cikkly:
.
(1) Minden magyar állampolgár köteles a haza védelmére.(2) Magyarország önkéntes honvédelmi tartalékos rendszert tart fenn.(3) Rendkívüli állapot idején vagy ha arról megelőző védelmi helyzetben az Országgyűlés határoz, a magyarországi lakóhellyel rendelkező, nagykorú, magyar állampolgárságú férfiak katonai szolgálatot teljesítenek. Ha a hadkötelezett lelkiismereti meggyőződésével a fegyveres szolgálat teljesítése összeegyeztethetetlen, fegyver nélküli szolgálatot teljesít. A katonai szolgálat teljesítésének formáit és részletes szabályait sarkalatos törvény határozza meg
.
Tehát még Magyarországon is ( és feltehetőleg kb minden országban van hasonló szabály ) ugyanaz lenne háború idején mint Ukrajnába. Akkro a magyar alkotmány is helytelen?
sanka 2022. 04. 07. 11:33
Előzmény: #68436  Törölt felhasználó
#68445
Ez nem így működik, ha egy országot megtámadnak, a katonai szolgálatra képes férfiakat behívhatják, jogosan tartották vissza a férfiakat, hiba volt a családnak maradnia. Szerinted ha velünk történne ez meg, akkor majd minden férfi elmenekülhetne az országból, biztos lehetsz benne, hogy nem.
________
________ 2022. 04. 07. 11:33
Előzmény: törölt hozzászólás
#68444

pontosan
sokak mégis elhitték, hogy a baloldal háborúba küldi az országot (Ukrajnában)
arra meg nem is merek gondolni, hogy úgy mentünk volna a háborúba, hogy O1G elintézi, hogy az orosz aggresszor M.o.t is letámadja...
.
duplán kilóg a lóláb
stansmith
stansmith 2022. 04. 07. 11:32
Előzmény: #68425  kszsah1
#68443
Te minek vagy itt? 
Mármint nem a fórumban, hanem a Föld bolygón? :/ 
Vérciki amit csinálsz. Minden szavaddal azt támasztod alá, amit MZP a fideszhívő gombákról mondott. 
Robinhood 2022. 04. 07. 11:30
Törölt hozzászólás
#68442
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2022. 04. 07. 11:28
Előzmény: #68439  Törölt felhasználó
#68441
Itt novak katalinra vagy varga juditra gondoltal?

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek