Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Klem 2022. 04. 07. 12:39
Törölt hozzászólás
#68480
signal2
signal2 2022. 04. 07. 12:39
Előzmény: #68471  Törölt felhasználó
#68479
Segíts, kérlek, hol kellett volna látni/ hallani az ellenzék valós véleményét és programját pl egy baranyai zsákfaluban élőnek?
Törölt felhasználó 2022. 04. 07. 12:38
Előzmény: #68467  dexter-atya
#68478
Hát, lehetne ezt vesézni, sztem nem mindenben tényszerű TP kijelentése, de mindenképpen elgondolkodtató. Sajnos, engem nagyon befolyásol, h a Fidesz képviselők között üldögélt jó darabig.
signal2
signal2 2022. 04. 07. 12:37
Előzmény: törölt hozzászólás
#68477
Hatásos a gyűlöletpropaganda. Nincs mire büszkének lenni. 
Ahogy a levélszavaztok működnek az meg egyenesen alkotmányellenes, és felháborító. Magánszemmel undortó.
signal2
signal2 2022. 04. 07. 12:36
Előzmény: #68453  Csakegyolvaso
#68476
Igen, kb úgy néz ki, hogy a hét elején még fej-fej mellett mérték a két tábort, és hét végére 350-400 ezer inkább ellenzéki behúzta a fideszre az X-et (ez -400 ezer ellenzék, + 400 ezer fidesz, így jön ki a látható különbség). És sajnos most már nagyon sok helyről ezt hallom vissza, hogy felhívátk telefonon, pánteken/szombaton/vasárnap, és ezt mondták neki, amit kszsah1 itt terjezt, és szerntül meg van győződve róla. 
Ez, amellett, hogy a közmédia, az országos rádiók törvénytelenül csak a fidesz propagandáját nyomták, a fidesz többször annyi plakáton hirdetett, visszautasították az ÖSSZES nylvános vitát, egy rendkívül aljas - ám hatásos - húzás volt. 
Klem 2022. 04. 07. 12:35
Törölt hozzászólás
#68475
sanka 2022. 04. 07. 12:35
Előzmény: #68471  Törölt felhasználó
#68474
Te nem látsz semmit vagy nem akarsz.
Törölt felhasználó 2022. 04. 07. 12:35
Előzmény: #68470  HIM
#68473
ovodáról és ovodásokról volt szó tudtommal,vagy sértegettek a  3 évesek,na neeeee :)))))))Akkor keres egy ellenzéki ovodát valahol Budán,ott piszkosul rászorulnak ha jól sejtem a segitségedre :))
signal2
signal2 2022. 04. 07. 12:31
Előzmény: #68454  Törölt felhasználó
#68472
Nem akarok ócska propaganda szintjére süllyedni, de kicsit poénnak szánva: ha olyan aljas lennék, mint a fideszes propagandisták, akkor az írásaidra azt reagálnám, hogy "ha megtámadnák Magyarországot, a magukat nemzetinek mondó fideszesek hagynák hátra hanyatt-homlok menekülve a hazát, az általuk eddig hazaárulónak bélyegzett baloldal védené vérrel-verejtékkel, körömszakadtáig a hazát. sotime egyértelműen megírta egy nyilvános fórumon."
Tetszik?
Törölt felhasználó 2022. 04. 07. 12:31
#68471
Mindensetre azt megtudtuk,a választások óta,hogy az ellenzék volt a leg okosabb csak sajnos ezt nem látta a választok zöme akik mint megtudtuk fakusi egyszerű népség akik az  M1-et nézik éjjel nappal :)Feltételezem akik meg nem szavaztak azokná még M1 sincsen és valahol tanyán élhetnek :)Majd ha az ellenzék eljut arra a szintre,hogy szembe nézzen saját hibáival és ne másra mutogasson a választási vereség miatt,lesz lehetősége megujulni és esélye,hogy esetleg legyözze Orbánt.De csak ezután lesz rá esélyük.
HIM
HIM 2022. 04. 07. 12:31
Előzmény: #68457  Törölt felhasználó
#68470
Értelek..nagyon nagy szükség van az ilyen jó emberekre,mint te..
Gondolom szoktál adni hajléktalanoknak..önzetlenül,ahogy kell..aztán hallod hogy az ember mikor megkapja a mannát..megbeszéli a köpcös kis barátjával,hogy milyen egy szutyok vagy..Biztos vagyok benne,hogy legközelebb is adsz..mert neked nagy szíved..
Tudtam,hogy megfog ez az ovis dolog..gyerkőcök..a gonosz meg mostantól leszarja őket..Nos kedvesem..szólj annak a felcsúti paréjnak,hogy ne hagyja,hogy ilyen helyzet állhasson elő!!..tudod ez lényegében az ő dolga lenne...
És,hogy vannak e lelki problémáim..lehet..elkeserít,hogy egy suttyoföldje lett ebből az országból...és hogy nem fogok olyanokat támogatni,akiknek a szemében én egyébként egy ellenség vagyok.?.hát símán feldolgozza a lelkem..
Én továbbra is segítek..de nincs feneketlen zsák..tehát inkább mostantól jobban megnézem,hogy a jelöltek közül kinek..
.
sanka 2022. 04. 07. 12:27
Előzmény: #68454  Törölt felhasználó
#68469

"Ha jól sejtem nem igazán van olyan alkotmány ahol ne szerepelna a haza védelme mint kötelesség,ami egyébként messze nem azt jelenti,hogy fegyverrel kell harcolnod,"
Miért mivel, botokkal, lándzsával, mivel?
signal2
signal2 2022. 04. 07. 12:27
Előzmény: #68425  kszsah1
#68468
Nem ez van, olvass utána. Azért muszáj elhinned ezt, mert ha nem hiszed el, akkor kognitív disszonancia (pszichikai stressz) lépne fel, mivel az általad támogatott egyéne(ek)ről kiderülne, hogy hazudnak. Illetve, lehet, hogy fel is lépett, csak úgy kezeled tudat alatt, hogy meggyőzöd magad, hogy igaz.
Klem 2022. 04. 07. 12:25
Törölt hozzászólás
#68466
zintan
zintan 2022. 04. 07. 12:24
Előzmény: #68450  kszsah1
#68465
Jobban tennéd, ha nem a hazudozással megtévesztéssel teli fidesz propagandát fújnád, hanem értelmeznéd is azt amiről fröcsögsz. A gondolkodás és a józan következttetés nem bűn, de akinél ez nem működik, annál a hallgatás előnyére válik. 
sanka 2022. 04. 07. 12:24
Előzmény: #68453  Csakegyolvaso
#68464
Ha lenne jogállamiság, nem is lenne kérdés, hogy ezt az elcsalt választást törölni kellene, viszont igen akkor nem lett volna csalás.
signal2
signal2 2022. 04. 07. 12:23
Előzmény: #68414  kszsah1
#68463
"Fecó , Márk , meg a többi  haverja akik lebontották volna a keritést meg belerántották volna a magyar népet az ukrán háborúba." - na ez itt a kurva nagy gond. Te használod az interenetet, mégis csont nélkül beszopod a fidesz hazugságait. Figyu, én most szólok, hoyg a fidesz folyamatosan hazudik neked. LEgye annyi igényesség benned, hogy utánajársz a dolgoknak. Ebben a két kérdésben is. MOst nem kezdem ÚJRA sorolni azokat a kormányzati állításokat, amelyek könnyen ellenőrizhető, nyilvánvaló hazugságok.
Márki-Zay, Gyurcsány, "BRüsszel", Akárki  véleményét ne a fidesztől akard már megtudni, mert a fidesz ellenségként tekint rájuk, és egyetlen célja van, a lejáratásuk. Bármi áron. 
Gipsz Jakab véleményét talán Gyupsz Jakabtól kellene megtudni. A nyilatkozatából, az írásaiból, a holnapjától, stb. Ez igényesség és intelligencia kérdése.
Törölt felhasználó 2022. 04. 07. 12:17
Előzmény: #68460  Törölt felhasználó
#68462
dehogy magyarázom, hülye vagy te ahhoz, h megértsd...
Törölt felhasználó 2022. 04. 07. 12:16
Előzmény: törölt hozzászólás
#68461
Remélem, az nem okoz zavart, h a 7-es cikkely esetleges bevetése már legalább 3 éves történet, a gyermekvédelminek hazudott tv. pedig Kaleta Gábor dicsőséges hazarablása után pattant ki az agytröszt fejéből, csökkentendő a fekete folt a nem létező erkölcsi kinézetükön...

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek