Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2022. 04. 04. 18:52
Előzmény: #67295  somebody
#67300
", Orbán Vikor értékelése szerint a Fidesz-KDNP-nek az eddigi legnagyobb túlerővel kellett megküzdenie. Ide sorolta "
Hogy szólt pontosan a Zelenszkij megemlítése ?
Peterbond 2022. 04. 04. 18:48
Előzmény: #67296  sanka
#67299
Mondjuk mi vagyunk akik Szlovén médiát veszünk, meg miután az orosz hitel kínos lett mi adunk hitelt Le Penn-ek. De valahogy nálunk avatkozik be mindenki a választásokba ha egy rossz szót szól a Fideszre.
blackmirror
blackmirror 2022. 04. 04. 18:46
#67298
Na, ez is eldőlt, a tegnapi választásokon csúnyán lebőgött ellenzék negyedszerre is beül Orbán parlamentjébe biodíszletnek, eszük ágában sincs bojkottálni a parlamentet vagy szépen csendben, sűrű bocsánatkérések közepette elkullogni a politikából és átadni a helyet az értelmesebbeknek. Ahelyett, hogy az ellenzéki elkötelezett szavazótábor Gyurcsány és Jakab fejét hordozná körbe elrettentésként az ellenzéki oldalon és megteremtené egy új ellenzék alapjait, szidja MZP-t, a bizonytalanokat, a fideszeseket és felzendül a szokásos O1G is. A legelvetemültebbek négy év múlva Gyurcsánnyal, Jakabbal vagy Dobrev vezetésével vágnának neki a választásoknak. Ezek után mennyivel is kulturáltabb az ellenzéki szavazótábor, mint a fideszesek? 
tokos. 2022. 04. 04. 18:45
Előzmény: #67291  LappangSouchong
#67297
Flat ado miatt szavaztam rajuk. Egyebkent addig jutottam el az ellenzek programjaban, hogy progressziv adot akarnak, es nem kellett tovabb olvasnom.
De egyebkent a csaladi adokedvezmenyt is jonak tartom, de mar nem erint.
Az elobbi nevezheto jobboldalinak, az utobbi inkabb konzervativ szemleletet tukroz.
sanka 2022. 04. 04. 18:45
Előzmény: #67295  somebody
#67296
"Zelenszkij beleavatkozott a választásba? IGEN"
Ez hazugság, nem igaz!!!!
somebody 2022. 04. 04. 18:42
Előzmény: #67278  Törölt felhasználó
#67295
Tényleg nem értelek néha Titeket.
Nem nevezte ellenségnek sehol sem, ez így nem helyes.
Zelenszkij beleavatkozott a választásba? IGEN.  Ennyit mondott ő is csupán. 
Jól tette Viktor beszólt az amerikai színész bábnak... aki ilyen hatalmas közhelyekkel operált még a háború elején.. "Lehet, hogy most láttok utoljára"  és olyanokkal még, hogy " Az amerikaiak 78% százaléka támogatja a légtérzárat Ukrajna felett." 
sanka 2022. 04. 04. 18:33
Előzmény: #67265  Törölt felhasználó
#67294
Szerinted mennyi? Szerinted hány fideszes képviselő nyert Bp- en?
Törölt felhasználó 2022. 04. 04. 18:31
Előzmény: #67286  Törölt felhasználó
#67293
a helyzet,hogy az igazságtalan társadalmi berendezkedés hosszabb idő múlva is visszaüt. pld így. ezért fontos,hogy erre mindig tekintettel kell lenni....
Istvan78 2022. 04. 04. 18:30
Előzmény: #67288  zhagar
#67292
(jó?) üzeneteket az tud küldeni, akinek sok pénze van és annak van sok pénze, aki sok pénzt lopott a köztől
a bullshitet te nyomod..méghogy "hálás" a közmunkás és csak ezért szavaz a Fideszre mindig...:) jó vicc
LappangSouchong
LappangSouchong 2022. 04. 04. 18:27
Előzmény: #67244  Peterbond
#67291
Idemásolom, mert nem jönnek a válaszok, pedig engem is nagyon érdekelnének, hátha így jobban észreveszik az érintettek:
 
"Kedves Fidesz szavazók. kérlek fejtsétek ki mi volt a Fidesz 5-10 legjobb intzékedése ami miatt rájuk szavaztatok és vesézzük ki melyik baloldali és melyik jobb oldali intézkedés. Állok elébe. érveljetek kérlek melyek voltak a legfontosabb jobboldali intézkedései a Fidesznek és mik azok a jobboldali dolgok ami miatt rájuk szavaztatok és nem mondjuk a Mi hazánkra? "
 
Köszönöm előre is a hasznos válaszokat.
yooio 2022. 04. 04. 18:21
Előzmény: #67287  ________
#67290
Nem akarlak elkeseriteni, de euro paritason a romanok vagy megeloztek mar, vagy nagyon kozel vannak. :)
Törölt felhasználó 2022. 04. 04. 18:19
#67289
"V. V. Putyin orosz elnök üdvözlő táviratot küldött Orbán Viktor magyar miniszterelnöknek abból az alkalomból, hogy a pártja által vezetett koalíció győzött a magyarországi parlamenti választáson" - közölte a Kreml sajtószolgálata. Vlagyimir Putyin kifejezte reményét, hogy "a nehéz nemzetközi helyzet ellenére a kétoldalú partneri kapcsolatok további fejlődése teljes mértékben megfelel majd Oroszország és Magyarország népe érdekeinek".
Fideszes hívőknek szép jövőjük lesz....., csak nehogy a kezetek összekötve ti is Putyin által végezzétek..... 
zhagar 2022. 04. 04. 18:19
Előzmény: #67282  Istvan78
#67288

dehogy kényszerítenek bárkit is kistelepülésen arra, hogy pl. a fideszre szsvazzon!
megsúgom, hogy működik ez: x éve élt vki munkanélküliként ott helyben és nem volt a közelben semmi rdemi munka és vagy átképzés, akármi. ha bármely párt van hatalmon és ezen érdemben tudott ott változtatni tehát a 2 közül bármelyiket megszervezni, akkor onnantól kezdve azért van nyert ügye, mert azt aki ezáltal önmagához képest előbbre tudott lépni, ez feldobja annyira, hogy önként arra a pártra fog szsvazni, ennyi. ez polgármesterek esetébe is így van: mindegy ki kormányoz: ha partenernek tekinti a pmestert és úgymond ad neki bármit, akkor cserébe hálásak lesznek neki. és hidd már el, nem érdekli a kistelepülésen élőt az, hogy ezt mely színű kormánytól kapta! rémségesen egyszerűen működik tehát ez egész! a többi mind csak bullshit, amit a fejetekbe töm  az ellenzéki sajtó
ja és s sulykoló üzenetetk: 1000 szer leírtuk, minden pártnak a kreativitására van bízva, hogyan tud jó üzeneteket továbbítani. de a legfontosabb az , amit itt fent írtam most.
________
________ 2022. 04. 04. 18:10
Előzmény: #67281  Törölt felhasználó
#67287
Erről van itt nagybaszó...
Így leszünk egy lezüllesztett velejéig korrupt vezetővel tarkított ország / nemzet.
10-15 év múlva Bulgária/Románia szint
8 milliós lakosság + O1G
Törölt felhasználó 2022. 04. 04. 18:09
Előzmény: #67281  Törölt felhasználó
#67286
Sajnos tényleg lehangolo,hogy itt tartunk Europa közepén! Ezeken a településeken szerintem ,generáciok mulva változna valami,ha a politika ,kormány is ugy akarná. Nekik ez a szavazás kb. annyi,mint mikor a bicikli tolvaj ellopja a 200 ezer ft.-s verseny bringád ,és eladja 10 ezer ft.ért. utánna egy napig jol érzi magát  a kocsmában. Másnap éli az életét ,és gondolkodik ,hogy miből legyen pénze.Várja a segélyt,vagy kölcsön kér. Szerintem csak az oktatás ,és a hónuk alá nyúlás ,és az infrastruktura kiépitése segitene. De a politika ,csak szavazógépeket lát bennük.Pedig ha a felét be  lehetne integrálni a munka világába ,és nem vinnék ,hanem termelnék a pénzt ! Már jobb lenne. De amig ezek az emberek többsége ,funkcionális analfabéta ,addig ne várjunk többet.
signal2
signal2 2022. 04. 04. 18:06
Előzmény: #67227  somebody
#67285
Én is ezt írtam, hogy az RTL Klub a saját igazát mondja, és nem valamelyik magyar politikai pártét, és emellett kiegyensúlyozottan tájékoztat, azaz ismertet szó szerint a fidesz lláspontját, és nem mellesleg bemutatja a nemfideszes botrányokat is. 
Nem tartom magam baloldali embernek. Hazafias liberális vagyok. Az erős, versenyképes magyar vállalkozásokban hiszek, a tiszta és szabad versenyben, hogy a modern oktatás és a természettel való harmonikus együttélés a jövő alapja, hiszek a kritikus gondolkodás és a viták értékteremtő erejében. Pragmatikus vagyok, a hagyományok nem jelentenek sokat. Az emberek ne támogatásokkal, hanem munkával teremtsék elő a javaikat. Szabadon eldöntheted, miylen vagyok.
Nem tudok Gyurcsány mellé állni, az én véleményem az, hogy 2004-2006 között rendkívül rosszul kormányzott, és 2006-ban vissza kellett volna vonnulnia a közélettől. Gyurcsány mellett a DK-sok állnak. Viszont én empatikus ember vagyok. Ők azt látják benne, hogy 2006-ban elköteleződött a baloldal megitsztítása mellett, elhiszik neki, és emellett van egy követhető programja.
Az összefogásra úgy tekintek, hogy választástaktikai eszköz, ami logikus is, és alapvetően mindenki arra szavaz, aki a saját pártja, csak összeadódik. Ettől függetlenül én független-momentumos egyéni jelöltre, és listán a kutyákra szavaztam, FYI. 
Én a 2 lista híve voltam dk-mszp vs többiek. Elvált volna a szar a víztől. Miután a fidesz rájött, hogy 2 lista esetén nem tudna fókuszáltan, egyszerűen kommunikálni, megszavazták, hogy 71 jelölt kell a listaállításhoz. No ilyen módszerekkel él vissza a hatalommala fidesz saját érdekében. 
Az összefogás összehozott egy programot, jó sok ponttal, amit meg tudtak volna szavazni. A többi dolog pedig maradt volna úgy, mint most. És olyan dolgokban egyeztek meg - de valódi kompromisszumot kötöttek -, amely abszolút vállalható. Euró, EU-orientáció, erősebb oktatás és környezetvédelem, erős határvédelem, deklaráltan fennmaradó családi kedvezmények, EU ügyészséghez való csatlakozás, jogállam helyreállítása, stb. Nekem már az megérné, hogy lecsavarják a propagandát, normálisan kommunikálnak. Már attól élhetőbb lenne az ország. 
Én az összefogás előnyeként láttam azt is, hogy egymást kontrollálták volna, azaz már a sokszínűség valamiféle garanciát jelentett volna a korrupció mérséklsére. Egyelőre marad a kontrollálatlan lopás.
Sajnos továbbra sem tudok mást írni, minthogy a fidesz töbszörös anyagi ráfordítással és többszörös felületen kampányolt, méghozzá kizárólag MZP ócsárolásával, és sok jel mutat arra, hogy az MZP-vel szemben sikeresen keltett ellenszenv és a kormányzásától való képzelt félelem vezetett a fidesz nagy arányú győzelméhez. 
Aki szeret elmélázni a közéleti kérdéseken, utánanéz a fidesz tevékenységének és kommunikációjának, annak világosnak kell lennie, hogy visszaélnek a hatalommal, sokat lopnak, hazudnak és gyűlöletet szítanak. Ellenben a fideszes fejekben az ellenzékről kialakult kép nem az ellenzék tevékenysége jórészt, hanem a fidesz által eléjük vetített kép. Egy feltéelezéshalmaz.
A fidesz sajnos nagyon káros az országnak. Ez az ország ma nem normálisan működik, és hosszútávon nagyon súlyos ára lesz. 
Istvan78 2022. 04. 04. 18:01
Előzmény: #67281  Törölt felhasználó
#67284
Szomorú helyzetjelentés.
Törölt felhasználó 2022. 04. 04. 18:01
Előzmény: #67257  SeldonKuper
#67283
csak egy észrevétel: közmédia közpénzből, ha érted a fogalom tartalmát!!!  Ellenzék soha nem működik adófizetők pénzéből...kereskedelmi tv....ennyit értesz hozzá..
Vannak Budapesten fideszes szavazók , persze ez így természetes ahogy minden vidéki városban vannak ellenzéki szavazók nagy számban....    egyebekben a megszorításokat majd ti fogjátok viselni,mert én biztosan nem...majd akkor is legyen nagy szád amikor fizetned kell és nem osztogatást kapsz ingyen.... Gratulálok neked is Putyin elvtársad üzenetéhez, csodálatos történet....... zárszó : értelmiségként át látok rajtatok!!!!!!
Istvan78 2022. 04. 04. 17:52
Előzmény: #67277  zhagar
#67282
A közmunkát amiatt említettem, hogy kis településeken a Fideszes polgármester, vezetés kényszeríti a közmunkásokat a Fidesz párti szavazásra. Úgy értetted, hogy az MSZP miért nem vetemedett ilyen antidemokratikus viselkedésre, amikor kormányon volt?
Közmédia: ppont az a léenyeg, amit említesz, hogy nincs idejük és érdeklődésük elmélyedni a politikában és ezért hatékonyak a Fidesz egyszerű, sulykoló üzenetei. Ha elmélyednének, nem a Fideszre szavaznának.:) A közmédia jó pár csatornát jelent, plusz a TV2 is a Fidesz propagandát nyomja, ezek ellen van az RTL. 
Törölt felhasználó 2022. 04. 04. 17:52
#67281
Tegnap tevékenyen részt vettem a választásban, a szavazatszámláló bizottság tagja voltam. A helyszín: 1955-ig önálló település, földművelésből élő jómódú sváb lakossággal. Ma egy főúttal kettévágott külső városrész, elszegényedett, elöregedett, elcigányosodott. Nincs óvoda, iskola, háziorvos (csak néha ügyeletes), a bolt CBA, a szebb napokat látott kocsma a „legyes”. A választás az ún. kultúrházban zajlik, ablakain sűrű rácsok, az egyetlen helyiségből álló épületben a pókháló és a világítás versenyét egyértelműen az előbbi nyeri. Van még három özönvíz előtti gázkonvektor, rengeteg kék kárpitos irodai szék, mindegyik végtelenül mocskos, némelyik törött is, azok a fal mellett állnak halomba dobálva. Szerencsére van két paraván, azzal el lehet takarni, hiszen a választási kézikönyv „méltó körülmények” megteremtését várja el. Van mosdó is, a nőiben egyetlen lámpa sem világít, hideg van, a mosdókagyló össze-vissza repedezett. A bizottság hat nőből áll, 30-40-es éveikben járnak, súlyuk 50 és 150 kiló közötti, fele-fele arányban választottak és pártdelegáltak. A jegyzőkönyvvezető egy felkészült, megnyerő fiatalember. Lassan kiderül, ki kivel van. Hatkor nyitunk, megjön az első szavazó, aztán folyamatosan érkeznek. A névjegyzékben közel ezer választópolgár neve szerepel, néha több oldalon keresztül ugyanaz a családnév. Nagy nyugalomban dolgozunk, olykor egy választó megfogalmazza a véleményét a népszavazási kérdésekkel kapcsolatban, más visszautasítja a népszavazási lap átvételét, a többség azonban mindhárom lapot átveszi. Ahogy telnek az órák, egyre több választó jön be azzal, hogy nem tudja, miről szól ez, de a fideszre szavaz, vagy a fideszes jelölt nevét mondja. Többen kérik a bizottság tagjait, mutassuk meg, melyik a listán a fidesz és a jelöltje, mert rosszul lát/nem tud olvasni/már rég vett részt választáson/most szavaz először. Jönnek az alkoholszagú, mosdatlan, rosszfogú, tudatlan emberek sorra, érkeznek ebbe a külvárosi lepusztult kultúrházba, és leszavaznak a fideszre, mert ez nekik megfelel, nem is lehetne jobb. Őket ez az egész nem zavarja, nincs semmi probléma, hiszen megkapták a júdáspénzt. Egy-két sörre most elég lesz, tán még a „legyesben” is meg lehet ebédelni utána. A fidesz küldöttei hallgatnak, mosolyognak, a bizottság többi tagja egyre sápad, nem szólunk, de amikor megérkezik az utcánkból a sokadik nyomorult, fogalmatlan szavazó, nálam eltörik a mécses, elsírom magam. Nem vagyok elég erős ahhoz, hogy visszatartsam a könnyeimet. Ezek az emberek döntenek a sorsomról, a jövőmről, arról, ami eddig a hazám volt. Mert többé nem az. Én ezzel az országgal nem akarok semmilyen közösséget, megyek, ahogy elmentek már eddig a milliók, csatlakozom a többihez, akinek most lett elég. Itt számomra nincs több lehetőség, építsék az országot azok, akiknek ez tetszik, dolgozzanak, adózzanak, innováljanak, mit bánom én. Legyenek boldogok egymással, én máshol leszek az. Itt nem hagyták. Hétfő reggel van. Az országban százszámra volt a miénkhez hasonló település. A választást nem a választási bizottságokban csalták el, hanem már előtte, a tévében, a Kossuth Rádióban, az óriásplakátokkal, a farháttal, a krumplival, a benzinnel, a többi júdáspénzzel és a háborús riogatással. Aki nem így gondolja, többé ne keressen.
(1) Facebook

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók