Topiknyitó: Portfolio 2017. 04. 26. 20:47

Orbán az EP-ben: ezt is megoldjuk, ahogy a korábbi vitáinkat is  

Ugrás a cikkhez
A vitánk Önökkel és egy amerikai pénzügyi spekulánssal szemben áll fenn - kezdte Orbán Viktor az Európai Parlament brüsszeli plenáris ülésén, ahol a magyar helyzetet vitatják. Timmermans: az EU nem "Brüsszelrõl" szól Az
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Alilou3 2017. 04. 27. 13:19
Előzmény: #75  upgrayeddAKS
#80
It doesn't matter which how he write since he speaks a little külföldiul, He should heve been in Brussels yesterday to make cöf cöf :))))
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 04. 27. 13:18
Előzmény: #78  Alilou3
#79
Én megkaptam, pedig korábban b.ctam konzultálni a törpével...
Alilou3 2017. 04. 27. 13:17
Előzmény: #77  upgrayeddAKS
#78
Ebben az évben csak azok kapták meg a kérdőívet akik eddig válaszoltak az előző kettőre !!! Szerintem Amgy én sem kaptam, mert egyiket sem küldtem vissza, nem is bontottam fel a leveleket
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 04. 27. 12:59
Előzmény: #61  Alilou3
#77
Nekem már el sem küldik... tudják, hogy csak művészi kifejezőeszköz hordozójaként használnám, és olyanokat írnék rá, amivel nem tudnak kampányolni :) (Vagy nem tudják, és szimplán csak hülyék még a logisztikához is.)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 04. 27. 12:56
Előzmény: #72  salve
#76
Ezek a FB-os kommentelők elbújhatnak mohamed-magomed mögött :) Ők még nem lógtak eleget a putyini csecsen :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 04. 27. 12:54
Előzmény: #70  Phylaxa
#75
"Every europian country takes so many as they want!" Hehehehehehehe... helyesen :) Every European country takes as many refugees as they want! (A "should take" amúgy még így is jobb lenne...) Grammar nazi in action :)
Dehogynincs
Dehogynincs 2017. 04. 27. 12:33
Előzmény: #72  salve
#74
Éppen arra a verbális agresszióra hoztál példákat, amiről Király akadémikus beszél. Ugyanígy emelkedett az agresszió szintje, amikor az őszödi beszéd nyilvánosságra került.
Vazsmegyei 2017. 04. 27. 12:12
Előzmény: #68  Törölt felhasználó
#73
Macika erre a linkre van egy szó, amit a tiszteletem jeléül nem írom le!
salve 2017. 04. 27. 12:12
Előzmény: #61  Alilou3
#72
figyelj ha itt úgy lenne ahogy leírtad és ugrásszerűen emelkedett volna fel az agresszió, gyűlölet és normaszegés, akkor a CEU mellett tüntetőket már rég agyonverték volna a másik odlal aktivistáit az utcán!! ehelyett mi történt? pl. egy tüntetésen osztogatott szórólap, miszerint „ha a CEU-val vagy, akkor a migránsokkal vagy”, és gyere a határra április 15-én tüntetni a „menekültekért”, „nemzetközi tüntetés lesz”, „lehet majd busszal is jönni Budapestről”. S eközben a felvonuló kormánybuktatók a következőket üvöltik városszerte, írják egymásnak Facebookon. Van nevük és arcuk is: „Háborús bűnös az a nőgyógyász, aki Ádert kirángatta az anyjából”. (Horváth László Béla) „Le lesztek vadászva az összes hazaáruló, orbáncsicska náci patkánnyal együtt! Senki nem ússza meg!” (Horváth Alex) „Dögöljön meg az összes áruló, aki elnyomást gyakorol ránk (sic!), és tönkre teszi ezt a csodaszép országot, mind takarodjon! Lógjon!” (Balázsné Pásztor Katalin) És van még ezrével ilyen... szóval te miről beszélsz, ember???!!!!!
salve 2017. 04. 27. 12:07
Előzmény: #68  Törölt felhasználó
#71
értem én, hogy nincsenek érveid! csak személyeskedni tudsz, ami önmagáért beszél :-)
Phylaxa 2017. 04. 27. 12:03
Előzmény: #61  Alilou3
#70
Én egyenesen Brüsszelbe küldeném, baromi nagy piros betűkkel: No Migrant Quote! Every europian country takes so many as they want! Thanx! :)
salve 2017. 04. 27. 11:40
#69
az EU-t egyébként ez sem zavarja, tesznek rá magasról - és lehetne még ehhez hasonló példákat hozni, (de mennyit !! - de bezzeg a CEU ügy, ahol senkinek a haja szála sem görbült meg eddig, még az utcai tüntetőké sem, hú hát az elfogadhatatlan, irgum burgum!)..: "Roger Waters is among 47 high-profile celebrities urging Radiohead to cancel their planned performance in Israel. The 'Creep' hitmakers are set to perform at Hayarkon Park in Tel Aviv on July 19, but the 73-year-old Pink Floyd legend, along with directors Ken Loach and Peter Kosminsky and actresses Maxine Peake and Juliet Stephenson and many more, have signed a letter with Artists for Palestine UK in the hope the alternative rock band will reconsider the concert and join the on-going cultural boycott by not going ahead with the show in a country "where a system of apartheid has been imposed on the Palestine people"." link
Törölt felhasználó 2017. 04. 27. 11:37
Előzmény: #67  salve
#68
link )))))))))))))))))))))))))))))
salve 2017. 04. 27. 11:32
Előzmény: #60  Törölt felhasználó
#67
ez mind az érvelésed? hűha! :-)
salve 2017. 04. 27. 11:31
Előzmény: #63  Vazsmegyei
#66
csak önmgaát adja és bemutatkozik, ennyi :-)
Vazsmegyei 2017. 04. 27. 11:30
Előzmény: #61  Alilou3
#65
Na megjött a negatív visszacsatolás megint. Nem a 2/3-ad fontos, nem a kettő és félmillió, hanem kik nem mentek el szavazni és kik nem küldik vissza, vagy kik nemmel küldik vissza. Vannak akiknek ez a koncepciója, de nem ez viszi előre a dolgainkat.
Dehogynincs
Dehogynincs 2017. 04. 27. 11:27
Előzmény: #61  Alilou3
#64
Én nem vagyok akadémikus, de szerintem a kormány akkora számot mond be a visszaküldött kérdőívekről, amekkorát akar. Ha a nemtetszésünknek akarunk hangot adni, akkor egyszerűbb lenne meghirdetni azt, hogy egy hétig vagy egy hónapig nem fizetjük be a bolondok adóját, vagyis nem veszünk lottót vagy kaparós sorsjegyet.
Vazsmegyei 2017. 04. 27. 11:25
Előzmény: #58  Törölt felhasználó
#63
Állandóan igazolod magad nem vezet ez jóra!
Vazsmegyei 2017. 04. 27. 11:22
Előzmény: #55  upgrayeddAKS
#62
Egy biztos! Nem te fogod megváltani azt a sok kretént akiket látatlanban is feltételezel. Gondolom neked nincsenek versenytársaid, hogy az ország gondjait a hátadra vehessed és segíthetnél ebből a kátyúból kiutat találni. Nem kellene azt érezni, hogy éppen egy kátyú közepén állunk.
Alilou3 2017. 04. 27. 11:21
Előzmény: #59  salve
#61
link Ne töltsük ki és ne küldjük vissza a Brüsszel-ellenes konzultációs kérdőíveket. Ne mondhassa a kormány, hogy sok millió ember állt be otromba jelszavai mögé. Király szerint ezek a menekült- vagy Brüsszel ellenes kampányok rövid távon pártpolitikailag hasznosak lehetnek, de a pillanat uralása súlyos mellékhatásokkal jár: rengeteg negatív érzést szabadítanak el az emberekben, a gyűlölködés, az agresszió, a normaszegési hajlandóság emelkedik a társadalomban. Király arra a kérdésre, hogy 2017 a lázadás éve lesz-e, azt válaszolta: " Nem. Vagy ha az, hát nem úgy, ahogy a miniszterelnök úr előrevetítette."

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek