Topiknyitó: Portfolio 2017. 04. 26. 20:47

Orbán az EP-ben: ezt is megoldjuk, ahogy a korábbi vitáinkat is  

Ugrás a cikkhez
A vitánk Önökkel és egy amerikai pénzügyi spekulánssal szemben áll fenn - kezdte Orbán Viktor az Európai Parlament brüsszeli plenáris ülésén, ahol a magyar helyzetet vitatják. Timmermans: az EU nem "Brüsszelrõl" szól Az
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 04. 27. 10:39
Előzmény: #15  rockmaster
#40
orbán egy ovis, aki eldicsekszik a pávatáncos "okossággal", hogy jól átveri vele az egész óvodát, aztán csodálkozik, hogy csak leghülyébb kiscsoportosok dőlnek be neki... finoman szólva is nem egy észkombájn a csóka.
Törölt felhasználó 2017. 04. 27. 10:37
Előzmény: #36  BudFox
#39
igen, de nekem nem viszket a tenyerem mint a jobber felcsútinak micsoda "kormány" az ilyen? szégyen
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 04. 27. 10:33
Előzmény: #36  BudFox
#38
Mo.-on csak komcsi pártok vannak, nincsenek jobboldaliak. A jobbik is komcsi meg a fidesz is. Csak leöntik a komcsi sz..t jobboldali cukormázzal, a "jobboldali" szavazók közt meg olyan sok az agyhalott, hogy ezt befalja mind, és jóízűen büfög is mellé. Az igazi jobboldaliak meg csak nézik ezt a szürreális színházat...
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 04. 27. 10:28
Előzmény: #33  BudFox
#37
Akkor te szélsőbalos vagy, bakker, ha én baloldali :) Eddig úgy tudtam amúgy, hogy szerinted PNY a fő baloldali, akkor letaszítottam őt a dobogó csúcsáról "baloldaliságban"? :) Legalább a saját bugyuta "eszmerendszereden" belül lennél már konzisztens... 2006-ban én voltam az egyik leghangosabb kritikusa a "baloldali" kúrmány tűzoltó-csomagjának. Többször is leírtam, hogy az csak tűzoltás. Sőt, 2005-ben is azért shortoltam a BUX-ot, mert úgy gondoltam: ki fog derülni, mekkora egy kártyavár a pannon puma. Le is írtam anno, vissza lehet keresni. (A Gazpromot, stb. longoltam, meg 2005 végén valóban volt egy gyors long köröm OTP-ben (nagyon megzúzták akkor, 6400 és 6800 között meg jót lehetett vele swingelni). De a lényeg: a komcsi pártok közül mindkettőt kártékonynak tartom.) Szerintem a narancskomcsik és a szegfűkomcsik is károsak Magyarországnak, meg a sok buta kádárista is, akik még mindig nem veszik észre: a globalizáció a kis, nyitott, versenyképes gazdaságoknak kedvez. Mo. előtt komoly fejlődési potenciál van, ha ezt a lakosság belátja, és komolyan vesszük a külföldről történő erőforrás-bevonás (export, turisztika, stb.) lehetőségét. Persze az exportot már nem kell belátni, ott már elég jól teljesít Mo., már csak a többi kismillió problémát kellene megoldani...
BudFox
BudFox 2017. 04. 27. 10:28
Előzmény: #35  Törölt felhasználó
#36
ha te igy látod az a saját álláspontod...mert te meg baloldali vagy. mindenki a saját álláspontjában hisz.
Törölt felhasználó 2017. 04. 27. 10:23
Előzmény: #32  BudFox
#35
wazz bádfox a fityeszes képviselők nekimentek a MAGYAR kormánynak folyamatosan 2010 előttébresztő jobberke maffia fidesz meg kussoljon
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 04. 27. 10:20
Előzmény: #24  Dehogynincs
#34
Igen, ő a zombik mestere: egy hulla-hosszra (pun intended... hullámhossz lenne ugyebár) hozza az agyhalottakat.
BudFox
BudFox 2017. 04. 27. 10:19
Előzmény: #31  upgrayeddAKS
#33
megjött a Fő baloldali próféta :D
BudFox
BudFox 2017. 04. 27. 10:18
Előzmény: #30  Törölt felhasználó
#32
amit a magyar baloldali képviselők művelek az EU Parlamentben az gusztustalanság... emiatt szerintem még annyi esélyük se lesz a választásokkor - szerencsére. csinálják csak..hiszen szabad... Te ha ott lennél akkor csinálnád ? Magyaroszág támadását ? saját hazádat szúrnád szíven ? aztán majd lehet pironkodni amikor az kormány mutogatja a tévében, meg felhasználja a kampányban... nekem lesült volna a pofámról a bőr ha parancsba adnák hogy márpedig igenis támadni kell a hazádat az EU Parlamentben egy nemzeti ügyben , mert te ellenzéki vagy.... Ezt még lehet hogy évtizedekig fel tudja használni a Fidesz.
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 04. 27. 10:17
Előzmény: #28  BudFox
#31
Kihagytad a legfontosabbat: készségesen letolta a hívei számára a gatyáját, hogy azok szabadon rácuppanhassanak mindenre, amit ott találnak :)
Törölt felhasználó 2017. 04. 27. 10:12
Előzmény: #28  BudFox
#30
ellenzék támadja persze hogy gusztustalan))) ébresztő nem 1950-ben vagyunk jobbereske
Dehogynincs
Dehogynincs 2017. 04. 27. 10:12
Előzmény: #28  BudFox
#29
" alig van ma olyan politikus, aki ennyire jól tudta volna képviselni Magyarország érdekeit az EU Parlamentben" Nana. Az oroszbarát Orbán doktor, az orosz érdekeket is meglehetősen sikeresen képviseli az EU-parlamentben. Például simán EU-képviselő lett az a KGBéla, akit elemi titkosszolgálat szűrőkkel is meg lehetett volna gátolni ebben.
BudFox
BudFox 2017. 04. 27. 10:07
Előzmény: #9  _Bekre_Pal_
#28
Azt még az Orbán Viktor ellenségei / ellenzői is elismehetik hogy alig van ma olyan politikus aki ennyire jól tudta volna képviselni Magyarország érdekeit az EU Parlamentben. Nincs még egy olyan ember aki ennyire kiállt volna a Magyrokért. Persze lehet támadni jobbról vagy balról..meg az is igaz hogy "azért tartjuk" hogy kiálljon a magyar emberek érdekeiért. - Jól kiosztotta az ellen felszólalókat és olyan frappáns válaszokat adot - amik szerintem nagyon is igazak, hogy szerintem sok pocskondiázó politikus elsüllyedhet szégyenében. - Megvédte MAgyarország érdekeit - Tisztázott sok helyzetet és félremagyarázást , tisztába tett sok olyan butaságok amivel minket vádolnak. ( Az , meg hogy a baloldal még az EU Parlamentben is a kormányt támadja egy gusztustalan és gerinctelen, dolog.
Törölt felhasználó 2017. 04. 27. 09:54
Előzmény: törölt hozzászólás
#27
link trollmaki
Dehogynincs
Dehogynincs 2017. 04. 27. 09:43
Előzmény: törölt hozzászólás
#26
Az ész roppant igazságosan van elosztva, mert mindenki elégedett a sajátjával. Te is magas pontszámot adnál magadnak tízes skálán. Milyen kormányváltásról beszélsz Milyen kormányváltó erőt látsz? Én inkább csak páni félelmet attól, hogy Orbán doktor hatalma bármilyen apróságon elcsúszhat. Túl sok józan, paraszti észre nem vall, ha valaki a bicikli elől a villamos alá ugrik.
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 04. 27. 09:34
Előzmény: #21  Dehogynincs
#25
A természetes szelekció kicsit lassabb ugyan, de megbízhatóbban teljesít. Nehogy már ML okosabb legyen Cbergnél és ezért duplázza évente a vagyonát, mert egyből dobok egy hátast...
Dehogynincs
Dehogynincs 2017. 04. 27. 09:23
Előzmény: #13  sanka
#24
Orbán doktor nem tehetségtelen, legalábbis hatalomtechnikai szempontból nem. Elvesztett ugyan pár nyerhető választást 2002-2006 között, de ő az egyetlen, aki az utóbbi három évtizedben mindig a politikai színpadán sertepertélt és ellenzékben is komoly szerepet játszott.
lukepek 2017. 04. 27. 09:18
Előzmény: törölt hozzászólás
#23
A tévedésed ott van, hogy nem az EU-t húzza le, hanem a hazai versenyképes kkv-k és vállalatok elől szipkázza el a felzárkózási lehetőséget. Ezzel pont a megvédett munkásokat hozza még rosszabb helyzetbe valamint a haverok fele lejtő pályával az ország versenyképessége alatt vágja a már így is eléggé elgyengült ágat.
treff
treff 2017. 04. 27. 09:18
Előzmény: törölt hozzászólás
#22
el vagy tévedve a számegyenesen
Dehogynincs
Dehogynincs 2017. 04. 27. 09:18
Előzmény: #16  _Sigorszky
#21
Bármilyen fájó, de tényleg szükség van valamiféle hazai burzsoáziára. Kékvérűségről szó sincs, de Orbán doktor rámutatásos alapon építi az új kasztot és ennek a piacgazdasághoz vagy a piaci versenyhez nincs túl sok köze. Ha SL oligarchára mutat rá, akkor ő lesz burzsoá, ha ML strómara, akkor meg ő. Az a baj, hogy a köznapi embernek nincs sok esélye arra, hogy polgárrá váljék. Orrbán doktor rámutatott hárommillió pénztártagra és elvette a magántulajdonukat, Pedig háromezermilliárd összejött volna a száz leggazdagabb magyartól is. Csak ők erősebben tudják a saját érdekeiket képviselni, mint hárommillió választópolgár.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek