Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 02. 20. 15:09

EUR/HUF  

Sziasztok!



Sokszor foglalkozunk vele, gondoltam legyen egy ilyen topic is.



Szóval EUR/HUF.



308 átütésével szépen feljött már többször 314ig, de úgy fest itt mindig elakad, pedig a következő ellenállás 318 környéke lenne csak, mint történelmi csúcs.



Real:313 (ma volt 314,7 is)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
TitusPullo
TitusPullo 2024. 08. 14. 19:18
Előzmény: #76279  N0MAD
#76280
25 éve jarok kintre ceges dolgokra, az elmult evek szegyen volt. A messzemenokig. De ezt csak az erti aki kijar. A potrohos be van oltva az ellen h rosszul erezze magat amikor senki nem beszel vele.
N0MAD 2024. 08. 14. 19:12
Előzmény: #76266  tanrek
#76279
“ Amúgy miért áll meg a pohár a céges rendezvényen? Orbán-hívőnek néznek? Nácinak? Vagy miért?
És akkor most ez szerinted rendben van vagy sem?“
Ez akkor volt amikor még mindenki sokkolva volt az ukránok lerohanásától de már kiderült hogy orbán az ország érdekeivel szemben is inkább putyin seggébe bújik.
Hogy rendben van e? Azt nem tudom, de hogy rajtunk a szégyenbelyeg az tuti. Mennyien voltak nálunk orosz elleni tüntetésen? Párszázan, párezren? Mondjuk egy vencel tér ellenében? Miközben minden szövetségesünket eláruljuk és minden ellenfélnek, ellenségnek kinyalja a kormány a seggét? Derék.
Ok, eü, meg egyetemek mellet se többen, de az kívülről nem érdekes. Legalább feri ellen még volt. 
geza77
geza77 2024. 08. 14. 19:06
#76278
hozzászólások a lenti cikkhez:  Nagyon erős a forint köszönjük.Hajrá Fidesz/
 Van hová erősödnie!!/ Nagyon erős , még a holdról is látszik !/ Fenéktörlésre már alkalmas >  Se/  Van itt lóvé, nem kell annyi csirkefarhátat zabálni, különben nem jön össze az a párezermilliárd. Szerénység uraim, szerénység. És persze munka és legyetek bátorak./ Mostmar nem 461, hanem csak 460 a font. Jupiii / Egy het alatt egy egysegnyit elore lép de tobb ora alatt 5 öt romlik/  0,87!!! Micsoda erősödés! Felbojdult a Wall Street, retteg a Salamon-szigeteki kagylópénz... / " az a miniszterelnök , akinek a kormányzása alatt az euró 300 Ft fölé emelkedik , az nem tud kormányozni és le kell mondania" orbán viktor/    Ez a fingtallér folyamatosan erősödik, felcsökken.   / Erőre kapott? Talán ha 200 alatt lenne, lehetne ezt mondani.  /  Nagy segítség a magyar családoknak.. 
https://24.hu/fn/gazdasag/2024/08/13/forint-erosodott-kedd-delutan/?fbclid=IwY2xjawEpwXBleHRuA2FlbQIxMQABHUtMg87ttr9z4jYjqZJdF-16LR7Y2GXkwjTb_Kt4x0iyBxP3DoANVRLS8w_aem_dAOiDjq8nxVnbuNHdp0Tdw
Fsociety
Fsociety 2024. 08. 14. 19:00
Előzmény: #76275  zajec
#76277
E/3 szemelyben beszelsz onmagadrol,vagy csak osszekeveredtek a nickek?😂 Uristen, dehogynem,most prezentalod,hol van a lejjebb 😂 jajj,na megyek strandra.
zajec
zajec 2024. 08. 14. 18:55
#76276
Csak elmondom, ukri vagy orosz tok egyforma. Roman es csehszlovak sem log ki a sorbol. 
zajec
zajec 2024. 08. 14. 18:54
Előzmény: #76274  Fsociety
#76275
Sajnallak, szanalmas a kinlodasod. 
Meg a retorikat is zajectol lopod. Ennel nincs lejjebb. 
Fsociety
Fsociety 2024. 08. 14. 18:52
Előzmény: #76270  zajec
#76274
Kispalytas... O wow,megjott gordon gecco turkibol. Na mutasd,mi a teljesitmenyed,a helyesirast skippeljuk,azt latjuk,h nem megy. Zajec meg buntiben? Ja,igen,ott...sok volt a nem megfelelo duma 😂 jaj istenem,ez a multi account,ez mindig szanalmat gerjeszt bennem irantad. Teged hivtak erositesnek?
geza77
geza77 2024. 08. 14. 18:52
Előzmény: #76269  geza77
#76273

Itt mindenki hanyatlik, a dollár, a nyugat, csak mi tartjuk magunkat!  Mindegy mennyi az euró itt FO$rint van! ria rilya hungárillya! 
https://imgur.com/a/2tLqUtV
zajec
zajec 2024. 08. 14. 18:47
Előzmény: #76260  Boby
#76272
😄 Ugye ugye. Azert meg megvan az az mszmp-s tagkönyv. Zsigeri a gyulolet nem veletlen. De ez jo, minel jobban fáj annal jobb. 
zajec
zajec 2024. 08. 14. 18:42
Előzmény: #76265  tanrek
#76271
Ne akard megfejteni ezeket. Viccesek, serultek, frusztraltak. Kinlodnak mint malac a jegen. Torpokos megmondta eurt kell venni, azota varjak a csodat, kiszamoltak mekkora a bukojuk. Meg a holdrol is latszik. :) Valamelyik levezette mennyire jol jartak mert kulfoldon veszik parizsit. Ez van ha klikkesedunk es ez alapjan fektetunk be. 
zajec
zajec 2024. 08. 14. 18:35
Előzmény: #76244  Fsociety
#76270
A kaszt visszahuz, a proli ontudat  a tobbre szulettem de ezek miatt nem lehetek a helyemen onmosdatas. Melo van kispalytas. Teljesitmeny. A duma ma mar kevés. 
geza77
geza77 2024. 08. 14. 18:09
#76269

A pf szerint a dollár hanyatlik, még, jó,  
FO$rint  394.298   +0.856   +0.22% erő van a FO$rintban
usdeur   0.9074     -0.0022   -0.24%
https://imgur.com/a/uUbKC3C
https://www.portfolio.hu/deviza/20240814/hanyatlik-a-dollar-de-elmaradt-a-trendtores-a-forintnal-704043
Fsociety
Fsociety 2024. 08. 14. 17:24
Előzmény: #76265  tanrek
#76268
1. Egyszer es nem probaltam,hanem csinaltam,ennyire azert nem vagy bonyolult 2. Igen. 
Fsociety
Fsociety 2024. 08. 14. 16:39
Előzmény: #76264  tanrek
#76267
Elvezettel nezem,ahogy triggerelodsz. Nem cafolsz semmit,csak faszsagokat allitasz,teljes magabiztossaggal. Ha valaki mast gondol,akkor persze nem tunik okosnak,meg nem tud szoveget ertelmezni.  Ez mar tegnap is kiderult,alacsony vitakulturara utal,igazi esettanulmany vagy. Oregapad sanszosan olyan traumat elt at,amit te eletedben nem fogsz,(bar ezt ne siessuk el) de neked ennyibol lejott,hogy nem mondott csunyat a ruszkikra,igy hat akkor mas meg milyen jogon,ha kategorikusan kijelenti,hogy o viszont ruhelli oket.(Fogalmad sincs,milyen elmeny alapjan) Az oreganyaink ,akiket esetleg megeroszakoltak a dicsoseges ruszki katonak(ja,jonehanyukat) ,szinten nem panaszkodtak,mert az nem az a kor volt,hogy panaszkodjanak,es 30 evvel kesobb sem rinyaltak.  Vagy aki vagy,de kurva keveset tudsz az emberi pszicherol. Ez a szarnysegedezes meg szepen bearazott teged..egy anonim forumon...
tanrek 2024. 08. 14. 16:28
Előzmény: #76262  N0MAD
#76266

Hogyaviharban ne lehetne olyant mondani, hogy oroszok, magyarok? Perszehogy lehet...
Sőt, még olyan kontextusban is, hogy ezek ilyenek, azok meg olyanok. De ettől még ha találkozol egy orosszal, nem várod el tőle, hogy de. 10-re seggrészegen aludjon a munkahelyén üres vodkás üveggel a kezében....
Amúgy miért áll meg a pohár a céges rendezvényen? Orbán-hívőnek néznek? Nácinak? Vagy miért?
És akkor most ez szerinted rendben van vagy sem?
tanrek 2024. 08. 14. 16:23
Előzmény: #76263  Fsociety
#76265

Én viszont tényleg kérdeznék tőled...
Nem számoltam, de gondolom azt te sem vitatod, hogy az elmúlt 2 nap visszatérő motívuma nálad (is) az "objektívezés" (tudjuk miért)
A kérdésem az lenne, hogy hányszor próbáltad értelmezni azt a mondatom, amire utalásként azóta ezen szórakoztok? A második meg az, hogy hogy érzed, sikerült?
tanrek 2024. 08. 14. 16:17
Előzmény: #76258  Fsociety
#76264

Csak mondom, hogy az ilyen megnyilvánulásaidtól egy adott szint felett nem tűnsz okosabbnak.  Épp ellenkezőleg.... 
És ha már elmúltál 30 (amit valószínűsítek), akkor már a korod sem mentség az ilyen infantilis hülyeségekre. Persze mindig lesz 1-2 szárnysegéded, akik megerősítik benned a téveszméid, de ettől még sem igazad nem lesz, sem fejlődni nem fogsz. Csak annyi történik, hogy ők ugyanúgy képtelenek szöveget értelmezni, mint ahogy te sem tudsz....
Mondom sokadszor: részemről nincs harag. Mindenkinek osztottak ilyen-olyan lapokat, erről senki sem tehet. Neked azt, hogy töretlen magabiztossággal kürtölj szét hülyeségeket, nekem meg azt, hogy néha erre felhívjam a figyelmet. Nem (lehet) célom a természeten változtatni, vagyunk akik vagyunk...
Fsociety
Fsociety 2024. 08. 14. 16:08
Előzmény: #76262  N0MAD
#76263
Az,hogy valaki stockholm szindromas,vagy csak egyszeruen elfojtja a traumajat,az nem jelenti azt,hogy ha egy zart szobaban egy kessel osszerakjak a fogvatartojaval,akkor nem vagja bele gondolkodas nelkul. Az emberi termeszet bonyolultabb annal,minthogy nincs epeszu magyarazat valamire. Persze kategorikusan kijelenteni valamit tenykent,csak mert valakinek nincs erre magyarazata...nos,az is egy bizonyitvany,de persze feltetlenul objektiv.
N0MAD 2024. 08. 14. 16:01
Előzmény: #76261  tanrek
#76262
Ha egy adott ország lakói támogatják évtizedeken keresztül a vezetést és csak elenyésző az ellenállás akkor sajna lehet azt mondani hogy “az oroszok” “a magyarok”.
Aztán magyarázkodok ha a céges rendezvényen koccintás helyett megáll a pohár amikor mindom hogy magyarországról vagyok.
Valahogy a baltikumban meg lengyeleknél érzékenyebbek erre. Vagy a nyugatiabbak kevésbé szókimondók, franctudja. Evvan.
tanrek 2024. 08. 14. 15:52
Előzmény: #76247  TitusPullo
#76261

"En csak a haborus tarsadalmi jelensegektol megosztottsagrol kepmutatasrol beszeltem lent."
Ebben részemről nincs vita.
"Es nekem nincs jo orosz."
Erre most szerinted milyen értelmes reakciót lehet adni, amiben nem minősíted azt, aki ilyent állít 2024-ben? Nagyapám a háború után 4 évig élvezte a SZU vendégszeretetét az Urálban. Olyan körülmények között, amilyenben ma az emberek 99%-a egy hetet nem bírna ki. Ha ő mondott volna ilyent, azzal még tudnék mit kezdeni. De érdekes módon, még ő sem mondott ilyent soha. Mint ahogy nem mondott ilyent a németekről sem, akikkel együtt raboskodott....
Nem mintha bármilyen épeszű érvet fel lehetne hozni az álláspontod mellett, de konkrétan az, hogy a 45-90-ig időszakot az utcán veled szembejövő Ivánon kéred számon, kb. az a szint, ahol természetes, hogy a keresztények utálják a zsidókat, hiszen ők feszíttették keresztre Jézust.... És igen, tudom, hogy létezik ez az álláspont, de nekem hadd legyen véleményem róla.....
Ha nem tudsz különbséget tenni egy kormány (rendszer), és egy nemzet egyes polgárai között, az tényleg a te bajod. És ezzel nem azt mondom, hogy nincs olyan, hogy "orosz mentalitás". Statisztikailag nyilván van, és adott kontextusban lehet is róla értelmesen beszélni. Sőt, el is lehet határolódni tőle, mint ahogy én sem érzem magaménak azt a kultúrát. De ettől még belátom, hogy az, amiben élek is szar, csak máshogy szar....

Topik gazda

Karterab
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek