Topiknyitó: harlem 2020. 01. 25. 23:26

CoronaVirus  

Az alábbi linken olvasható bejegyzések alapján komoly egészségügyi problémával néz szembe a Világ, ami rövidesen jelentős hatással lehet a világgazdaságra is
https://mobile.twitter.com/hashtag/Wuhan?f=live
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
algore 2021. 10. 31. 00:00
#49540
Mint mondtam, a pszeudotudomanyos hulyesegeket es hazugsagokat terjeszteni konnyu, 1-2 evig.
Utana a tudomany visszavag. 
Es jaj a sok mocsok szakertonek. 
Jonnek sorban most mar komoly vizsgalatok vakcina hatekonysagrol (hatekonytalansagrol), es jonnek sorban majd a rovidebb, es mar a hosszabb tavu mellekhatasokrol is. 
De ne feledjuk, azonnal figyelmeztettek mindenre a normalis, komoly szakertok, akik el lettek hallgattatva es nemitva. 
Es folyamatosan, a valos tenyekkel szemben, hazudtak mindenrol a pszeudotudomanyra feleskudott szakertok. 
http://www.mdpi.com/1999-4915/13/10/2056/htm
emeric41 2021. 10. 30. 23:30
Előzmény: #49538  kukker
#49539
Pont azt akarják,hogy lázadjunk. És mi magunk követeljünk valami újat. Egy új rendszert. És akkor jön az Új világrend.
https://youtu.be/MnlKqS59Pb0
kukker 2021. 10. 30. 23:18
Előzmény: #49536  emeric41
#49538

"nem kizárt, hogy hamarosan itthon is ez lesz."
Számolgasson mindenki, ahogy gondolja, mi és hogyan lesz ilyen-olyan népszerű és nem népszerű dolgokban.
Választás előtt vagyunk.
Törölt felhasználó 2021. 10. 30. 23:11
Törölt hozzászólás
#49537
emeric41 2021. 10. 30. 23:04
#49536
"Azt is fontos elmondani, hogy az amerikai szabályozás szigorúbb, mint a magyar, mert széles körben nemcsak a kötelező oltás lehetősége áll fenn, hanem a munkaadóknak nincs mérlegelési lehetősége, nem kizárt, hogy hamarosan itthon is ez lesz. Karácsony Gergely főpolgármester már tárgyal a szakszervezetekkel, Parragh László, a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara elnöke (aki először vetette fel a Portfolio-nak adott nyilatkozatában a most bevezett intézkedés szükségességét) pedig explicite előírt kötelező oltásokat sürget."
sulykaponka
sulykaponka 2021. 10. 30. 23:01
#49535
index: Járványgóc keletkezett egy német idősotthonban
"Nyolc bentlakó halálát okozta a koronavírus egy kelet-németországi idősotthonban. ... (az) intézmény 42 lakója és a személyzet 15 tagja kapta el a Covid–19-et"
42-ből 8 meghalt. mind oltottak. nem arról volt szó, hogy megvéd a súlyos betegségtől és a haláltól???
https://index.hu/kulfold/2021/10/30/kijott-a-jelentes-nem-biologiai-fegyver-a-koronavirus-de-van-par-ijeszto-reszlet/jarvanygoc-keletkezett-egy-nemet-idosotthonban/
emerald 2021. 10. 30. 21:51
Előzmény: #49525  Shareholder
#49534
" Tőzsdei körökben az a hír járja, hogy a fiat pénzrendszer már az utolsókat rúgja és néhány alapvető erőforrás erősen kimerülőben van. Lehet a koronavírus para egy új világrend kialakításának az előfutára?"
.
Sajnos valószínű.
Hozzá tenném a túlnépesedést, és felmelegedést.
emerald 2021. 10. 30. 21:46
Előzmény: #49531  JamesT
#49533
Ahogy nem voltak tüneteid, akár már most is lehettél minimálisan fertőzött. Mert ugye labor tesztet senkinek nem csinálnak előtte, mielőtt szúrják!
.
Amúgy jah......nem frankó ez az oltás! Lásd az én példám is!
Soha többé!
emerald 2021. 10. 30. 21:42
Előzmény: #49526  totoro
#49532
De bizony hogy halnak meg másodszor megbetegedettek. Nem egyről tudok.
.
Kétszer voltam igazoltan covidos, de valószínű háromszor is, csak az első során nem voltam teszten.
Az igazolt második fertőzésem első napján voltam regisztrálva oltásra. Szerencsére szarul voltam már éjjel, így hívtam a lányom nem megyek oltásra.( Ő oltóponton dolgozik)
Az első megbetegedés elviselhető volt. A másodikba azt hittem elpusztulok!
.
Aztán az elsò oltás bal karba: begyulladt a bal csukló izületem, ugyanis azzal volt előtte egy éve probléma. Kb egy hónap alatt elmúlt.
Második oltás jobb karba: a vállam a mai napig fáj, néha éjjel is fájdalomcsillapítót kell bevennem h aludni tudjak. Júniusban oltottak másodjára :(
Félre értés ne essék, az oltás másnapjától vannak a tüneteim! 
.
Én nem megyek több oltásra! A covidból kigyógyultam, de az oltás úgy tűnik maradandó károkat okozott.
JamesT 2021. 10. 30. 21:40
Előzmény: #49526  totoro
#49531
Átestem a kovidon tünetmentesen csak levertség erőtlenség volt. 2 hónapra rá voltam antitest vizsgálaton laborban és a minimum érték 11-szerese volt meg. 5 éve nem láttam orvost max fogfájással mentem fogorvoshoz, sport étrend és odafigyelés. 
Most sarokba szoritva elmentem ám legyen amúgy állampolgárnak se számítok szúrjanak. A második oltás után 2 héttel úgy levert valami hogy vacogtam az ágyban padlón voltam 4 napig. Most mászok ki belőle sima influenza szerüség de levert durván. Nem feltétlen az oltásra akarom kenni de mégis kellemetlen véletlen, 5 év alatt semmit se kapok el család gyerek meló minden mellett erre most tessék lenullázott valami.
Félek a stabil természetes védettségemnek és a jó immun rendszeremnek annyi.
Csilla76 2021. 10. 30. 21:35
Előzmény: #49523  mrider
#49530
mikorra lesz kész a gyár?
Shareholder 2021. 10. 30. 21:23
Előzmény: #49526  totoro
#49529
Én még nem oltattam de a turbókovidosok szerint már legalább százszor belehaltam a covidba, hónapok óta temetnek minden egyes nap, mégis itt vagyok :)
Amúgy figyeled a híreket? Most pukkad ki a lufi USA-ban.
New York-i rendőrök, tűzoltók tüntetnek és Thomas Jeffersont idézik: "When tyranny becomes law, rebellion becomes duty.”
Ezek de Blasiot szó szerint ki fogják nyírni.
kukker 2021. 10. 30. 20:58
Előzmény: #49526  totoro
#49528

"Volt az elején olyan hivatalos vélemény, hogy aki átesett az kevésbé védett mint az oltott."
Mi lenne, ha csak beírnád a keresőbe a természetes immunitás meg a memória immunológia szavakat és a több évtizedes publikációkat elolvasva elmélkednél magadban a világról utána?
Ez nem bántás, hanem egy javaslat arra, hogy ott a fejed a nyakadon és nyugodtan használhatod.
apocca
apocca 2021. 10. 30. 20:58
Előzmény: #49526  totoro
#49527

halnak meg oltottak is?! jobbra 15:11-s hír német idősotthon, bekerül a vírus eredmény:
"A Berlintől északra lévő schorfheidei intézmény 42 lakója és a személyzet 15 tagja kapta el a Covid-19 betegséget. Nyolc bentlakó halálát okozta a koronavírus, a kétszeres beoltottságuk ellenére sérülékenynek bizonyult idős embereknél"
42-ből 8 halott. Mert az oltás véd (a természetes immunitás az ugye mint tudjuk már nem, az smafu),
Azt is tudjuk, mert már kellett volna nekik a 3. oltás, ha majd 4-5 hónap múlva a 3 oltás kapottak közül is meghal 20 %, akkor tudjuk kell a 4. oltás.
totoro
totoro 2021. 10. 30. 20:39
#49526
Akkor még egy kérdés. Azt tudjuk, hogy az oltás nem teljes védelem, halnak meg oltottak is. De mi van azokkal akik már egyszer átestek? Volt az elején olyan hivatalos vélemény, hogy aki átesett az kevésbé védett mint az oltott. Ha ez így lenne, akkor halnának meg másodszor megbetegedettek is, de én bevallom még egyről sem hallottam.
Shareholder 2021. 10. 30. 20:11
Előzmény: #49524  JamesT
#49525
USA-ban ugyanez van. New Yorkban hétfőtől nem dolgozhatnak azok a rendőrök, tűzoltók, mentősök, szemétszállítók, akik nem oltatták be magukat koronavírus ellen. Áll is a bál a városban, komoly tüntetések kezdődtek a polgármester, Bill de Blasio rezidenciája előtt, a szakszervezetek bírósághoz fordultak. Nem tudom mit akarnak a kényszerrel elérni de jó vége nem lesz. Tőzsdei körökben az a hír járja, hogy a fiat pénzrendszer már az utolsókat rúgja és néhány alapvető erőforrás erősen kimerülőben van. Lehet a koronavírus para egy új világrend kialakításának az előfutára?
JamesT 2021. 10. 30. 19:42
Előzmény: #49520  Törölt felhasználó
#49524
Mindegy az meddig lesz veszélyhelyzet de 1 biztos, tömeges lelépés egészségügyi szektorban illetve a fegyveres testületeknél már azonnali hatást fog produkálni.
Sajnos fogalmatok sincs róla milyen állapotban vannak a fegyveres testületek én 5 éve vettem le az egyenruhát és már akkor kaotikus volt a helyzet. Fegyházban dolgoztam ahol már akkor csoda volt hogy van elegendő ember és éppcsak nem akadozott a feladat ellátása, mára oda jutottak, hogy csoda szintű ha épp nem történik valami incidens egy börtönben. Ahol voltunk 43-an és akkor úgy voltunk kb elegen most vannak 24-en havi átlag 240 órákat ledolgozva. Lehet számolni és agyalni mi lesz ha már az az 1 körzeti KMB-s rendőr sem lesz meg 25 ezer főre, nem lesz aki bent tartsa a rabokat, nem lesz aki kimenjen egy balesethez vagy rabláshoz lopáshoz, és fogynak évek óta a tűzoltók is, de a sima sofőrhiány is szinte azonnali pusztító hatású aminek pénzügyi és gazdasági hatása is van azonnal.
mrider 2021. 10. 30. 18:35
Előzmény: #49520  Törölt felhasználó
#49523
Szerinted miért épül a vakcinagyár?
Azért, mert vége lesz belátható időn belül?
Ócska, retek banda.
Phylaxa 2021. 10. 30. 18:05
Előzmény: #49500  algore
#49522
Köszi mindkét hozzászólást!
Phylaxa 2021. 10. 30. 18:03
Előzmény: #49515  totoro
#49521
Szerintem se tedd! Nem ismerjük még az oltás hatásait, kell egy pár év bizonyosan.
     
Persze az eddigi hivatalos közleményekből jogosan következtetsz erre, hiszen "az oltás véd". Csak semmi mást nem tudunk. Nekem is van egy ismétlődő kérdésem, amit a legkönnyebb lenne figyelemmel kísérni, de semmi hír róla. Furcsa ez az egész.

Topik gazda

harlem
harlem
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek