Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 12:26

OKT 23. - egy fórumozó csak egy véleményt írjon  

Kezd elegem lenni abból a néhány "egész nap a neten lóg és kizárólag politikai fórumokba írogat (mindeközben nem értem miből él)" típusú emberkéből, aki szétcseszi az összes fórumot a teljesen elfogult, pártos, minimálisan sem objektivitásra törekvő irományaival, és leugat mindenkit aki meg mer szólalni pl a hétfői eseményekkel kapcsolatosan.



Azt látom, hogy soha nem látott, feltehetően klón nickek sokaságával osztják az észt, és próbálják ezzel a saját véleményüket domináns, a többség véleményeként feltüntetni.



Nem tudom elhinni, hogy enniyre sötét legyen a legnagyobb netes gazdasági fórum törzsközönsége. Nem tudom elhinni. siralom.



Megkérnék mindenkit, hogy az okt 23-i eseményekkel kapcsolatosan írjon egy rövid véleményt, csak EGYet, felesleges beregelni több tucat új névvel, mert eddig nem látott nevek hsz-ai engem pl. nem fognak érdekelni.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
BuySell 2006. 11. 02. 14:43
Előzmény: #419  saru
#420
ahammm, Bokrosról mi a véleményed?
saru 2006. 11. 02. 14:39
Előzmény: #418  BuySell
#419
hát a pártja is őt akarta köztársasági elnöknek, ez kb ugyanaz, nemzetben is gondolkodik, ma már a vallásossága sem hátrány, a határontúli magyarokat is meg tudja szólítani, empatikus is, stb., például ezekért
BuySell 2006. 11. 02. 14:33
Előzmény: #416  saru
#418
Saru és miért Szilit tartod megfelelőnek?
saru 2006. 11. 02. 14:32
Előzmény: #415  BuySell
#417
A jövőbe én sem látok, cca egy hónapja és még ma is ez egy lehetőség, azután esetlegesen ez sem lesz !
saru 2006. 11. 02. 14:29
Előzmény: #413  saru
#416
Mi a probléma?, a konvergenciaprogram mögött ott van a koalíció teljes mellszélességben és a belföldön hiteltelen Gyurcsány helyett más lenne miniszterelnök, ismeri ezt jól Gyurcsány, amikor Medgyessyt lecserélte.
BuySell 2006. 11. 02. 14:28
Előzmény: #413  saru
#415
Én már nem vagyok biztos abban hogy Gyurcsány távozásával megszűnnének a zavargások. Ezt írtam az előbb is hogy már azt se lehet tudni hogy pontosan ki mit követel. A komcsizás szerintem az egész pártnak szól nem csak Gyurcsánynak. A megszoításokról nem is beszélve. Egy személycsere meg hááááát lehet hogy nem lenne elég a demonstrálóknak.

A zavargás garantáltan csak akkor szünne meg végleg ha Orbán átvenné a hatlamat és visszavonná az összes megszorítást. Nem tudom még mindíg az adócsökkentés mellett kampányol az embereknek?
Törölt felhasználó 2006. 11. 02. 14:27
Előzmény: #410  Törölt felhasználó
#414
azt elfelejtettem, hogy a tönkre tett életek és megkeserített sorsok, valamint az ellehetetlenítés áldozatai között sok olyan van akiket a ti gyurcsányotok tett azzá, még kisz titkár idejében, és ez szintén valós, maguk az áldozatok egy része nyilatkozott.
Szintén el sem képzelhető azoknak a száma, akik nem nyilatkoztak de hasonlóképpen jártak gyurcsány jóvoltábol, megszállott párthűsége miatt.
saru 2006. 11. 02. 14:23
Előzmény: #411  BuySell
#413
Miért ne?, a hatékonyság a következetességben van, a csere szinte semmit sem jelentene a külföld számára, ennek következményei egy-két hét alatt lejátszódnának, ezt a sok zavargást is megspóroltuk volna !
BuySell 2006. 11. 02. 14:23
Előzmény: #409  saru
#412
Jaja Saru értelek, de nem tudom egy új szoci miniszterelnök mennyivel lenne jobb és nem folytatná e vajon tovább a hazugságot.

egyszómintszáz : szerintem Gyurcsányék tevékenykedésének (a hazugságot leszámítva) jelenleg elég jó a megítélése külföldön. (konvergencia program stb...)
Persze most az a kérdés hogy vajon a külföldnek fűződik e érdeke Gyurcsány konkrét személyéhez..
BuySell 2006. 11. 02. 14:18
Előzmény: #408  saru
#411
Annak mi az oka hogy sokan (főleg külföldön) egyedül Gyurcsány személyét tudják azonosítani a reformokkal? Szerintem ha Gyurcsány menne romlana az ország gazdasági megtítélése... akkor gondolom azt harsognák hogy : veszélyben a megszorító csomag és a kiigazítás.

Kérdés miért csak Gyurcsányról gondolják azt hogy képes Mo-t egyensúlyi pályára tenni ?? Szili vajon eléggé agilis?
Törölt felhasználó 2006. 11. 02. 14:17
Előzmény: #408  saru
#410
Jules2 amennyiben nem tetszene az ami utána jön, javaslom nézz körül a világban, van még egy pár olyan hely, ahol működik a pártállam, és szívesen veszik a hozzád és elvtársaidhoz hasonló megszállottakat.
És még egy adalék a nácizmusra utaló megjegyzésedhez. A világban a kommunizmus áldozatainak száma 100.000.000. és ez csak a halálos áldozatok száma, a tönkre tett életek és megkeserített sorsok száma el sem képzelhető.
És ezt ajánlom figyelmébe mindazoknak, akik az előzőekben olyan csodálatos nosztalgiával írtak a szocializmusról és kádárról, hogy hányni kell.
Talán kérdezzétek meg apátokat, nagyapátokat, hogy mik voltak, milyen volt az élet. Bár lehet, hogy ők is az „ügyet” szolgálták és ezért vagytok ilyen elfogultak . Ebben az esetben viszont kérdezzetek meg arra alkalmas és igazat mondó öregeket.
saru 2006. 11. 02. 14:16
Előzmény: #407  BuySell
#409
Ugyanúgy tudná, ha a történtek után vállalná, viszont szavahihető és, ha tőzsdézel, tudod ez mit jelent !
saru 2006. 11. 02. 14:12
Előzmény: #404  Törölt felhasználó
#408
Nem vagyok naív, de így maradnak a zavargások a plusz végtelenségig, sőt félő, hogy erre a személycserére sem lesz később mód, mert nem lesz olyan hülye / naív /, aki beszállna, időközben Szili is elerodálódik, mint korábban Pozsgay, már vele sem fogtak többen kezet a parlamentben, stb, stb.

Mindenesetre amikor megemlékeztek 56-ról Bécsben milyen érzés volt, amikor a hazudozós Gyurcsány miatt hangos nevetésre fakadtak a résztvevők?

Számomra ez elég megalázónak tünt...!
BuySell 2006. 11. 02. 14:03
Előzmény: #405  saru
#407
Saru, Szili mennyivel tudná jobban végrehajtani a csomagot mint Gyurcsány...és miért?
Törölt felhasználó 2006. 11. 02. 13:59
Előzmény: #405  saru
#406
Ne legyél naív!
saru 2006. 11. 02. 13:56
Előzmény: #403  BuySell
#405
Tudnál jobbat?, a csomag végre lenne hajtva, - a hiány le lenne csökkentve pár év alatt, - maradna a koalició és a remélt nyugalom, mitöbb még az ellenzék is belemenne, -hiszen ezt kijelentették, - mindez az öszödi beszéd nyilvánosságrakerülésekor nyilvánvaló megoldás lett volna, ma már talán az egyetlen eredő szerintem.
Törölt felhasználó 2006. 11. 02. 13:55
Előzmény: #402  saru
#404
Saru!
Úgy gondolom, hogy ez a Szilis töténet olyan mint a 3 kismalac esete a farkassal.( egyik láb, másik láb...) Ebbe az irányban ezt a lépést sem szabadna megtenni. Csak új, tiszta pártra lehetne gondolni, de az még se közel se távol. Ezért marad a megválasztott.
BuySell 2006. 11. 02. 13:48
Előzmény: #402  saru
#403
különben hogy is van ez??? már nem tudom ki mit akar pontosan. Gyurcsány lemond...és azután mi lenne? Jönne helyette egy másik szoci és minden folytatódna ugyanúgy ahogy most van?

Egészen pontosan most egyedül Gyurcsány személye ellen megy a balhé? Ha másik szoci jönne mindenki lenyugodna?
saru 2006. 11. 02. 13:31
Előzmény: #401  Törölt felhasználó
#402
a mostani helyzetben még ez is megoldás lenne, - már ezt is leírtam korábban, - Gyurcsány lecserélésével, mondjuk Szilire
Törölt felhasználó 2006. 11. 02. 13:25
Előzmény: #399  saru
#401
Bocs! Viccnek szántam!

Igen, a középút lenne a kompromisszum, de az még sok idő, addig is inkább ez!

Topik gazda

laurion
laurion
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek