Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 12:26

OKT 23. - egy fórumozó csak egy véleményt írjon  

Kezd elegem lenni abból a néhány "egész nap a neten lóg és kizárólag politikai fórumokba írogat (mindeközben nem értem miből él)" típusú emberkéből, aki szétcseszi az összes fórumot a teljesen elfogult, pártos, minimálisan sem objektivitásra törekvő irományaival, és leugat mindenkit aki meg mer szólalni pl a hétfői eseményekkel kapcsolatosan.



Azt látom, hogy soha nem látott, feltehetően klón nickek sokaságával osztják az észt, és próbálják ezzel a saját véleményüket domináns, a többség véleményeként feltüntetni.



Nem tudom elhinni, hogy enniyre sötét legyen a legnagyobb netes gazdasági fórum törzsközönsége. Nem tudom elhinni. siralom.



Megkérnék mindenkit, hogy az okt 23-i eseményekkel kapcsolatosan írjon egy rövid véleményt, csak EGYet, felesleges beregelni több tucat új névvel, mert eddig nem látott nevek hsz-ai engem pl. nem fognak érdekelni.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 11. 03. 11:51
Előzmény: #476  Törölt felhasználó
#480
lilia a gond veletek, hogy kétségek nélkül eszitek a balos sajtó hülyeségeit. Ne nevezd informálásnak a balos sajtó hazugságpropagandáját. A kritika nem azért van, mert mindenáron vitatkozni akar bárki is, hanem mert nevetséges maszatolás folyik a baloldalon és egyesek onnan idézgetnek.
megvádolják a Fideszt és utána zárt ülésen bemutatják a bizonyítékokat, a Fidesz tisztaságát bizonyítandó, nyílt ülést akar, de a komcsik leszavazzák és a zárt ülésen elhangzottakat 80 évre titkosítják. NEVETSÉGES! szerinted ki hazudik?....az aki nyíltan vállalja az őt ért vádakat és kéri, hogy terítsék ki a lapokat nyilvánosan, vagy az aki a közvélemény előtt besároz valakit, majd a bizonyítékokat nem meri a közvélemény előtt bemutatni, tartva attól, hogy kiröhögi az ország a pitiáner koholmányaival együtt. Majd, 2 semmit nem bizonyító dokumentumot mégis csak bemutat, és azt sugallva a buta népnek, hogy ennél csak keményebb bizonyítékaik vannak, a titkosított információk között.
Törölt felhasználó 2006. 11. 03. 11:43
Előzmény: #475  Törölt felhasználó
#479
"szilvási az aug. 20-ai sorozatgyilkos helye már rég az életfogytos börtöncella lenne."

Gazdi, az ilyen beszólásokkal teszed komolytalanná az amúgy értékelhető hozzászólásaidat is a többiek szemében.
Törölt felhasználó 2006. 11. 03. 11:40
Előzmény: #477  Törölt felhasználó
#478

buysell a 10.09es hozzaszolasara itam, hogy legalabb idez.
buysell linkel leggyakrabban, nezd vissza a topicot.
Emellett "rider", "foldhozragadt", es sokan masok....
Multkor rider fejtette ki a velemenyet buysell ellen, majd egy linket is kapcsolt hozza....eretlmesebbenk tartom, mint egy versiket kapcsolni es lehulyezni a masikat.

( a link marcsak azert is hasznos, mert akinek nincs ideje egy nap 20 weboldalt megnezni elolvasni, csak idejon, es az ot erdeko cimre, mar olvassa is a cikket (+ az adot nick velemenyet).

na mindegy, nem vedem meg BuySellt, megtudja vedeni o magat...de ne legyen mar ez egy novo topic ahol lehulyezik azonnal a masikat.

en szemely szerint tobbre tartom az infokat, es a belinkeleseket egyes hirekrol, mint gunyolodni versikekrol...na nem ragozom tovabb..
Törölt felhasználó 2006. 11. 03. 11:19
Előzmény: #476  Törölt felhasználó
#477
lilia,

"egyik oldal informal, belinkel," ... de
mit linkel be? minősítéseket:
"valakik... hazudnak..."
Törölt felhasználó 2006. 11. 03. 11:06
Előzmény: #472  BuySell
#476
fel se vedd BuySell, olyan ez mint a valo eletben...egyik oldal informal, belinkel, idez, a masik oldal lehulyez, gyerekveriskekt mond... komolyan mint a parlamentben...
ott is az egyik oldal csak MINOSIT...erdemi hozzaszolas nincs...
Törölt felhasználó 2006. 11. 03. 11:03
Előzmény: #473  Törölt felhasználó
#475
szilvási az aug. 20-ai sorozatgyilkos helye már rég az életfogytos börtöncella lenne.
BuySell 2006. 11. 03. 11:03
Előzmény: #473  Törölt felhasználó
#474
és részemről ezzel ki is szálltam. ÁGYŐ
Törölt felhasználó 2006. 11. 03. 11:02
Előzmény: #462  BuySell
#473
Konkrétan hol állította ezt orbán?
És mi az idézett szilvásy állításnak az ellenkezője?
logikailag nem akar összejönni.
mert ami kijön azt meg nem lehet bizonyítani.

egyébként én már régen bebizonyítottam a nagy Fermat sejtést csak 80 évre én is titkosítottam.

BuySell 2006. 11. 03. 11:02
Előzmény: #470  Törölt felhasználó
#472
SirGeorge köszönöm szépen (irodalom mellet figyelj közben a helyesírásodra)
de azt nem írtad hogy mivel érdemeltem ki hogy lehü(J !!!)ézz
Törölt felhasználó 2006. 11. 03. 11:01
Előzmény: #466  Törölt felhasználó
#471
a LEGUJABB VERZIÓ SZERINT:

GYURCSÁNY SZAVA KICSIT ÉR....:-)
Törölt felhasználó 2006. 11. 03. 10:56
Előzmény: #468  BuySell
#470
semmi baj, buysell,
vagy már annyira sok hüjeséggel tömöd a fejed hogy már nem emlékszel Móra Ferenc Zengő ABC-jére (tudod, nagymamád mondogatta neked, h aranyalma ághegyen, bari bég a zöld gyepen, ...),
vagy más oka van, ezesetben spellsmart.com/language/hungarian.htm
üdv,
SirGeorge
csuloktata 2006. 11. 03. 10:46
Előzmény: #468  BuySell
#469
Nem tudom a válaszokat, csak egy csomó kérdés merül fel bennem minél tovább gondolkozom a titkosszolgálat tevékenységén.
Mintha a bizonyítékokat gyűjtenék valaminek az altámasztására, ahelyett hogy a rendbontókat és a szervezőket lekapcsolnák.
BuySell 2006. 11. 03. 10:43
Előzmény: #467  csuloktata
#468
???
csuloktata 2006. 11. 03. 10:41
Előzmény: #466  Törölt felhasználó
#467
80 évre titkosítom
Azt követően a titokgazda elkezd a tikosított anyagból feloldani bizonyos részeket, amivel segíti a tisztánlátást.
Ki az a D és GY? Miért nem viszik be őket, ha tényleg ők szervezték.
A szolgálatok tudják ki szervezi a Fidesz és a szélsőjobb összemosását, és azoknak mégi ikerül megtenni.
Miért nem hozzák nyilvánosságra a lehallgatott Fidesz képviselők beszélgetéseit?
Miért csepegtetik az információkat 4.-e előtt egy nappal? Miért nem gyűjzik be az általuk ismert álítólagos szervezőket?
Mire készülnek?
Törölt felhasználó 2006. 11. 03. 10:35
Előzmény: #464  BuySell
#466
buysell,
patakparton pipitér,
...
üdv,
SirGeorge
Törölt felhasználó 2006. 11. 03. 10:30
Előzmény: #462  BuySell
#465
Nekem az nem tetszik, hogy miért kell titkosítani a felvételeket. Ha nem ügynökök által rögzített magánbeszélgetésekről van szó, hanem telefonbeszélgetések lehallgatása során keletkező felvételekről, akkor hogyan bukhatna le beépített ügynöke a NBH - nak ?
BuySell 2006. 11. 03. 10:21
Előzmény: #463  Törölt felhasználó
#464
Sir, nem értem pontosan?
Arra célzol hogy Szilvássy is hazudik?
Törölt felhasználó 2006. 11. 03. 10:19
Előzmény: #462  BuySell
#463
buysell,
csak balga ember építi a házát homokra
üdv,
SirGeorge
BuySell 2006. 11. 03. 10:09
Előzmény: #461  Törölt felhasználó
#462
Csütörtökön feloldották az október 23-án történtekkel kapcsolatos, 80 évre titkosított dokumentumok egyes részleteit. Szilvásy György úgy fogalmazott: "valakik Orbán Viktorral az élen végighazudták az elmúlt másfél hetet azzal kapcsolatban, hogy a kormány vitte volna rá a csőcseléket a tüntetőkre. Ennek az ellenkezőjét bizonyítottam a (nemzetbiztonsági, az emberi jogi és a rendészeti bizottság)zárt ülésen".
---------------------------------------------------------

Lassan itt lenne az ideje bocsánatot kérni azoknak akik hülyézve komcsizva becsmérelték a többi fórumozót azért mert a fent elhangzottakat feltételezte korábban. De valószínű a bocsánatkérést az Ő erkölcsi/morális szabályaik nem teszik lehetővé.
Törölt felhasználó 2006. 11. 03. 08:59
#461
van STRATÉGIAI ÁGAZAT ÉS VAGYON !

Mi már a ló másik oldalán vagyunk, több van az ú.n. magántőke kezében mint bármelyik nyugati országban ... azaz valakik leestek a lóról a túlsó (szoci?) oldalon...

Nem szocializmus, kommunizmus, csak racionalizmus...

Topik gazda

laurion
laurion
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek