Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 12:26

OKT 23. - egy fórumozó csak egy véleményt írjon  

Kezd elegem lenni abból a néhány "egész nap a neten lóg és kizárólag politikai fórumokba írogat (mindeközben nem értem miből él)" típusú emberkéből, aki szétcseszi az összes fórumot a teljesen elfogult, pártos, minimálisan sem objektivitásra törekvő irományaival, és leugat mindenkit aki meg mer szólalni pl a hétfői eseményekkel kapcsolatosan.



Azt látom, hogy soha nem látott, feltehetően klón nickek sokaságával osztják az észt, és próbálják ezzel a saját véleményüket domináns, a többség véleményeként feltüntetni.



Nem tudom elhinni, hogy enniyre sötét legyen a legnagyobb netes gazdasági fórum törzsközönsége. Nem tudom elhinni. siralom.



Megkérnék mindenkit, hogy az okt 23-i eseményekkel kapcsolatosan írjon egy rövid véleményt, csak EGYet, felesleges beregelni több tucat új névvel, mert eddig nem látott nevek hsz-ai engem pl. nem fognak érdekelni.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 10. 30. 14:20
Előzmény: #219  Törölt felhasználó
#220
Jules2 a hozzászólásaid fényében, belegondolni sem merek milyen erkölcsi morál uralkodhat a csapatodban:)
Törölt felhasználó 2006. 10. 30. 14:09
Előzmény: #217  Törölt felhasználó
#219
Cetas!
Vannak alkalmazottaim nekem is. Külső panasz ellen megvédem őket, hisz egy csapatban focizunk. Külső szemlélőktől távol aztán jöhet a kivizsgálás és esetleg a retorzió.
Gergényi sem örül a panaszáradatnak....
-Mások fájdalmait miért pont ilyenkor szeretjük a nyakunkba venni?
Vagy te is kaptál a fegyelmezésből?
Törölt felhasználó 2006. 10. 30. 13:58
Előzmény: #211  matgab
#218
Matgab!
Az alkotmány melyik része nem tetszik?
Olyan alkotmány sosem lesz - ha tüntetsz, ha nem - ami azt mondja hogy pénzt matgab zsebébe! :-)
Törölt felhasználó 2006. 10. 30. 13:53
Előzmény: #215  Törölt felhasználó
#217
Megdöbbentő számomra, hogy Gergényi megvédte rendőreit, akik fejre céloztak a gumilövedékekkel, akik földön fekvőket és más vétlen embereket tömegesen megvertek.
Azt nyilatkozta cinikusan, hogy panaszt lehet tenni a tisztelt ügyészségen. Azt állította, hogy mozgó tömegre nem lehet célzott lövést leadni... Egyáltalán nem fejezte ki rosszallását a földön fekvő emberek bántalmazása miatt. Nem helytelenítette a vipera alkalmazását...
Gergényi, sajnos EMBERTELEN.
BuySell 2006. 10. 30. 13:47
Előzmény: #214  Törölt felhasználó
#216
Jules nyugi... már én is megkaptam régebben a "ki küldött ide" - t :)))))
Törölt felhasználó 2006. 10. 30. 13:45
Előzmény: #208  matgab
#215
"Ott nem az állam volt a polgárai ellen-ez így persze sokkal hangzatosabb-hanem a rendőrök a rendbontókkal szemben. Jules2"

Szerinted, szabad a rendőröknek törvénytelen eszközöket alkalmazni?
Szerinted, szabad a rendőröknek embertelen eszközöket alkalmazni embertelen bűnözőkkel szemben?
Törölt felhasználó 2006. 10. 30. 13:44
Előzmény: #211  matgab
#214
Matgab!
Ne legyen üldözési mániád! Még jó, hogy nem kommunistáztál le! Bár....azért veszem a lapot.
Egyszerűen csak másképp látom.
Az pedig, hogy vettem 20 MOL-t és eladtam 10-et kevésbé említésre méltó, megelégedtem a fórum olvasásával.
BuySell 2006. 10. 30. 13:39
Előzmény: #212  Törölt felhasználó
#213
Mokuka, én bemásoltam egy részletet a kuruc info cikkből, erre te nekem estél hogy nem tudom értékelni a dolgokat vagy mit.

Felhívom figyelmed hogy én nem véleményt írtam hanem bemásoltam valamit valahonnan ami azt támasztja alá hogy a rendbontók maguktól közeledtek a fidesz gyűlés felé.

ezek után nem tudom mi a bajod velem. nem én találtam ki a kis sztorit.
Törölt felhasználó 2006. 10. 30. 13:35
Előzmény: #206  BuySell
#212
BuySell azért nem válaszoltam mert benne volt a válasz az előzményben. az, hogy te nem akarod kiolvasni belőle, arrol nem tehetek.
matgab 2006. 10. 30. 13:34
Előzmény: #209  Törölt felhasználó
#211
Jules,sajnos conqui nem felelt korábban feltett kérdésemre:
kit kell keresnem az MSZP (SZDSZ) székházban azért, hogy ilyen munkát kapjak? Mármint mivel eddig tőzsdei hozzászólásod nemigen volt, itt viszont igen aktív vagy, gondolom ideküldtek valakik erre az oldalra...Mennyit fizetnek ezért?
Törölt felhasználó 2006. 10. 30. 13:32
Előzmény: #207  Törölt felhasználó
#210
Közben azért figyeljük a tőzsdét is! Ne legyen itt is erősebb a politika mint a gazdaság!
Törölt felhasználó 2006. 10. 30. 13:31
Előzmény: #207  Törölt felhasználó
#209
Jules2 olvaslak és azon gondolkozok, hogy ,hogy milyen üres lesz nélküled a hamupipőke sztori. üdv a valós világban.
matgab 2006. 10. 30. 13:31
Előzmény: #204  Törölt felhasználó
#208
Jules2!
szerinted az 50-es években nem a törvényeink szerint éltünk?
Akkor az most jó volt?
Egyeseknek biztos...
A ma érvényes alkotmány az 1949-es!
1949-ben a kommunisták már majdnem teljes egészében átvették a hatalmat!
Ezért is lehet mondani, hogy nem volt rendszerváltás, csak azt a vagyont amit korábban elkoboztak a tulajdonosaiktól, azt 1980-as évek óta mást se csinálnak, csak ugyanazok a körök a saját kezükbe lopkodják...
Nem olyan régen halt meg egy ezredes ismerősöm, aki arra volt büszke, hogy az ő ujját a Corvinközben lőtték el, miközben a sihedereket lőtte...
Ezredes volt 2000-ig!
Hol volt itt a rendszerváltás? Csak módszerváltásról beszélhetünk...
Hol van itt ma népképviselet (demokrácia) a parlamentben?
Hol kárpótolják a kommunista diktatúrában szenvedőeket?
Ahogy Antall mondta, tetszettek volna forradalmat csinálni...Hát most már tetszenénk.
Az egész gengszterváltás egy a nyugati nagytőke által előre megrendezett színjáték volt....
Túl sokat nézed a kereskedelmi szennycsatornákat...
Törölt felhasználó 2006. 10. 30. 13:28
Előzmény: #201  Törölt felhasználó
#207
Cetas!
Ott nem az állam volt a polgárai ellen-ez így persze sokkal hangzatosabb-hanem a rendőrök a rendbontókkal szemben. Miért látunk szívesebben egy rendőrt szétnyílt fejjel mint egy sérült rendbontót? A sátrakban szablyák tőrök és egyéb gyilkos fegyverek lettek hátrahagyva. Te mivel készülnél az ilyenekkel szemben testi épséged védelmében?
BuySell 2006. 10. 30. 13:28
Előzmény: #205  Törölt felhasználó
#206
kik az én nagyjaim?

te tudod milyen vagy? olyan aki alaptalanul vádol valakit, és amikor az megkérdezi hogy miért, b..szol rá válaszolni vagy megindokolni. Ilyen vagy te.
Törölt felhasználó 2006. 10. 30. 13:27
Előzmény: #203  BuySell
#205
BuySell olyan vagy mint "nagyjaid" megvádolnak valamivel és védekezésként visszadobod ugyan azt a sarat.
Törölt felhasználó 2006. 10. 30. 13:18
Előzmény: #200  matgab
#204
Matgab!
A demokrácia lehet, hogy nem működőképes, de amíg nincs jobb csak ezt kéne működtetni, nem pedig lecserélni anarchiára.
Ha a választáson a másik oldal győz, az inkább lett volna választási csalás a választási propagandabeszédeik hallatán.
Ilyenek a törvényeink, ezek szerint kell élni, akkor is ha a másik oldalt juttatta hatalomra. Egyébként GyF -röl írtam, de a Hír-tv-n tényleg nem lehet hallani GyF demokratikusságáról, de mégis bizalmat kapott újra.
BuySell 2006. 10. 30. 13:16
Előzmény: #202  Törölt felhasználó
#203
mokuka úgy látszik képtelen vagy igaz tények ismeretében reálisan értékelni a dolgokat
Törölt felhasználó 2006. 10. 30. 13:13
Előzmény: #200  matgab
#202
"Azonosítás: egymást cáfolja Gergényi és a rendészeti minisztérium

Mást mond a budapesti rendőrfőkapitány és mást a minisztérium a rendőrök azonosító jelvényének használatáról. Gergényi Péter tegnap este a Hír TV stúdiójában kijelentette: törvényes volt, hogy nem viseltek azonosítót a rendőrök a 23-ai tömegoszlatáskor, ugyanis az országos rendőrfőkapitány egy szeptember végi utasítása erre lehetőséget ad. Az Igazságügyi és Rendészeti Minisztérium ugyanezen a napon kiadott közleménye ennek éppen az ellenkezőjét állítja, szerintük a főkapitányi utasítás kötelezően előírja az azonosító viselését a régi és az új típusú gyakorló öltözetnél is."

szerintetek mennyi pénzért vállalta gergényi a 23.-ai akciót ?...mennyi marad zsebben a 2mrd-ból?
és csak egy megjegyzés...egész tehetséges ember, gyorsan tanult a mestertől....már igaz szó el sem hagyja a száját
Törölt felhasználó 2006. 10. 30. 13:08
Előzmény: #199  BuySell
#201
"Egyébként a bazaltkőzápor sokkal humánusabb! Nem tépi le az emberi húst.
Jules2 "

Tévedsz Jules2!
A bazaltkőzápor szintén embertelen. A bazaltkő is keményebb a csontnál...
Az viszont nem mindegy, hogy az embertelen módszert ki alkalmazza. Az állam a polgárai ellen, vagy a bűnözők.
Még egyszer mondom, az államnak nem szabad embertelen eszközöket alkalmazni, mert akkor a bűnözőkkel azonos szintre süllyed.

Topik gazda

laurion
laurion
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek