Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 12:26

OKT 23. - egy fórumozó csak egy véleményt írjon  

Kezd elegem lenni abból a néhány "egész nap a neten lóg és kizárólag politikai fórumokba írogat (mindeközben nem értem miből él)" típusú emberkéből, aki szétcseszi az összes fórumot a teljesen elfogult, pártos, minimálisan sem objektivitásra törekvő irományaival, és leugat mindenkit aki meg mer szólalni pl a hétfői eseményekkel kapcsolatosan.



Azt látom, hogy soha nem látott, feltehetően klón nickek sokaságával osztják az észt, és próbálják ezzel a saját véleményüket domináns, a többség véleményeként feltüntetni.



Nem tudom elhinni, hogy enniyre sötét legyen a legnagyobb netes gazdasági fórum törzsközönsége. Nem tudom elhinni. siralom.



Megkérnék mindenkit, hogy az okt 23-i eseményekkel kapcsolatosan írjon egy rövid véleményt, csak EGYet, felesleges beregelni több tucat új névvel, mert eddig nem látott nevek hsz-ai engem pl. nem fognak érdekelni.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 13:25
#20
LET! - nek

igazán jo gondolatai vannak!!!!!

csak nem fér bele a te szivárvány felhödbe!!! :))))
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 13:23
#19
7380 az otp waze!!!

jaja!
és a tüzijáték alatt meghalt kislánnyal mi lesz????
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 13:22
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#18
LET, rád aztán különösen érvényes Lau kérése. Legalább 5 topicban zenged a szózataidat folyamatosan. Még szerencse, hogy azokból a topicokból gyorsan el is tűntél válasz nélkül, ahol valaki megcáfolt téged.

Én be is fejeztem, mert semmi értelme az egésznek és egyébként sem érek rá.
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 13:20
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#17
ha anyád és apád kíváncsiságból elsétál a fidesz rendezvényre, majd hazafele pofánverik, csak azért mert épp ott szaladgál párszáz rendőr és bekerítősdit játszik a mellékutcákban és mindenkit akivel találkoznak megrugdosnak, mit szólnál? akkor is éltetnéd a rendőröket? kivánom neked minden rossz indulat nélkül, (csak, hogy tisztán tudj látni) hogy éld át egyszer amit a sebesültek hozzátartoizói
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 13:18
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#16
IGAZAD VAN, DE...

ki ismerte a futbalhuligánokat?
ki nem vette át két cingár, egyetemista-külsejű embertől azt az árva papirt >>>A PETICIÓT ?
ki küldött kémeket a tömegbe, és nem szólt a rendőröknek, h jön a tömeg ?
VAGY AZ IGAZI KOMMANDÓSOKAT A TV ELŐL TALÁN ELVEZÉNYELTÉK?

válaszoljon, aki tud és a PARLAMENTBEN VÁLASZOLJON !!!
lehoka 2006. 10. 26. 13:16
Törölt hozzászólás
#15
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 13:13
Előzmény: #11  allergia
#14
A topic cím : "egy fórumozó csak egy véleményt írjon"
Vajon miért éreztem,hogy ez az elv egy eleve halott ügy!? :(
Épp ma akartam rákérdezni, nem e azért olyan halott a tippsarok, mert minden kollega -esetleg más nickeken is -teljes mellszéleséggel ráfekszik a politikai fórumokra, és ez mellett már nem marad se idő, se energia, se agykapacitás!
- Fiúk hamarosan itt az igazi tél, s amíg a tücskök csak ciripelnek a politikáról, a hangya szorgalmasan dolgozik! - :)
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 13:13
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#13
ha az ember nem tud hazamenni a munkából - ugyanis nemcsak a rendőr dolgozik vasár- és ünnepnapon -, mert több a rendőr v kitudja mifélék, mint a tüntető és azt mondják tüntetsz, ha kimerészkedsz a megállóba.. .. na ebből van elegem !
Eddig nem írtam, igaz ne is fértem a gépemhez !

Persze, hogy a tőzsdefórumon az árfolyamok, hírek érdekelnek, de...

Ha a nyugdíj kevesebbet ér , a közalkalmazott orvos, ápoló, gondnok stb nem kap fizuemelést, a költségek nőnek...

Jó, hogy tudtam valami tartalékot gyűjteni !
MERT TAKARÉKOSAN ÉLEK !!!
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 13:08
#12
igy jár az aki rendőrre támad...aki a felszólitás ellenére nem vigyáz magára, nem jön ki a tömegből...arról beszél az ország egy része hogy rendőri butalitás....? végre megmutatták hogy aki rendőr ellen fordul az rosszul jár. nem kellene messzire menni nyugaton és látnánk hogy a rendőr földre fektet bárkit itt meg a rendőröket röhögik az állampolgárok....ez most nem igy töertént....ők sem jószántukból álltak 36 órát a szabadidejükben a sorfalban....a család őket is várta haza ott és a tv ostrománál az életük volt a tét...
allergia 2006. 10. 26. 13:00
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#11
Lau, a számból vetted ki a szót. Nekem is elegem van.

Okt 23-i élményem, vagy inkább úgy mondom, ahogy én az egészet megéltem: az egész megemlékezés a felelőtlenség csúcsa. Egyszerre érzek szánalmat, tehetlen dühöt, fájdalmat és szégyent. És van bennenm egy óriási adag sajnálat azok iránt - mindkét "oldalra" vonatkozóan - akik ennyire komolyan veszik a saját és mások hülyeségeit.

ui: ebből is látszik, mekkora baj van; miért kell oldalakra osztani embereket???
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 12:59
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#10
már nem mködi kamit lau kért egy ember egy hsz.

én az erőszak ellen vagyok, az anarchia szőmomra nem egyenlő a demokráciával.

el volt szúrva mindkét részről ez az okt 23.
mégis a rendőri oldalnak adok igazat, ha nincs tisztelet irántuk akkor rég el van veszve az egész.

Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 12:59
#9
én feláldozom magam !
ha te nem irsz többet politikai forumba politikát akkor én sem!

na ?????
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 12:58
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#8
Nemzeti elégedetlenségből kiinduló megmozdulás, tüntetés, mely később az Alkotmányos rend helyreállítása érdekében felkeléssé, forradalommá nőtte ki magát, mindemiatt a kormány megbukott és új alakult a reformirányzatokat követő hatalmi elit részvételével.
(Aztán az események folytatódtak, mint ahogyan nem előzmények nélküliek voltak.)
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 12:57
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#7
probálak megyözni hogy vége legyen ennek!!!

de ha te nem csak a pénzt nyelnéd szegfüvel a kezedben akkor lehet hogy még figyelnél is rám!!!
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 12:54
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#6
Na koi, legalább te ne beszélj. Te minden topicban 5 percenként irogatsz, Lau nagyjából az olyanokról dumált, mint te...
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 12:54
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#5
2006 okt 23-a betetőzése a rendszerváltás utáni első olyan tüntetéseknek,ahol valódi tömeges erőszak is megjelent az utcákon(egyik,és másik oldalon egyaránt,de leginkább a tüntetökre gondolok).
Szomorú ,de szükséges eggyüthatója is a demokráciának,hiszen más nálunk jóval fejlettebb helyeken is előfordul ilyen.
Szomorú,hogy a politika nem a megoldást keresi,hanem a belőle származó pilanatnyi hasznot bal,és jobboldalon egyaránt.
Erkölcsileg egyre mélyebbre süllyedő politikusokat látni,és ami még rosszabb,hogy egyre nyíltabban vállalják gonoszságukat.
Okt 23.-án kiderűlt,hogy ki kicsoda,és milyen óriási bajokkal küszködik egy egészségtelen gondolkodású ország.
Van egy ember,aki nem vállalja a konzekvenciát a tetteiért,és van egy másik,aki semmitől sem riad vissza,hogy háborút szítson a 2 tábor között.Most már nyíltan Európa szeme láttára.

Szomorú.
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 12:50
#4
én is probáltam már öket meggyözni vagy elmondani nekik hogy ez itt a portfolio oldala és hogy menjenek az indexre!

szerintem mnejünk bele apolitikai forumokba és oda irogasunk tözsdéröl dolgokat és csak észre veszik magukat!

még külön nyitatom politika topikot is hogy egy helyen legyenek! de semmi!
gondolnak egyet és ami a szivükhöz áll nyitnak egy topikot!
szerintem a pártközpontbol küldték öket :))))
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 12:45
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#3
Laurion egy tanács - azt kezdel vele, amit jónak látsz - ha nekem kezd elegem lenni valamiből, akkor én egész egyszerűen otthagyom.

Október 23-mal kapcsolatban röviden: hazugság évtizedeken keresztül. Ma békétlenség, cinizmus, provokáció, csőcselék és tüntetők, erődemonstráció, megalázás.

Minden jót mindenkinek!
Törölt felhasználó 2006. 10. 26. 12:40
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2
Hú de mérges lettél Lau! (joggal...)

Én mélységesen szégyellem és elítélem ami történt, de mindeközben sajnálom is a "balhé" okozóit. Éppen ma reggel beszélgettünk erről a konditeremben (nagyon jó vitafórum - kopaszmentes), és egyöntetűen azon a véleményen voltunk, hogy nem szabad megvetni és gyűlölni a rendbontókat. Ők is magyarok, alapvetően tenni akarnak valamit, de a tudatlanságuk és az elvakultságuk okán nem látják be, hogy ezzel a módszerrel semmire sem mennek. A magyar lakosság jelentős része elítéli a történteket és egyetért a rendőri intézkedéssel (ma reggel ismertette a Medián ezirányú kutatátás a TV2 mokkájában). Én is ezen a véleményen vagyok. (Az a baj, hogy a téma annyira kényes, hogy lustaságom miatt írásban elég nehéz és hosszú kifejteni azt.)

Topik gazda

laurion
laurion
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek