„A Részvényesi Megállapodás mai aláírása meghatározza az állam és a magyar MOL közötti jövőbeli kapcsolatokat, amennyiben megvásárolják a NIS-t a Gazprom Nefttől. A megállapodás csak abban az esetben lép hatályba, ha a MOL és a Gazprom Neft megállapodnak az adásvételi szerződésről, és azt az Amerikai Egyesült Államok Pénzügyminisztériumának Külföldi Eszközöket Ellenőrző Hivatala (OFAC) jóváhagyja."
Tényleg szar egy papír ez ha egy ilyen hírre képes volt 1%-ot rallyzni , ok hogy be volt árazva stb de akkor is . Ennél még devizát venni is jobb most . Sok sikert nektek én átevezek a Nasdaqba .
Mindíg lehet azon elmélkedni hogy mi volt előbb a tyúk vagy a tojás. Egy kizsebelt és lerabolt kasszát vettek át. Lehet ha nem így kapják meg más lenne ,de ezt soha nem tudjuk meg. Amit tudunk hogy az előző csapat szépen kifosztotta a kasszát. És ugy azért szarból várat nehéz .....
Azért ez nem egészen így van. Megveszi az ural olajat a Mol es utána brent árban adja. A példádhoz hasonlítva, ez olyan, mint amikor az asztalos megveszi a fenyőfát és tölgyfa áron adja tovább.
MOLly tulajok topikja
Ha az Otisoknak is van gyűjtőtopikja, ne aprózódjanak el apró témákba a Mollysok se.