Tujafa

Regisztráció: 2025-02-21 18:23:12

Hozzászólások száma: 417

Utolsó hozzászólás: 2026-06-22 16:01


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 4


utolsó 20 hozzászólás

Mtelekom hétfő, 16:01
Olyan mély lerottyanás sem biztos ám. Tarifa emeléses hírek, negyedéves jelentés, eus pénzek ..., lehet, hogy csak oldalazgatni fog a nyáron, ideális bevásárlási zóna kérdéses lesz.
MOLly tulajok topikja vasárnap, 12:19
Én csak azt látom, hogy a Dunától keletre szinte hetente kisiklik egy 50-60 éves kocsikból álló roncs, de azért megint Győri, Balatoni kirakat megújítás folyik.
OTP részvényesek ide! péntek, 16:49
Na, jöhet a felkötés!
OTP részvényesek ide! péntek, 15:43
Ma nincs USA nyitás.
OTP részvényesek ide! péntek, 15:37
Commerzbank +0,81% ma éves csúcs is megvolt
Deutschebank +0,97%
Raiffraisen -0,92% tegnap ATH
Erste - 0,52%
PKO -0,74%
Pekao -0,4%
Socgen +0,3%
OTP részvényesek ide! csütörtök, 21:45
Csak azt mondom, ha a közel-keleten a nagy Amerika bevállalt egy dicstelen "taco-zást", lassan orosz-ukrán ügyben is "taco-zhatna" egy-két nyakas.  
OTP részvényesek ide! csütörtök, 20:33
Úgy emlékszek, hogy Izraelben valami motoros, sárkányrepülős állatok törtek rá fesztiválozó fiatalokra és civil lakosokra lemészárolva elrabolva őket. A szponzoruknál kellene reklamálni! 
OTP részvényesek ide! csütörtök, 19:48
Bezzeg Zselé az egy "szent" ember! Felégetné a világot csak nehogy választást tartsanak. Több ember meghalt a sztyeppén 4 év alatt, mint Izrael fennállása óta dúló harcokban.
Richter topik csütörtök, 15:29
Az a baj, hogy ez f.s már 3 éve pang.
OTP részvényesek ide! csütörtök, 15:26
Raiffraisen a tegnapi ATH után, ma is +0,75% ATH!
MOLly tulajok topikja szerda, 18:10
Kezdi megunni a forrótőke a hosszabbítgatást. Nem csodálkoznék, ha lelépnek vagy 10 napra. 
OTP részvényesek ide! szerda, 16:14
Commerzbank +3,97%
Deutschebank +2,5%
Erste +1% ATH
Raiffraisen +3,35% ATH
PKO +1,16%
MOLly tulajok topikja kedd, 17:24
Még ezután jön a 25%-os osztalék és árfolyam-nyereségadó! Lopás? Az nem lesz!!! :D Jajj gyerekek, de naivak vagytok!
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 12. 15:42
PKO +5,61%
Pekao +3,99%
Deutschebank +5,77%
Erste +4,13%
Otp ?
Mtelekom 2026. 06. 09. 20:44
Na, és? Az elmúlt években is ezt csinálták. A lényeg, hogy törik az utat fölfele.
DUNAHOUSE részvény 2026. 06. 09. 15:23
Lesz osztalék.
OTP részvényesek ide! 2026. 06. 08. 17:48
Commerz -1,8%
Erste -1%
Raiffraisen -1,46%
Unikredit -1,6%
Csak a lengyelek száguldanak
PKO +1,73%
Pekao +1%
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 07. 13:53
10 nap, 10% up?
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 05. 17:04
Éhes disznó makkal álmodik?
Bocs, de ez ide kívánkozik!
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 05. 15:48
Sajnos.
Osztalék? Minek az? Legalább nem fizeti rossz helyre.

friss hírek További hírek