Fabricio

Regisztráció: 2023-12-10 13:18:07

Hozzászólások száma: 327

Utolsó hozzászólás: 2026-06-23 17:03


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5


utolsó 20 hozzászólás

MOLly tulajok topikja kedd, 17:03
Miért lenne az utolsó határidő? 
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 16. 17:06
A MOL megtette a
szükséges lépéseket az OFAC tárgyalási engedélyének meghosszabbításának megszerzése érdekében.
Megint halasztanak
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 16. 14:28
Orlen is ennyit emelkedett kb
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 16. 10:34
Illetve ez a tegnapival egy dupla alj nem? Legutóbb 3718 ig szúrt le most egyenlőre 22ig csak
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 16. 10:32
Nis fejlemények miért nem törnék a trendet szerinted?
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 15. 19:39
Szerbek már jóváhagyták ez régebbi cikk
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 15. 13:44
3850ig 15 ezer van a 10es könyvbe xd
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 15. 11:55
Mondjuk nem 5% ott esett mint az orlen vagy az omw egyenlőre. 
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 15. 09:24
Nem pont annyit esik, sok mindentől függ telekom rallyzott tovább utána pl de ez a ritkább, nem majd bejelentik q3 ban elvileg
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 14. 20:43
Long certikből a napi forgalom 10 százalékánal nem szokott több lenni pénteken is kb ennyi volt az aránya a forgalomból. Mindig nagyobb a forgalom záróban. 
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 12. 17:08
Mind a kettőt a mol látja el :c de ha részvényesként nem tudja ne is áruld el neki
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 12. 17:06
3826 z
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 12. 15:30
Xd húzza még az ág is szegényt 
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 12. 13:03
https://www.vg.hu/nemzetkozi-gazdasag/2026/06/iran-usa-megallapodas-hormuzi-szoros-szankciok-forint
Kíváncsi vagyok hogy fogja a jóvátételt keretezni, ez alapján nem valami rózsás a helyzete ha ezeket a feltételeket elfogadja.
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 12. 13:00
A brent van a legnagyobb hatással és hormuz lehetséges újra nyitása más fejlemény nem történt omw orlen is ennyit esett kb, csak a tl85 sold out. Nem konkrétan a mol teljesítménye miatt mozog hasonlóan az olajárral, az emelkedéshez is hozzá járult az olaj ár robbanás pedig az elejétől kezdve a mol ársapkát kapott horvátoknál és nálunk is.
Inkább általános hangulat vagy spekuláció szerintem azt lehetett sejteni, ki lehetett számolni hogy 90 100 dollár körül nem túl jó a bevételnek ettől függetlenül ugrott az olajjal az árfolyam. 
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 12. 10:25
Csak ennek rossz ha esik a brent :D 86 dolláron van, nyilván esik ilyenkor. Orlen omw is 1.5 mínuszban 
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 11. 17:06
3930 z
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 11. 12:48
Keddig a gazprommal is megkötik a szerződést  szerintetek? Mert az ofac annak a lezárására adta a június 16-os határidőt. 
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 11. 10:35
Keddig még a gazprommal is megkéne állapodniuk vagy megint kitolják vajon?
MOLly tulajok topikja 2026. 06. 08. 09:55
Mielőtt fizetik egy héttel szokott lenni mindig

friss hírek További hírek