Amit makro szempontból várok Európában:
-Olajárak csökkenése
-Infláció csökkenése
-EKB nem emel több kamatot (ezt is elcseszte majd csökkenthet vissza)
-Kötvénykamatok csökkenése
-Stagnáló gazdaság (amire megpróbálnak valami okosat kitalálni de mit?)
-Olajárak csökkenése
-Infláció csökkenése
-EKB nem emel több kamatot (ezt is elcseszte majd csökkenthet vissza)
-Kötvénykamatok csökkenése
-Stagnáló gazdaság (amire megpróbálnak valami okosat kitalálni de mit?)
Eurós részvények vitasarok