Nem tudhatod milyen időtávban gondolkodik. A cég működik, akvirál. A nagyok mind tartják a részvényt ugye...
Regisztráció: 2023-08-25 14:21:12
Hozzászólások száma: 990
Utolsó hozzászólás: 2026-06-26 12:33
A moderálás a "OTP Direktbroker problémák" topik #3587 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderátor indoklása: