Moldova mostani eu-s szavazása kövér választási csalás volt szvsz, csak éppen nyugati érdekeknek kedvezően. Mondjuk mára már full román lett az egész ország, elég zűrzavaros önálló országnak kezelni, a keleti régió miatt meg pláne. Az oroszok arra vissza is vonták Moldova szuverenitását. Amúgy csaphatják Mo-hoz is, nem kevés magyar élt ott ősrégen.
OROSZ-UKRÁN háború