"Szegény" 4ig kisbüfik. Beszálltak egy olyan cégbe, amelyikről tudott volt, hogy fidesz bukás esetén bukta. Miért is kellene sajnálni őket??
Regisztráció: 2025-04-10 15:05:26
Hozzászólások száma: 953
Utolsó hozzászólás: 2026-06-25 13:26