mennyit kaptál a Magyarországon illegálisan átszállított lopott európai uniós pénz dollár és eurokötegeiből?veled ellentétben pedig mi (többedmagammal) többször is líertuk ukr-orosz témában, hogy azonos mércével mérjük minden nagyhatalom törvénysértéseit függetlenül attól, hogy keletiek vagy nyugatiak (ez visszakereshető tőlem is, mástól is ezen a fórumon)
és mikor indulsz Kijevbe, de úgy, hogy saját forrásodból, banszámládról utalsz, vagy veszel ki kp-t és viszed el ukr elvtársaidnak, hogy leygen mit enniük, beteget ápolniuk, romot eltakarítaniuk, stb.?
én nem megyek Oroszo-ba segíteni senkinek, mert magyarként semmi közöm két szláv nép háborújához, ok?! a ti politikusaitok viszont (Karácsony G-től a Momentumig) többször is hangosan követelték , hogy a magyar kormány küldjön fegyvert és pénzt az ukr elvtársaidnak, mondván, hogy "háborúban álunk Oroszo-gal" - mármint ők, hiszen én sosem álltam velük háborúban! ti pedig az ő pártjaikra szavaztatok az önkormányzati választáson is, a tiszás szsvazók pedig többször is őszintén elmondták a gyúléseiken, sőt saját tiszás össz szsvazásukon 58% al meg is szsvazták, hogy Ukrajnát támogatni kell!
tehát? mikor indulsz Kijevbe?
és mikor indulsz Kijevbe, de úgy, hogy saját forrásodból, banszámládról utalsz, vagy veszel ki kp-t és viszed el ukr elvtársaidnak, hogy leygen mit enniük, beteget ápolniuk, romot eltakarítaniuk, stb.?
én nem megyek Oroszo-ba segíteni senkinek, mert magyarként semmi közöm két szláv nép háborújához, ok?! a ti politikusaitok viszont (Karácsony G-től a Momentumig) többször is hangosan követelték , hogy a magyar kormány küldjön fegyvert és pénzt az ukr elvtársaidnak, mondván, hogy "háborúban álunk Oroszo-gal" - mármint ők, hiszen én sosem álltam velük háborúban! ti pedig az ő pártjaikra szavaztatok az önkormányzati választáson is, a tiszás szsvazók pedig többször is őszintén elmondták a gyúléseiken, sőt saját tiszás össz szsvazásukon 58% al meg is szsvazták, hogy Ukrajnát támogatni kell!
tehát? mikor indulsz Kijevbe?
Felfüggesztés a teljes fórumból - 2023-07-30 20:46-ig (10 nap, 0 óra, 0 perc)
A moderátor indoklása:
ez itt nem egy copy paste fórum, beszélgetésre lett kitalálva. ha nincs mondanivalód, akkor hanyagold. cikkeket mindenki el tud olvasni, ha érdekli.