Topiknyitó: feel 2020. 01. 19. 14:04

4IG Nyrt reszvenyesek.  

4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Csomi_1977 csütörtök, 10:05
Előzmény: #97339  Rellim
#97340
Igen , ez eltűnt 
Rellim
Rellim csütörtök, 10:02
Előzmény: #97338  Csomi_1977
#97339
A befektetői bizalom...
Csomi_1977 csütörtök, 09:56
Előzmény: #97334  Kata726
#97338
Mi változott ,hogy ennyit estünk ?
Rellim
Rellim csütörtök, 09:50
Előzmény: #97335  TomJerry86
#97337
Igen, én is így látom. 
TomJerry86 csütörtök, 09:50
Előzmény: #97334  Kata726
#97336
Szerintem nem errol van szo, megindult fel es akik 5-10%ert jottem azok jollaktak es dobtak, a tobbi meg panik, mivel azt latjak hogy erotlen a papir, nincs forgalom, igy ertelmes emelkedes nem lesz.
TomJerry86 csütörtök, 09:48
Előzmény: #97333  Rellim
#97335
Igen, erre celoztam, ergo ha most fordul, kijohet a dupla alj, ha nem, akkor baj van.
Kata726
Kata726 csütörtök, 09:45
Előzmény: #97332  Csomi_1977
#97334
2 hete bőven 2000 felett miért nem volt pánik? Azóta mi változott, hogy pánik van?
Rellim
Rellim csütörtök, 09:45
Előzmény: #97331  TomJerry86
#97333
1800 környékén van egy támasz, ahol relatíve sok időt eltöltött a papír. 
Ennek tartania kellene...
Alatta egy sokkal halványabb van, 1650 környékén. 
Még lejjebb, szinte már csak a 800 látszik. 
Innen fordulnia kellene. Nagyon... 
Csomi_1977 csütörtök, 09:36
Előzmény: #97331  TomJerry86
#97332
Nem értéktelen csak a pánikoltatás megy nagyon . De ,hogy mi lesz ennek a vége .....
TomJerry86 csütörtök, 09:34
#97331
Halkan kerdezem, ha a mai nap is esunk, akkor technikai szinten is kuka az egesz, es szabadeses padlo nelkul? Ertektelen az egesz reszveny?
Marina5
Marina5 csütörtök, 09:26
#97330
Vételi DbV. Ár     Eladási ÁrE. Db
1771,7801,806208
9611,7701,807298
1,0001,7691,809200
1,0001,7671,81025
1321,7641,8119
701,7621,8121,009
6,4201,7611,8151,597
851,7601,816443
1,0001,7561,8171,000
1,0001,7551,8201,030
Piaci információk
Napi min1,780 HUF5 napos vált.-4.62%
Napi max1,815 HUF13 hetes vált.-35.64%
Nyitó ár1,815 HUF26 hetes vált.-55.71%
Utolsó kötés1,780 HUF52 hetes vált.4.14%
Utolsó kötés ideje2026.06.25. 09:25YTD árfolyam vált.-55.40%
Napi változás (HUF)-4.0000052 heti min. záró1,600 HUF
Napi változás (%)-0.22%52 heti min. dátuma2026.05.15.
Előző záró1,784 HUF52 heti max. záró4,965 HUF
Forgalom (db)3,71452 heti max. dátuma2025.11.12.
Forgalom (HUF)6,666,86310 napos átl. forg.97 e db
Piaci kapitalizáció556 Mrd HUF3 havi átl. forg.4,710 M db
PiacBÉTBéta (S&P500-hoz mérten)0.61
Rellim
Rellim csütörtök, 09:26
Előzmény: #97327  Kata726
#97329
Nem kizárt, hogy megkapod. 
Mára egy picit nagyobb felpattanást vártam (volna) de úgy tűnik, hogy folytatódik a haláltánc. 
Pici felhúzás, de már piros. 
R: 1780
Audax1 csütörtök, 09:26
Előzmény: #97323  Kata726
#97328
Jól látod, közelebb áll az analfabétához, katonánk talán még elmegy, de nem azon a szinten, ahol most sütkérezik. Oda értelmes ember, emberek kellenének. Közkatonának, parancsteljesítőnek még hasznát lehetne venni, de vezérnek nem, főleg a mai informatikával átszőtt haditechnika világában.
Kata726
Kata726 csütörtök, 09:04
#97327
1761-en bennt hagyom egyelőre azt az 5420 darabot ELRETTENTÉSÜL!!!😆😆😆
Nemtommilesz
Nemtommilesz csütörtök, 08:48
#97326
A baj ott van, hogy még mindig van aki adja. Amíg egyre lentebb van eladó , mindig is esni fog az árfolyam. Szerintem a valóban kicsik ( pár ezer db max) azok már régen elengedték. Itt azok nyomjak le akik 1000 beker alatt nagy pakkokkal több 10k  vagy több 100k es adjak. Illetve foleg  akik 5-10 Ft ert mozgatnak 10k  papirt naponta tobbszor. Beall vetelre megkapja, es 1 perc mulva mar eladoin van az elso helyen. Csak neki tudsz eladni, illetve tole venni. Nincs mas opcio. Amig ezek mennek itt nem lesz emelkedes.
Getup
Getup csütörtök, 08:42
#97325
I 1816
HunSuccess szerda, 22:32
Előzmény: #97322  KNZilium
#97324
Ezt gondolom én is! Az egykori politikai vezetés áll a célkeresztben, és azok döntései… 
„Elég kreatív vállalat vagyunk, meg fogjuk találni a megfelelő lehetőségeket” – így reagált Fekete Péter, a 4iG Nyrt. igazgatóságának tagja és egyben a cég nemzetközi üzleti kapcsolatokért felelős alelnöke egy pénteki sajtótájékoztatón a HVG-nek arra a kérdésre, milyen hatással lehet a cégre az új kormány politikája.”
Az elmúlt 3 héten JG meg úgy járja a világot, mintha mi se történt volna. De jó lenne tudni, hogy mi folyik a kulisszák mögött, mert amíg ezeket nem tudjuk/látjuk, marad a bizonytalanság és az ötletelés. 
Kata726
Kata726 szerda, 22:22
Előzmény: #97322  KNZilium
#97323
Igen, üzleti szempontból közelebb áll az analfabétához. Katonaként kiváló választás. Lehet hogy 2026-tól a politikust mint embert is át kell értékelnünk. 
KNZilium szerda, 21:45
Előzmény: #97296  Kata726
#97322
Egyet értek. Láthatóan - már amit Ruszin makogásából ki lehetett venni - vizsgálják a szerződéseket és ahogy én kiértettem inkább Szalai-Bobrovnicky a target, nem a 4iG.  De ezért sem jó, hogy egy katonából csináltak politikust. Alig lehetett valamit kihámozni az interjúból. Össze vissza beszélt.
BigD21 szerda, 20:23
Előzmény: #97303  Kata726
#97321
Igazad van, jól látod!
A honvédelmi miniszter felel a SAFE (Security Action for Europe) uniós védelmi hitelprogram hazai katonai és védelmi ipari beruházási terveinek összeállításáért. Ő határozza meg a szakmai prioritásokat (beszerzések, gyártókapacitások), de a végső forráslehívásról, a hitelszerződésről és a költségvetési feltételekről a Nemzetgazdasági Minisztériummal egyetértésben a kormány dönt.
A honvédelmi miniszter hatásköre és szerepe a folyamatban:
  • Szakmai tervezés és priorizálás: A tárcavezető határozza meg, hogy a Magyar Honvédség milyen eszközöket és képességeket kíván fejleszteni, és a hazai védelmi ipar melyik fejlesztési projektjei élveznek elsőbbséget a fegyverkezési és gyártási célok megvalósításakor.
  • Kapacitás és igényfelmérés: A miniszter felel annak igazolására, hogy a beszerzések megfelelnek-e a program szigorú kritériumainak (pl. az európai védelmi technológiai és ipari bázis erősítése).
  • Kormányzati döntéselőkészítés és tárgyalások: A miniszter javaslatokat és nemzeti beruházási tervet nyújt be a kormány részére a felhasználni kívánt pénzeszközökről.
  • Döntési korlátok: A miniszter nem dönt önállóan a hitel lehívásáról vagy a visszafizetési ütemezésről. A SAFE egy hitelkonstrukció, így az operatív pénzügyi keretekkel, államháztartási kockázatokkal és a nemzeti költségvetéssel kapcsolatos végső döntések a Pénzügyminisztérium/Nemzetgazdasági Minisztérium és a kormány hatáskörébe tartoznak.

Nemzetgazdasági szempontból a hitelkonstrukció nagyon jó, már korábban is írtam, hogy gazdasági katalizátor szerepe lehet, természetesen fontos, hogy korrekt beruházások, megvalósítások, projektek legyenek!
Nem kell szakembernek lenni, hogy megállapítsuk, nagy lehetőség lehetne az országnak, ha igénybe tudnánk venni és mindenki jól járna (win-win)!
Hozzák haza a forrásokat és pörgessék a gazdaságot, hazai vállalkozásokat!

Topik gazda

feel
feel
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek