Köszi, hogy leírtad, egyetértek, sőt már ezt én is jelezni akartam, hogy itt egymást hergelik a "játékosok" és ez nem használ ennek a részvénynek! Tőlem biztos a pozitív értékelés!
Regisztráció: 2017-07-18 08:53:27
Hozzászólások száma: 890
Utolsó hozzászólás: 2026-06-26 10:30
A moderálás a "4IG Nyrt reszvenyesek." topik #62905 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderálás a "4IG Nyrt reszvenyesek." topik #91741 sorszámú hozzászólása alapján történt.