Mi, akik itt hergeltük egymást napok óta, eddig egy darabot se adtunk el. Veled értek egyet! Lófaszt mi barmoltuk le! Nélkülünk ment a lenyomás. Szóval sonos, Kosto és a többi örök pozitív ezt benézte! Az ő pénzük is ég, de sebaj, ők a profik, mi a rinyagépek. Valakinek a villanyt is le kell majd kapcsolni...
Ha annyiszor kaptam volna 1db 4ig részvényt, ahányszor ezt a tárgyilagos jó tanácsot itt olvastam már a fórumon, már lehet több darabom lenne, mint rice-nak! De azért köszi...
Elképzelt forgatókönyv! 1610es átlaggal kiszállok. 1100as átlaggal visszaveszek! Lesz kb másfélszer annyi papírom. Majd egyszer 1600nál lennék újra nullán. Vagy itt körül lesz az alja, (miért lenne, de mindegy?!) és 2310nél vagyok nullán.