Rellim

Regisztráció: 2020-08-05 23:39:45

Hozzászólások száma: 1 662

Utolsó hozzászólás: 2026-06-25 19:24


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5


utolsó 20 hozzászólás

4IG Nyrt reszvenyesek. csütörtök, 19:24
Van  aki őszintén hisz benne?
Mindig próbálunk kapaszkodni valamibe.
Volt itt szitakötő, támasz, ilyen átlag, olyan átlag, fibo szintek, elliott hullám, meg a .....m.
Minden elesett.
4IG Nyrt reszvenyesek. csütörtök, 17:19
Itt mindig nagyobb zakó van.
Lassan harmadolódik ATH-ról.
4IG Nyrt reszvenyesek. csütörtök, 15:53
Én mondjuk a záró árakat néztem, (nem vettem figyelembe a napközbeni 1600-as árat) úgy viszont 1800-nál fordulnia kellett volna.
Mindegy, reménykedjünk benne, hogy az 1600 megfogja. 
Szerintem egyébként megy vissza a 7 hónapja indult csökkenő csatornába...
4IG Nyrt reszvenyesek. csütörtök, 15:21
Ahhoz hogy utolérje a ONE a telót, évek kellenek!
Telekom eladósodottsági ráta 0.6 körül van. ONE talán 3,2. Soká lesz, mire stabil, osztalékfizető cég lesz.
Ugyanakkor úgy tudom, (talán Rice írta) hogy külön cégként akarják a BET-re bevezetni a ONE-t.
4IG Nyrt reszvenyesek. csütörtök, 14:57
Itt ma még az 1700 is simán eleshet.
Ha nem ma, akkor holnap.
4IG Nyrt reszvenyesek. csütörtök, 14:48
Akárhogy is van, ezzel a napi -3% al pár hét múlva elég szarul fogunk állni.
4IG Nyrt reszvenyesek. csütörtök, 14:09
A dupla aljhoz záróban nem lenne szabad 1798 alá mennie. (Szerintem.)  
4IG Nyrt reszvenyesek. csütörtök, 14:03
Fél éve ez megy. 
Többször próbáltam higítani. Mind mínuszos. A szarabb pack -63%, a jobb pack -19%. Meg még közte ami van. 
1 évvel ezelőtt is drágább volt a papír, mint most. 
4IG Nyrt reszvenyesek. csütörtök, 13:38
Hamarabb lesz őszre 800...
(Akkor is, ha Feel kitesz a csoportból ezért.) 
Innen 15% emelkedés kell már a 2000-hez is! Fél %-ot nem tud menni. 
Állítólag, 25 Q3 után is 5000, meg 6000 lett... Ja, nem. 1750 lett. 
4IG Nyrt reszvenyesek. csütörtök, 13:21
Reménykedjünk, még fordulhat. 
Hátha az öntögető ge_inek végre kiürült a puttonya...
Egyébként meg, ez már a halálsor. Sosem lehet tudni, hogy mikor rúgják ki alóla a lócát. 
Én eljutottam oda, hogy már leszarom. Az egyik nagyobb packom 63,23% mínuszban van. Innen már az sem nagy veszteség, ha csődbe megy ez a bögre geci... 
Pár percnél tovább képtelen zöldbe maradni. 
 
4IG Nyrt reszvenyesek. csütörtök, 13:10
R: 1743 (-2,3%) 
Alakul szépen. Ütik-vágják ezt a szerencsétlent. 
4IG Nyrt reszvenyesek. csütörtök, 12:58
Gondolom, ebben az öntésben kaptál... 
4IG Nyrt reszvenyesek. csütörtök, 11:12
Ügyesek ezek a srácok.
Záróra megint összehozzák a mínusz 2-3%-ot...
4IG Nyrt reszvenyesek. csütörtök, 10:51
Milyen konkrét hír volt az elmúlt fél évben? 
A "megtiszteltetés volt találkozni X.Y. Úrral, ahol áttekintettük az előttünk álló lehetőségeket" nem játszik. 
Konkrét hír, megrendelés, szerződés. Biztos volt, de nekem nem jut az eszembe. Csak a "nem kötelező érvényű" megbeszélések. 
4IG Nyrt reszvenyesek. csütörtök, 10:41
3000 db elvileg nem mennyiség. Csak a mostani kereskedésben az. 
Ezelőtt gond nélkül kivettek 10.000 db-okat is egyben. 
Ha jön valami jó hír a cégről, visszatérhet a bizalom, vele együtt a forgalom, és az emelkedés. 
Addig meg az van, hogy ha például én, mint extra kis befektető el akarom adni a packom, nem tudom úgy eladni, hogy ne öntsem le nagyon. 5-ös könyvben sokszor 1000-2000 db-ra alig van vevő...
4IG Nyrt reszvenyesek. csütörtök, 10:02
A befektetői bizalom...
4IG Nyrt reszvenyesek. csütörtök, 09:50
Igen, én is így látom. 
4IG Nyrt reszvenyesek. csütörtök, 09:45
1800 környékén van egy támasz, ahol relatíve sok időt eltöltött a papír. 
Ennek tartania kellene...
Alatta egy sokkal halványabb van, 1650 környékén. 
Még lejjebb, szinte már csak a 800 látszik. 
Innen fordulnia kellene. Nagyon... 
4IG Nyrt reszvenyesek. csütörtök, 09:26
Nem kizárt, hogy megkapod. 
Mára egy picit nagyobb felpattanást vártam (volna) de úgy tűnik, hogy folytatódik a haláltánc. 
Pici felhúzás, de már piros. 
R: 1780
4IG Nyrt reszvenyesek. szerda, 16:50
Pont ezt akartam írni...

friss hírek További hírek