Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 03. 29. 08:12

DAX  

Minden ami DAX.



Előrejelzés, visszatekintés, napi chartkövetés, hír, füles, megérzés, nyerő-vesztő... minden.



Jelen pillanatban a németeknél általános a vélemény, hogy a DAX kb. 600 ponttal van "alulértékelve" az amerikai indexekhez képest. Önerőből hogyan fogja tudni ezt ledolgozni? Le tudja egyáltalán?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Nesztee
Nesztee szerda, 14:15
Előzmény: #306978  Capi77
#306980
Kell az adrenalin.🤪 Technikai szemmel most egy felpattanást várok.
STrader
STrader szerda, 14:15
Előzmény: #306974  betesharcos
#306979
Érdemes átgondolni azokat a shortokat a jelenlegi helyzetben.
Capi77
Capi77 szerda, 14:12
#306978
Most kezd izgi lenni …. 🤪
Nesztee
Nesztee szerda, 14:03
Előzmény: #306975  tibbi60
#306977
Gondolod...🤔 Annak mi értelme?, sose értettem, hacsak nem moderáció általi tiltás.
betesharcos szerda, 13:56
#306976
Elnézést, akkor nem írogatok. Kifejezetten, végig és folyamatosan bejön, amit mondok,és erre ez a válasz. Érdemi érvet nem hallottam a long tartásról, semmit, én próbálok hozzájárulni a közösséghez, hiszen megírom jószándékkal, hogy nem, nem fog 830-on átmenni stb..
Ui: USA emelkedik, szépen. DAX nem.
tibbi60
tibbi60 szerda, 13:54
Előzmény: #306971  Nesztee
#306975
Nick váltás nem?
betesharcos szerda, 13:53
#306974
és újra leverve. Utolsó short is megnyitva ebben a pillanatban
betesharcos szerda, 13:46
Előzmény: #306972  tom122
#306973
Az USA felpattanhat, igen. DAX nem fog. Nemsokára kiderül, de egyelőre elég erősen engem igazol a nap. Most is, USA futikban már látszik némi erő, a DAX nem tud átjutni a Nesztee-platform szerinti 830-on, egyáltalán, közel sem. Leesik, leverik, visszaverik. A DAX ma esik.
tom122 szerda, 13:28
Előzmény: #306970  betesharcos
#306972
Csak úgy kiváncsságból ha most rád hallgatva zárják a shortosok a shortot és utánna fel pattan USA nyitó után 200 pontot akkor mit fogsz írni ?Mert azt,hogy mi fog történni USA nyitó után azt senki sem tudja
Nesztee
Nesztee szerda, 13:26
Előzmény: #306967  feketemelos
#306971
Úgy látom szaporodik a komment szekció.🙉
betesharcos szerda, 13:22
#306970
Ez az órás gyertya is mindenképpen, biztosan piros marad. Még 38 perc van, de leírható ez is. Légyszíves, nézzétek meg.
betesharcos szerda, 13:21
#306969
Pontosan elmondtam. Valami reakciót a longosok írjanak már a jelenségre amit írtam, csak figyeljétek meg kérlek!!
betesharcos szerda, 13:18
Előzmény: #306967  feketemelos
#306968
Reccs.
Annyira szóltam, de annyira. ÉS longolják tovább.
Újabb short nyílt 10 perce és egy újabb most.
feketemelos
feketemelos szerda, 13:11
Előzmény: #306889  feketemelos
#306967
630 megvolt ha lereccsen (x akta) jöhet az 540 
Capi77
Capi77 szerda, 13:03
Előzmény: #306963  betesharcos
#306966
Igen , más meg javasolta  hogy a nyerőt el szoktuk ilyenkor tenni ….
tom122 szerda, 13:01
#306965
Nekem DAX gyenge esés szempontjából reggel volt egy szép esés abba belelehetett volna szállni sajna NQ-t választottam shortra igy kimaradtam belőle,NQ meg nem követte.Ma gyorsjelentés NQ ra ami piszkosúl jó lessz valószinüleg ettől még simán eshet föleg utánna,de pont emiatt azért vissza is ránthatják,DAX meg inkább csordogás le szép lassan mint esne ,jelenleg az árfolyam a 10 órás szint körül van és 3 óra telt el 
Capi77
Capi77 szerda, 13:00
#306964
Vagy én vagyok már halvérű, vagy csak hozzászoktam a kereskedés lélektanához….. nem kell minden percben nézegetni 
betesharcos szerda, 12:59
Előzmény: #306955  betesharcos
#306963
leírtam 12:37-kor hogy piros gyertya marad. 
betesharcos szerda, 12:58
#306962
Nem tud kimenni, srácok. Nem tud. A DAX esik! A DAX ma esik, és ez nem változik!
betesharcos szerda, 12:55
#306961
Újabb short.
Nagyon ritka jelenség amit most látunk, én nem látom gyakran!

Topik gazda

birkanyiiroo
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek