Hekyes. Felőlem nulla is lehet, meg negatív kamat is.
Átterveztem, leléptem innen.
Semmi sem kötelező.
Ingatlan adót, Áfa emelést, tőkepiaci ügyletek további adóztatását, munkabér adójának felemelését kérnék.
Kell a lé a Tisza elnökségnek.
Adjunk nekik akkor.
Lezárom részemről az Állampapír befektetési témám
Nincs tovább, nem finnanszírozom akkor az Államot.
Megtaláltam itt kint a befektetési lehetőséget otthoni országon kívül, jóval kedvezőbb feltételekkel.
Jó robotolást , meg befizetéseket nekik.
Üdv
Átterveztem, leléptem innen.
Semmi sem kötelező.
Ingatlan adót, Áfa emelést, tőkepiaci ügyletek további adóztatását, munkabér adójának felemelését kérnék.
Kell a lé a Tisza elnökségnek.
Adjunk nekik akkor.
Lezárom részemről az Állampapír befektetési témám
Nincs tovább, nem finnanszírozom akkor az Államot.
Megtaláltam itt kint a befektetési lehetőséget otthoni országon kívül, jóval kedvezőbb feltételekkel.
Jó robotolást , meg befizetéseket nekik.
Üdv