2017. március 27. | 20:51

Gépház  

Hibát találtál?
Javaslatod van a fórummal kapcsolatban?
Nem vagy biztos benne, hogy amit látsz, az bug vagy "fícsör"?
Ide írd le, és meglátjuk, mit tehetünk!
Rendezés
Hozzászólások oldalanként
szerda, 18:25
Tartsd a kurzort mindig az utolsó betű vagy az utolsó sor alatt. Talán segít! Nekem bejött.
szerda, 17:40
T. Gépház, érdeklődöm, hogy mikorra várható az elmúlt 100 hozzászólásban taglalt problémák kijavítása. Köszönöm.
hétfő, 10:59
Hát
igazából
nem

nehéz kifixelni, hogy működjön.
hétfő, 10:51
Meg tudnátok mondani, hogy tervben van-e egyáltalán az alább jelzett problémák javítása? Ha igen, akkor mikor várható a megoldás? Köszi.
ts3
vasárnap, 09:31
Valami probláma van a rendszerrel, mindig törlödik a kommentem a "MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország" totyikból.
szeptember 14. | 20:07
Amikor kaptam egy flood felfüggesztést mert poénból szavanként írtam le egy válasz mondatot valakinek, akkor miért töröltétek az összes addigi hozzászólásomat?
szeptember 13. | 17:21
előzmény: #1141  BuxVelem
Ezt hogy érted? :)
szeptember 13. | 14:04
- és az előzmény kijelzését (hozzászólás)
.
Ha nagyon megunom felnyomom őket egy hiperérzékeny portálon... aztán lehet magyarázkodni...
szeptember 09. | 20:24
Tisztelt Gépház!
.
A fórummotor továbbra se bírja kezelni:
.
- a sortörést;
.- a linkelést.
.
Ilyen hibák még '97-ben elmentek egy induló gagyi weboldaltól, de 2018-ban egy vezető gazdasági fórumon egészen elképesztően ciki. Az meg főleg, hogy 1 éve semmi nem történik ezzel, sőt még csak válaszra sem méltatjátok az ezt kifogásolókat. Ilyen színvonal és hozzáállás szerintem megengedhetetlen.
.
Főleg úgy, hogy közel 20 éve ezzel nem volt gond... Sőt, még az új felület 2017. márciusi indulása is tudta produkálni azt a nevetséges szakmai minimumot, amit a mai cucc nem. 
szeptember 08. | 14:17
szerintem ez már jó, csak riga
szeptember 08. | 12:35
Érdeklődni szeretnék, hogy mikor lesz megjavítva a fórummotor?
szeptember 03. | 15:07
Egyébként a fórummotor az új hozzászólásokra azért nem tud hivatkozni, mert nem jelölik meg azt a választ, amit az új hozzászólásban melyik x.  számú véleményre írták volna! Most is ez történt. 
Hogyan lehet kiküszöbölni? Vagy mindenki figyeljen oda milyen véleményre akar akar válaszolni?
augusztus 30. | 13:21

Addig, amíg a tulajok 100+ mFt osztalékot vágnak zsebre, valószínűleg senkit sem érdekel, hogy milyen a fórum-motor. Ha ez termelné a profitot, nem lenne gond, de hát nem ez termeli.

Villanthatna, aki fémjelzi ezt a fórumot tisztán a szakma szeretete miatt, mert szeretne létrehozni valami jót, amire büszke lehet, de nyilván nincs se elvárás, se inspiráló környezet, se belső motiváció. Szomorú egy munkahely lehet.
augusztus 28. | 20:01

Igazi horror ez a fórumroncs: "Rémálom a portfolió utcában"
.
Tisztelt Üzemeltetők!
Kérjék meg végre azt a nyikhajt aki ezért a gyalázatért felelős, hogy hozza rendbe.
Ha nem megy, vagy valakinek a valakije (van/volt) a kis okostojás és ezért nem szerencsés baxtatni, akkor társadalmi munkában megcsinálom / csináljuk (merthogy vagyunk itt a fórumon egy páran akik ennél bonyolultabb dolgokat is megoldottunk már).
A PHP, az ASP, az SQL és a többi nem olyan nagy kihívás ám, persze minimális intelligenciára szükség van a megértésükhöz és a helyes használatukhoz.
augusztus 23. | 09:36
előzmény: #1133  szarvasvadasz
Én tegnap láttam -1 -et kimpaa egyik hozzászólásán. :)
augusztus 23. | 09:11

A like/dislike-ok száma is önálló életet él. Van pl. +4 likeod, pár nap múlva egyszer csak hipp-hopp 0 lesz belőle ;-)
Nem, mintha számítana, csak mondom. Jóval nagyobb itt a baj.
augusztus 20. | 21:03
Egyre gyakoribb minden topikban, hogy nem jelennek meg az eredeti hsz. számok, amelyekre érkezik a reagálás. Helyenként követhetetlen emiatt a társalgás, ki-mire válaszolt épp. Jó lenne, ha mielőbb javítani lehetne.
augusztus 18. | 16:23
Ha beillesztek egy linket, vagy bármit a hozzászólásba a tördelés szétesik.
augusztus 18. | 16:22
Ha "and"  (pl: s and p 500)jelet írok a hozzászólásba mért nem lehet elküldeni? Mióta új a felület azóta probléma.
Ha nem küldöm el pár perc után a választ egy hozzászólásra akkor hibaüzenet jön és nem lehet elküldeni.
Új keletű probléma, hogy a hozzászólások közötti reklámok már belelógnak a hozzászólásokba.
augusztus 14. | 20:12
előzmény: #1126  elemerorsos
Előző nem neked ment, hanem a gépháznak. Egyébként látszanak az új hozzászólások is csak nem a végén.
augusztus 14. | 20:11
előzmény: #1126  elemerorsos
Kérném, hogy nézzenek rá  "Lakásárrobbanást vár Magyarországon a guru"  topikra, mert az új hozzászólásokat nem a topik végére pakolja a rendszerük, hanem 80-100 hozzászólással a vége elé és így legújabb hozzászólásnak egy csütörtöki jelenik meg.
augusztus 14. | 10:40
:)  mókás ötlet, de nem lesz ilyen
szembemenne a házirend szellemiségével:
"A döntésekről nem vitázunk, és azokat nem vizsgáljuk felül. A moderáció minden törekvés mellett is elkerülhetetlenül szubjektív, ezért lehetnek olyan döntések, amiket igazságtalannak érzel. Ezt fogadd el, vagy keress olyan fórumot, ahol nincs moderáció."
augusztus 13. | 23:25
előzmény: #1124  mage
Ez a topic nálam nem frissül, beragadt #25096-nál, pedig a topic lista szerint vannak újabb hozzászolások. Ennek mi az oka??
augusztus 12. | 21:55
Szeretném kérni, hogy a moderációs topik is pluszolható és mínuszolható legyen, így mindenki kifejezhetné örömét vagy bánatát egy-egy elítélttel vagy magával az ítélettel szemben. Kellemes középkori kalodázós hangulatot teremtene ebben az unalmas nyári kereskedésben. Gondolják meg, szerintem népszerű lenne.
augusztus 11. | 14:58
előzmény: #1123  Hathor
A "Lakásárrobbanást vár Magyarországon a guru" topikban is ez a helyzet és az is te csináltad. Úgy látom nem kedvelnek. :)

Topik gazda

aktív fórumozók

friss hírek

AZ OLDAL TETEJÉRE