Topiknyitó: Törölt felhasználó 2022. 03. 04. 17:49

Fától az erdőt - gazdaságról vegyesen  

Bármilyen gazdasági elemzés, gondolat, kereskedési és befektetési ötlet megosztható személyeskedés nélkül. Az alternatív megközelítések is helyet kapnak.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Placi82 2024. 03. 06. 13:20
Előzmény: #23294  Bandi_ujonc
#23295
De aggódok. Nem talkozhatunk.
2. Oka van. 1 nem. Bízok már benned, hogy személyesen egymás szemebe csak tényleg kulturált vita csere lenne.  Nem vagyok én se kis darab. De már benőtt a fejem lágya és mivel eszem ágában se lenne rosszat tenni, hisz mint mondtam családos 2 diplomás  felelosegtudatos emberkent, maximum beszélgetnek az én részemről. A te részedről "a pontot tennél a végére, ha talalkozunk" számomra fenyegetésnek hatott.  Aztán lehet hogy nem így értetted, de. Nincs semmi garancia arra, hogyha kiszalllok a kocsiból, hátulról nem kapok, kést a hátamba ott Kőbányán.  "Ez a pontot teszel a végére kijelentésed" ilyen athallasu volt számomra. Úgyhogy kihagyom a személyes talakozzast, mert fenn áll a veszélye, hogy nem csak beszélgetnel, és amúgy se hinnék neked.barmit állítanal.Továbbá amúgy sincs több időm rád. Úgyhogy szevasz. Azt hogy majd tovább személyeskedsz velem, es sertegetsz akkor is, ha nem is neked írok egy forumra. Lásd most is nem neked címeztem a mondanivalóm, de rögtön szinte 5 percen belül írtál nekem, pedig én kerülni akarlak, és egyáltalán nem akarok veled beszélgetni. De olyanokat írtál régen is és most is, személyeskedést és sértegeteseket az iranyomba amelyek sajnos viszontválaszra késztettek.  Amúgy humit is Kriszti is, osztotta rendesen. El is menekültek ok is innen a fórumról. Én is. Nem bírtuk tovább. Miért nem bírsz leszallni rólunk. Humi, Kriszti már nem is ír,.mert.rogton kapja az ívet. 
Bandi_ujonc 2024. 03. 06. 12:54
Előzmény: #23293  Placi82
#23294
Te ajánlottad fel a személyes dolgot. 
Én csak élnék a lehetőséggel, pajtás.
Jót csevegünk, ne aggódj.
Placi82 2024. 03. 06. 12:48
Előzmény: #23292  Bandi_ujonc
#23293
"de a reakció, ellenreakciót fog követni iranyodba.!! . " ami szekelast, ami. Mocskolodast, ami vadaskodas, személyeskedés az iranyomba adtál, és tettél állandóan, ahol valamelyik topikba megjlentem, rögtön rám szálltal azt szintén személyeskedés, gunyolodas én nem. Tűröm, mint odáig sokszor mikor figyelmen kívül hagytam a személyeskedéseidet. Hanem az összes személyesedre  reagálni fogok ott a fórumon. Ez ezt jelentette!! . Emlékszel, onnantól minden egyes bejegyzéseket az iranyomba nem hagytam szó nélkül, míg előtte sok bejegyzésekre, es gunyolodasod rá nem reagáltam direkt nem válaszoltam pedig bosszantott, es rosszul esett. De az utóbbi időben minden beszolasodra visszaszoltam. Szóval ezt jelentette ez!!  Személyesen pedig nem fogok és nem akarok veled találkozni, mert nem akarom"hogy pontot tegyél a végére, ha velem talakozol".  Ez ijesztő kijelentés volt. A Ez nem azt jelenti hogy gyáva vagyok, hanem azt hogy nekem nem éri meg semmilyen probléma lehetőséget, hogy egy névtelen fórumon ismeretlen (számomra már kezd ijesztő jellemmel bíró) emberrel talalkozzak. 
Szóval fogadd el, hogy velem nem fogsz találkozni. Mert akár egy baráti kulturált beszélgetés is lehetne a részemről, de már nem bízok benned, ijesztő lett a magatartásod. Aztán lehet tévedek, és te is kultutaltan tárgyalnal, de inkább nem kockaztatok.
Ui 
 Annyit azért árulja el, hogy azzal a rengeteg személyeskedéssel, sértegetesed, amit az iranyunkba, Humi, Kriszti, etc más forumtarsakmiranyaba tettél mi értelme  volt. Teljesen szét trollkodtatok ezt a forumot
 Pedig csak ha nem tetszett mait írtunk, akkor ignoralnod kellett volna mi gazdasági és geopolitikai meglatasunkat. Ennyi. Sokan sajnálják, hogy szetszeldt társaság. 
Bandi_ujonc 2024. 03. 06. 12:23
Előzmény: #23291  Placi82
#23292
Nincs.
Későn kapcsoltál. 
A te szóhasználatoddal, pajtás, ezt írtad:
"de a reakció, ellenreakciót fog követni iranyodba.!! . "
Placi82 2024. 03. 06. 12:04
Előzmény: #23290  Bandi_ujonc
#23291
Bandiujomc, ez kezd tényleg nekem ijesztő lenni. Családos ember vagyok, én téged nem ismerlek személyesen, nem tudom mi lakozik benned, vagy milyen a személyiséged. Itt anno a fától az erdőben mindig bármit írtunk, Kriszti, Humi, én, dextér, stb, azokba belekotottel ha nem nem tetszett neked, és nem udvariasan álltál belénk. Ezért is meg madein úr trollkodasa miatt hagytuk itt ezt a topikot. Nekünk erre nincs idegrendszerunk, se időnk.  Én most  kulturáltan befejezés veled a társalgást, azzal hogy bocsánatot kérek mindenért amivel én. Megbántottalak, és az a sok szelyeskedsz, és bantas és szekalas, amit te folyamatosan az iranyomba, ok nelkuk tettél, azért én tőled nem kovételek bocsánat kérést. Pedig ott azért voltak durva személyeskedéseid és ragalmazasaid. Szóval az én iranyombol ezúton bocsánatot kérek, ha valamivel megbantottalak. De te pedig mond azt hogy ez a" pontot teszel a végére", visszavonod. És békével gondolsz innentől.  Csaladfenntarto szülőként az ember tényleg elgolkodik, hogy  ki van a másik oldalon.  Na mindegy, te azt tudod vállalni, hogy innentől nem szólsz hozzám soha többet, ha szépen megkerlek??  Én nem akarok hozzád szólni. Ez így rendben.?? 
Bandi_ujonc 2024. 03. 06. 11:50
Előzmény: #23289  Placi82
#23290
Megint képzelődsz. 
Ne vádolj és rágalmazz, te akartál személyesen találkozni. 
Borsodi bivaly, nagy a szád.
Olvasd vissza miket írtál bebaszva vagy bekattanva.
Placi82 2024. 03. 06. 11:46
Előzmény: #23288  Bandi_ujonc
#23289
Ez nem vicc, te fenyegetsz engem?? Meg akarsz ölni, vagy veretni vagy mi?? Normális vagy? Jézusom. Nem foguk veled osszefutni, mi van ha kést állítasz a hátamba. Így akarsz pontot tenni a végre??? . Hú tényleg veszélyes az internet. Kezdesz ijesztő lenni. Ezt most már hagyd abba, mert tényleg ijesztő.
Bandi_ujonc 2024. 03. 06. 11:41
Előzmény: #23287  Placi82
#23288
Én ezt már nehezen fogom elengedni, vagy így vagy úgy pontot fogok tenni erre.
Gyorsabb, ha önként összefutunk. 
Placi82 2024. 03. 06. 11:35
Előzmény: #23286  Bandi_ujonc
#23287
Itt vagyok. Na mondjad Bandi! 
Bandi_ujonc 2024. 03. 05. 22:16
Előzmény: #23276  Bandi_ujonc
#23286
Azóta várlak.
Jelentkezz. 
Bandi_ujonc 2024. 01. 11. 22:37
#23285
Lacika, letelt az 5 nap. 
Akkor ezennel megkapod az esélyt, hogy önként elkezdj elnézést és bocsánatot kérni a kitalációidért, stílusodért és szóhasználatodért. 
Minden csatornán, ahova ömlött a szádból a hányás-fos keverék, és legalább annyiszor.
Bandi_ujonc 2024. 01. 06. 15:57
Előzmény: #23283  Baggio
#23284
Te is borsodi kocsmában szocializálódtál?
A játék még nincs lejátszva, ugyanis amit itt és ff topicban összehordott, az kamu.
És engem vádolt hazugsággal illetve trágárabbnál trágárabb dolgokkal.
Valamit nagyon benézett. 
A szóhasználata sincs elfelejtve.
Megvárjuk az 5 napot, és a tételes válaszait. Utána nagyon hosszú folyamatban fog elnézést kérni, és sokszor.
Te is szeretnél csatlakozni?
Biztosan átgondoltad a helyezkedésed?
Vakon vagy, úgy tűnik. 
Baggio 2024. 01. 06. 14:53
Előzmény: #23265  Placi82
#23283
Hagyjad Laci ezt a F@sszopó hülyegyereket. Az ilyenekkel úgy szeretnék személyesen találkozni;) 25 másodpercig bírná kb. és megfeküdne. Madeinf@aszom is csak akkor ugatott a másik topicban mikor esett a solar szektor, minden második beírásával basztatta Humit, pedig ő megírta, hogy fog még egy jókorát esni a szektor. Bezzeg akkor befogták a pofájukat, amikor az esés után dupláztak.  Gyökér banda....
Törölt felhasználó 2024. 01. 06. 14:16
#23282
Bandi_ujonc 2024. 01. 06. 11:24
Előzmény: #23280  Bandi_ujonc
#23281
Csak azért kérdezem, mert ebben is igaza lett, meglett a 16500 ndx karácsonyra, akkor senki nem gondolta, amikor ő már ezt is látta előre.
Bandi_ujonc 2024. 01. 06. 11:16
#23280
Készült PLaci póló?
2023 karácsony - ndx 6500
"Motoros, motoros. Oh, bocsanat, akarom mondani madeinhungary, bizony. Mar parszor mondtam, hogy az jovo karacsonyra lesz az 6500 az NDX. De hat csak nem tudod megjegyezni. De ha tevedek csinaltatok en is egy polot! "
https://forum.portfolio.hu/topics/fatol-az-erdot-gazdasagrol-vegyesen/39017?oldal=895#8408083
Bandi_ujonc 2024. 01. 06. 09:21
Előzmény: #23278  sh0rt0s_r0b0t_v0.42
#23279
Igen:))
Bár megmondom őszintén, ez a produkciója nem vicces volt, hanem szomorú. 
Teljes idegösszeomlás, volt itt minden a 150-es vérnyomástól a folyamatos rágalmazáson át a fenyegetésig. 
Súlyos gondok lehetnek a toronyban.
sh0rt0s_r0b0t_v0.42
sh0rt0s_r0b0t_v0.42 2024. 01. 06. 08:42
Előzmény: #23277  Bandi_ujonc
#23278
Nincs moderátor? Jól ellesztek itt 😁
Bandi_ujonc 2024. 01. 05. 20:00
Előzmény: #23276  Bandi_ujonc
#23277
Na jelezz vissza, lassan indulok akkor.
Bandi_ujonc 2024. 01. 05. 19:49
Előzmény: #23275  Placi82
#23276
Ok találkozzunk Kőbányán 21:00-kor.
Placi82 2024. 01. 05. 19:36
Előzmény: #23274  Bandi_ujonc
#23275
Bandika. Azt hiszed névtelenül, a boldjat jarathatod velem? Ne hidd azt...!!Mondtam avagy nem mondtam ebben a topikba 100 szor kb másfél 2 éve 1Hogy új gazdasági  vilagrend van alakulóban2. BRICS Oroszok általi osszegrundolasara a válasz az ukrán háború kirobbantasa. 3. Kína Oroszok közeledni fognak egymáshoz, és a dedollarizaciora törekednek. 4. EU zokon lőtte magát a szankciókkal. Németország gazdaságilag szívni fog. 5.Petró dollár elleni tamadoasoknak vagyunk tanúi. 6.oroszokat  a fentiek miatt ugrasztottak a bele ebbe a konfliktusba, de. Meglepően sokáig bírták a szankciók ellenére is. Ezt is megjosoltam, hogy ők bírni fogják. És még volt vagy 100 hasonló allitasom, ami bekovetkeztek.petrodollarol, vagy az Északi áramlatrol, ami nem a ruszki érdeke volt Felrobbantani, stb, stb, stb..... Keresd meg te szerencsétlen az első oldaltól kezdve. És te erzekre mit reagáltál?? . Na mit reagáltál Te..........!!!?? Rohogtel, gunyoludtal, osszeskuveshivoztel, alusisakozva. Na ne bassz már hogy most meg  letagadod.??? Mert akkor te vagy skizofrén vagy, és kezeltesd magad, vagy egy akkora gazember, akivel én nem tárgyalok, es húzom fel magam a jellemén. Legfeljebb személyesen. 
Bandi_ujonc 2024. 01. 05. 19:20
Előzmény: #23273  Placi82
#23274
Linkelj.
Placi82 2024. 01. 05. 19:19
Előzmény: #23269  Bandi_ujonc
#23273
Örülnél, ha tortenelemszakos lennék, pajtás. Nem az vagyok😉. Nem tudhatod ki van a másik oldalon, pajtika. Fél lehet huznod 180 ig a vernyomasom, de a reakció, ellenreakciót fog követni iranyodba.!! . Akik ismernek ezt nagyon nagyon nem teszik, mert én   nem felejtek semmit..... Tudod te pontosan, hogy igazat mondtam,  és azt is tudod, hogy te hazudtal!! És ennek ellenere  aljas módon ezt úgy csináltad ahogy csináltad. Vakmerő vagy mint a cigány lova. 
drexler76
drexler76 2024. 01. 05. 19:18
#23272
csinalj egy uj topicot, vagy kerd a pf adminoktol, h megkapd ennek a topicnak a moderalasat
Bandi_ujonc 2024. 01. 05. 19:18
#23271
"Ne terelj,. Csinálj egy topikot. És be linkelem,. Mit írtam 2021 tavaszától 2 évig és arra te mit reagáltál, mondjuk a fától az erdőt a topikba. A többi felesleges duma. Te kis jellembajnok. Ismétlem felesleges süket szemétkedo duma amit te csinálsz. Nem elég, hogy akkor el kellett tűrnom tőled, az alusisakozast. Most meg letagadod, hogy mondtam, hisz már ír róla a mainstream is. Ja 2 évvel később vazze. Szóval vagy csinálj egy bizonyító topikot, és akkor gyurkozzunk neki. Vagy sunnyogj el, te.. "
Többek között ezt írtad.
Itt a topic, linkelgess. 
Stílusra azért figyelj!
Bandi_ujonc 2024. 01. 05. 19:12
Előzmény: #23268  Placi82
#23270
Ezek az álmok nappal is gyötörnek Lacika?
Akarsz róla beszélni?
Bandi_ujonc 2024. 01. 05. 19:10
Előzmény: #23265  Placi82
#23269
Örülök, hogy sikerült idetalálnod ilyen állapotban is!:)
Csak 150? Öregszem, látod.
Nézzük meg azért a 180-at is, menni fog.
Tudod csak azért nem válaszoltam, mert elég off volt az egyik utolsó normális topicban. 
Lacika, elszaladt veled a ló, többszörösen. 
Történelem szakosként, budai jólétben mégis előjött a borsodi gyerekkor, ugye.
Zavartan viselkedsz, szerencsédre nem veszlek komolyan. 
Placi82 2024. 01. 05. 19:07
Előzmény: #23267  drexler76
#23268
Az a baj, hogy nincs aki moderálja a topikot. Bandiújonc egy adooptimalizalo,minden okosagra  pályázzo kis mikrovallakozo, igaz Bandika?? aki bár elfogadja a mostani kormanytol a pályázati pénzeket   és egyéb forrásokat, de  gyűlöli a jelenlegi kormányzatot a Bandi újonc, ugyhogy bárki aki a migrációval, vagy a kelet nyugat féle  dipulusu új gazdasági vilagrendrol ír, vagy nem hiszi, hogy az Orosz ukrán háború, az csak úgy tört ki, . arról azt hiszi hogy kormányzati beállítottságú , és gyűlölettel esik neki. 
Madeinhungary meg nem ingyen van ezeken és más milyen forumokon. Ez teny. Mivel folyamatosan szettolkodjak különféle érdekek mentén, ezért csak akkor lehetne bármilyen kulturalt konstruktív vitát folytatni, ha ez a kettő Hivatásos!! nem lenne, vagy korlátozva lenne. Mert csak szemelywskwdnek felbosszantanak, és ki hoznak a sodrombol,  arra meg nincs szükségem. Mert ennyit nem er. 
drexler76
drexler76 2024. 01. 05. 18:57
#23267
Na, végre beindult ez a topic is, kár hogy ilyen veszekedessel. Én Placi és Humi miatt olvastam legtobbet ezt a forumot. Jo lenne, ha visszaternetek az irasaitokkal. Ne torodjetek masokkal. 
Placi82 2024. 01. 05. 18:50
Előzmény: #23263  feketemelos
#23266
Igen? Ez most komoly? Írd már le hol hazudtam, én azt mondtam 2 éve amit most. Most 2 évvel később kiderult hogy igazam van, vagy fogalmazzunk úgy hogy a gazdasági mainstream is ir ezekről a bekövetkezett geopolitikai, és gazdasági eseményekről. Erre a bandiujoncka ezt letagadja, sőt azt mondja hogy ezt akkor mindenki tudta. Aha.... Akkor miért szemelyeskedve gunyolodva osszeskuveselmelet hivoztek?? Ez nem logikos
Én azt látom ezeken a fórumokon, a hazai politikai szekertabor határozza meg a tudatot. Ha van véletlenül atfedes, a mostani kormány nezoponzjaval, akkor én jelenség vagyok. Ti képtelenek vagytok elvonantkoztazani. Gratulálok gyerekek 60 IQ szinti gondolkodas. 
Placi82 2024. 01. 05. 18:44
Előzmény: #23264  Bandi_ujonc
#23265
Nem vagyok rottyon idegileg. Bandika!! A vérnyomás om 150 re basztad fel. Ezt azért nem felejtem...... Tudod az már a pofátlanság vilagrekordja kispajtas, hogy én aki az összes szarcunamit elturtem tőled  ebben a fórumban, a kis mocskolodo csipkelodeseteket, azért, mert ramutatam oly geopolitikai összefüggésekre, mint a BRICS kontra G7 új világa, a több pólusú új vilagrendszer kezdődő hajnala, az dedollarizaciorol, a deglobalizacio, a Kína lerazza magáról a dollár alapú penzrendszert, stb.... Te most komolyan tagadod, aljas sunyi és g.ci.modom, hogy ezen fórumon is a másik kispajtasoddal madeinhungary al, alusisakoztatok, es osszwskuveselmelet hivoztetek engem, ostobán, és teljesen tájékozatlan módon?? 2 évvel később pedig  bebeizonyosodott hogy jó felé kapirgaltam, és mostanában a mainstream is elkedte ezt szajkozni, amit én anno 2 éve mondtam akkor még van arcod ezt letagadni  és degralalaod, hogy ez csak a páros számok ismerete? Akkor kurvara nem ismerted el ezeket a mostanra tényeket való valóságot??? Skizofrén vagy, vagy emlékezet kihagyasos, vagy hazudsz, vagy olyan a memóriad mint az aranyhalé hogy tagadod az igazsagomat és az igazamat? 
Bandi_ujonc 2024. 01. 05. 18:06
Előzmény: #23263  feketemelos
#23264
Nagyon rottyon lehet idegileg. 
feketemelos
feketemelos 2024. 01. 05. 17:12
Előzmény: #23262  Bandi_ujonc
#23263
nyugoccság van Újonc Úr (aki profi)....DD)
https://www.youtube.com/watch?v=nnM1HetIyO0
Bandi_ujonc 2024. 01. 05. 16:59
#23262
Na gyere anomália Lacika, linkeld amit szeretnél.
Bandi_ujonc 2023. 11. 21. 22:39
#23261
Azt vettem észre, hogy csak minden második szám osztható kettővel maradék nélkül. 
A többi csak maradékkal. 
Ez egy anomália, mindjárt el is nevezem magamról. 

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek