Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
BKKT ma, 18:34
#142626
Kiderült, hogy ismét hazudott egy nagyot a kormány, rengeteg olaj jött és továbbra is jön az ukránoktól...
Istvan78 ma, 17:53
Előzmény: #142623  Istvan78
#142624
Ez nem nyerte el az óellenzéki emberek tetszését, úgy látom. Pedig lehet, hogy igazam van.
Istvan78 ma, 17:40
Előzmény: #142622  Istvan78
#142623
Hagy találgassak kicsit.:) Ha Orbánról azt mondjuk, hogy azért köti magát annyira Putyinhoz, mert pénzt folyósít a Fidesznek és/vagy Orbánnak, akkor Gyurcsány dörgölőzését Putyinhoz a kormányzása idején vezethetjük ugyanerre az okra.
Istvan78 ma, 17:37
#142622
Nem mutat jól az óellenzék szénája, buknak a DK emberei (Óbuda) és buknak az MSZP régi korrupt emberei (Tóth Csaba és társai, Baja régi motoros a korrupciós szakmában).
Bukjanak csak, nem kellenek az ilyen emberek senkinek. Ez még akkor is így van, ha Orbán nagyipari működésű korrupciós rendszeréhez képest ők kézműves kisiparosok.
maxwax
maxwax ma, 17:22
Előzmény: #142611  Istvan78
#142621
Ó, Sehmet felfüggesztésre került augusztus végéig a teljes fórumból! Vissza fog ő térni.
(Mostanában csak olvasni volt időm nekem is...)
ronaldinyo ma, 16:34
#142620
orbán bukik -neres bankoknak vége és a neres cégeknek.2 év
Peterbond ma, 15:40
Előzmény: #142618  dexter
#142619
"A Fideszben világos szabályok és értékek vannak, aki ezeket megsérti, kiderül, és nem tudjuk letagadni, nem lehet a közösségünk tagja!"
.
Segítettem kijavítani. Szivesen. Mondjuk még így se teljesen pontos de így  már közelít.
dexter ma, 15:16
#142618
"Győrffy Balázs lemondására pár perccel később reagált a Fidesz is. Facebook-oldalukon azt írják: „A Fideszben világos szabályok és értékek vannak, aki ezeket megsérti, nem lehet a közösségünk tagja!”
 
Ezek szerint a lopás, a korrupció az belefér a fidesz szabályai, különben már az összes fideszes lemondott volna és bíróság előtt állna.
 
https://telex.hu/belfold/2024/08/23/gyorffy-balazs-kepviselo-lemondas-reszegseg-eroszak
csendben ma, 13:33
#142617
"Közel 50 perces előadást tartott Rogán Antal, a Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető miniszter a Tranzit fesztiválon, de ami még érdekesebb, hogy milyen témában beszélt ilyen hosszan. A magyar gazdaság helyzetéről, kilátásairól prezentált részletesen, valamint szót ejtett a lehetséges gazdaságpolitikai lépésekről. Ennek keretében szót ejtett a minimálbér és a garantált bérminimum egységesítésének szükségességéről, a családi adókedvezmény duplázásáról, a kisvállalkozások támogatásáról, az otthonteremtési támogatások megemeléséről, és a szakmunkás hitelről. Meggyőződése, hogy most nem nagyberuházásokat kell támogatni."Egy régi vicc szerint: "Járni jár...de nem jut..."
csendben ma, 13:27
Előzmény: #142611  Istvan78
#142616
Rajta kívül még jó néhány hívő is eltűnt a topikból. Majd csak túléljük valahogy ezt a nehéz helyzetet! :-)
pogacsa ma, 12:17
#142615
Úgy látom újabb fideszesről derült ki, hogy nőverő. Győrffy Balázs (aki anno évi 50 millió forintos bevételt felejtett ki a vagyonnyilatkozatából) mutatta be, hogy milyen is az igazi fideszes értékrend. Részegen inzultált egy nőt egy budapesti szórakozóhelyen, ami tettlegességig fajult.
NZI ma, 10:46
#142614
Legendát nem lehet venni!   https://www.facebook.com/reel/170104782591479
wyl ma, 09:58
Előzmény: #142611  Istvan78
#142613
Nagyon nem hiányzik! Sztem  sokkal jobb így, hogy nem okádja ide az országromboló fidesz narrativáit, meg a vélt okosságait. Ő nem vitapartner, hanem egy erkölcsi deficites, valamilyen úton megfizett troll. Valóban a vele folytatott értekezéseknek SEHMI értelme  nincs! Én  nem reagálok hozzászólásaira és elvárom, hogy ő se reagáljon az enyéimre. Nagyon nem az én társaságomba való, messziről kerülöm az ilyen alakokat. Persze ez csak az én véleményem :)
wyl ma, 09:58
Előzmény: #142611  Istvan78
#142612
Nagyon nem hiányzik! Sztem  sokkal jobb így, hogy nem okádja ide az országromboló fidesz narrativáit, meg a vélt okosságait. Ő nem vitapartner, hanem egy erkölcsi deficites, valamilyen úton megfizett troll. Valóban a vele folytatott értekezéseknek SEHMI értelme  nincs! Én  nem reagálok hozzászólásaira és elvárom, hogy ő se reagáljon az enyéimre. Nagyon nem az én társaságomba való, messziről kerülöm az ilyen alakokat. Persze ez csak az én véleményem :)
Istvan78 ma, 09:22
#142611
Hiányzik valakinek Sehmet? Nekem egyáltalán nem hiányzik a trollkodása. Én szeretek vitatkozni, de csak az értelmes, logikus vitát szeretem. Vele csak azért vitázom itt, mert utálom, ha a Fidesz hazug propagandája elfoglalja a teret.
hold66 ma, 08:51
Előzmény: #142608  csendben
#142610
Ilyenkor a nép már az utcán tüntetett régen most meg csak pofázunk 🤣
csendben ma, 08:51
#142609
"Az idei második negyedévben 0,5 százalék volt a GDP-növekedés a Gazdasági Együttműködési és Fejlesztési Szervezet (OECD) országaiban negyedéves összevetésben ugyanúgy, mint az első negyedévben. A szervezet tagországai közül 28-ban áll rendelkezésre második negyedéves GDP-adat, ebből Magyarországé a negyedik legkisebb. "https://www.portfolio.hu/gazdasag/20240823/az-oecd-novekedesi-rangsoraban-is-hatul-kullog-magyarorszag-705317
csendben ma, 08:49
Előzmény: #142606  totoro
#142608
Lehet hozni a vendégmunkásokat...Tényleg "jó hír"... Kinek?
hellforceone ma, 08:48
Előzmény: #142606  totoro
#142607
a portfolio maga is egy naaaaagy fidesz propaganda oldal, mit vársz tölük?? Gazdasagi ujsagirast, igazi érveket itt már csak nagyon ritkán talalsz. ez az oldal még csak arnyeka sem a régi önmaganak, elszomorito. itt altalaban mar csak a haborurol olvashatsz, meg arrol, hogy mennyire nagyon de nagyon fontos az epitöipar es az ingatlanpiac Agyarorszagon. Komolyan mondom, az egesz orszag egy vicc!
totoro
totoro ma, 08:45
#142606
Aszongya a portfolio: "Végre jó hír érkezett a magyar gazdaságból: Miközben alig nő a fogyasztás, gyengélkedik az ipar, csökken az export, visszaesik a GDP, a foglalkoztatás és a munkanélküliség területén jól alakulnak a dolgok. Tartósan magas foglalkoztatás mellett az év elején látott csúcshoz képest csökken a munkanélküliségi ráta, ami szépen lassan közelít a teljes foglalkoztatást tükröző szinthez. "
Erre azt mondom én, hogy ez minden csak nem jó hír, ugyanis ezek szerint nincs már tere a foglalkoztatás további növelésének, ami az egyik fontos eszköze a növekedésnek. Ha már nem tud nőni a foglalkoztatás akkor csak a hatékonyság növelésével lehetne érdemi növekedést elérni, az meg nem egy összeszerelő ország erénye.
NZI csütörtök, 20:28
Előzmény: #142598  dexter
#142604
NZI csütörtök, 20:25
#142603
NZI csütörtök, 20:24
#142602
dexter csütörtök, 20:00
#142601
Orbánék már 1000 milliárdos tartozást halmoztak fel Kína felé, ami rejtett letéti számlákat kér és titokban is hitelez
https://444.hu/2024/08/21/orbanek-mar-1000-milliardos-tartozast-halmoztak-fel-kina-fele-ami-rejtett-leteti-szamlakat-ker-es-titokban-is-hitelez?utm_source=Facebook&utm_medium=444

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek