Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
csendben 2023. 05. 15. 13:23
Előzmény: #104619  sityaki
#104620
Úgy kell ő ide a topikba,mint viktornak gyurcsány. :-)
sityaki 2023. 05. 15. 13:11
Előzmény: #104617  Sehmet
#104619
Te egyáltalán nem valamiféle véleményt hangoztatsz, hanem rendkívül meglepő módon a mindnekori fidesz-álláspontot szajkózod (hited szerint emelkedetten, mélyenszántóan  és lehengetlően :-))
És ez nem vélemény - hiszen sokezer karakternyi beírásoddal a kelleténél is bőségesebben alátámasztható.
És ha ennek tudatában is vagy (ahogy mondják), akkor a cinizmusodra is büszke lehetsz...
Sehmet
Sehmet 2023. 05. 15. 13:07
Előzmény: #104614  badsector1
#104618
Szerintem most már célszerű befejezned a hazudozást, a vádaskodást, akár szándékosan, akár tudatlanságból teszed, bár nem tudom, hogy melyik a rosszabb, bár én inkább az utóbbira tippelek! Sajnos vagy szerencsére én nem tudok ilyen röviden írni, ami bélyegzésből és negatív minősítésből áll csak, bár megértem, ha vannak ennek bizonyos korlátai nálad.  :)
Sehmet
Sehmet 2023. 05. 15. 13:01
Előzmény: #104606  Peterbond
#104617

Amiket Ti írtok, az nettó személyeskedés, mert érdemben, megalapozottan nem cáfol és nem bizonyít semmit. Azzal pedig nem foglalkozom, hogy egy nyomtatószervizesnek és hasonló kvalitású társainak mi a véleménye rólam. Nem gondolnám, hogy itt bárkit is lehet manipulálni, és nem is szeretnék senkit meggyőzni, mert úgysem tudnék. Csak az éremnek minimum három oldala van. Nagyon sokszor nyugati és ellenzéki médiumokból idézek éppen azért, hogy ne vádolhassatok feke news terjesztésével. A vélemény pedig nem hazugság, hanem valakinek a tudata által meghatározott álláspontja a dolgokról, éppen ezért illenék azt tiszteletben tartani és nem hazugságnak minősíteni.
Az EU-s pénzek olyan "jogállami mechanizmus" vizsgálata miatt nem jönnek, ami nincs benne az EU-s alapokmányokban, mivel azok nem azonosak az alapokmányokban foglalt, un. európai alapértékekkel, ugyanis azt, hogy az eredeti angol és német "jogállamiságot" mikor és milyen filozófiai és egyéb tartalmakkal ki, hogyan és miért turbózta fel, és most azt az EU egyes intézményei miért tekintik a jogállamiságot meghatározó kritériumoknak, az irreleváns akkor, amikor az EU-s alapokmányok nem teszik lehetővé, hogy az alanyi jogon járó forrásokhoz akár Lengyelország, akár Magyarország ne jusson hozzá. A nemzetközi politikai viszonyok konstruktivista irányzata szerint a multilaterális nemzetközi szervezetek a szervezet nagyhatalom tagjai céljainak, érdekeinek megfelelően működnek, és azoknak alárendelve próbálják a kisebb tagállamokat szocializálni, és a kettős minősített többség erőltetése mindenre az egyhangúság (konszenzus) helyett ezt a célt szolgálja - újabb lépés a föderalizmus felé történő haladás érdekében. No, és a magyar ellenzék az EU-ban többségben lévő pártcsalásokba beágyazva, amit egzisztenciális érdekei miatt holmi Weberek is támogatnak, és olyan, baloldali aktivista, mint Magyar György fia, Magyar Gábor az Európai Bizottságban is dolgozik, aki nyíltan kormányellenes nyilatkozatairól és hazánk elleni peres eljárásokból is ismert.
A "lopásra" nem filozófiai, hanem jogi érvekkel reagálnék pár szóval, a lopás Btk.-beli tényállásának egyik eleme a jogellenesség. Gondolom, így már nem kell érvelnek amellett, hogy a morálisan erősen vitatható privatizáció miért nem tartozik ezek közé éppen úgy, mint a későbbi gazdagok vagyonszerzésének minősítése.
Signál véleménye nem érdekel, ugyanis megalapozott ellenérvek, cáfolatok helyett bélyegez és minősít. Ez akkor szokott sokaknál előtérbe kerülni, ha nincs más, de ez nem az én stílusom.
Remélem, hogy a fentiek nem voltak filozófiaiak, ezért Te biztosan megértetted még akkor is, ha a Te tudatodat meghatározó előítéleted ezt nem tudja elfogadni, mert az információkból csak azt emeli ki, csak azt tartja lényegesnek, ami a saját előítéleteddel megegyező információ akkor is, ha az - finoman fogalmazva - nem biztos, hogy kellően megalapozott.
Látod, így, kulturáltan, és a tényeknél maradva is lehet diskurálni.
További szép napot Neked is!
badsector1
badsector1 2023. 05. 15. 13:00
#104616
"Visszautasította Jan Lipavský cseh külügyminiszter, hogy Orbán Viktor Hitler terveivel hasonlította össze Európa egyesítését, és rámutatott, hogy senki sem kényszeríti Magyarországot arra, hogy az európai közösség része legyen."
geza77
geza77 2023. 05. 15. 13:00
#104615
SOROS a hibás!  "Ha csak szétszórta volna azt a pénzt, amit orvbánra és taníttatására költött, akkor most mennyivel előrébb lennénk?? Ez volt Gyuri bácsi legnagyobb támadása a magyar akarom mondani meleg nép ellen!"  https://www.facebook.com/100000148745787/videos/769657424797056
badsector1
badsector1 2023. 05. 15. 12:56
Előzmény: #104590  Sehmet
#104614
"Az ellenzéknek ugyanez a célja, legfeljebb az a különbség, hogy Zelenszkij tudta, hogy mit akar!"
    
Erről a szövegről süt, hogy te írtad, nem Pörczitől schmitelted. :))
Tegnap jó nagyot buktál mikor Pörczi szövegét sajátodként adtad elő, az állítólagos diákjaidtól is elfogadható a hasonló cselekedet? :))
geza77
geza77 2023. 05. 15. 12:53
#104613
aszongyja a köpcös csüngőhasú varánusz, hogy ha az ember vásárolni indul, jobb, ha az országhatár felé veszi az irányt, mert bér itt a 1/4ét 1/5 ét keressük, az árak ott soXor alacsonyabbak...  ja ezt még 2006ban mondta.   hát sokat nem javult a helyzet... csak az ő anyagi helyzetük!
https://www.facebook.com/100003787901518/videos/978568236499245
sityaki 2023. 05. 15. 12:49
Előzmény: #104609  Shortelek
#104612
Szerintem a tehetségénél kissé magasabb polcra jutott (amit született rosszindulata miatt valamiféle revánsként él meg) és ettől öntelt hólyaggá vált.
Peterbond 2023. 05. 15. 12:49
#104611
Arról nem is beszélve hogy nekem már évek óta a begyemben van hogy az ide írogató Fidesz hívők jó része mást se tesz mint a PÁRT sikeréért drukkol azt nézi a PÁRTNAK mi a jó nem azt az országnak mi a jó. Minden mondatuk az így 2024-ben 2026-ban is 2/3-ad 3/4-ed lesz. Egy egy intzékedésnl azt nézik hogy Tessék ez jó hisz a FIDESZ NÉPSZERŰSÉGE nem csökkent.
.
A fene se tudja miért hiszik hogy csak azt kell nézni ami a Fideszt hatalomban tartja, miért nem azt mi lenne jó az országnak.
geza77
geza77 2023. 05. 15. 12:48
#104610
"Legyen világos: a "háborús infláció" (az élelmiszerek közel 50%-os emelkedése) csak minket sújt, sem a szlovákokat, sem a románokat, sem az osztrákokat, sem a franciákat és németeket nem sújtja. De az ukránokat sem!Ezek a fotók máj. 7-én készültek a Bucsa / Irpin határában lévő Novus szupermarketben. Az ukrán árakat kb. 9-cel kell megszorozni ahhoz, hogy megkapjuk forintban a termékek árát, de mi ráírtuk a képekre a könnyeb érthetőség kedvéért.Az ukrán infláció 20% volt 2022-ben. Ja, és hogy mindenkit emlékeztessünk: épp honvédő háborút folytatnak az agresszor oroszok ellen. Tudjuk, hogy mi az a honvédő háború, elég csak 1849-re gondolnunk (és mi is így tettünk volna 1956-ban, ha akkor a nagyhatalmak meghallgatták volna a segélykéréseinket)." 
https://www.facebook.com/photo/?fbid=639956468176730&set=pcb.639956588176718
Shortelek 2023. 05. 15. 12:47
Előzmény: #104595  Sehmet
#104609

"Mi ez az irgum-burgum egy véleményre? Miért engem minősítesz, miért nem az ellenzéket?"
Mert sokak szerint is a holdról is látszik, hogy kamuzol.
sityaki 2023. 05. 15. 12:41
Előzmény: #104595  Sehmet
#104608
Ne igyál annyit!
Sehmet
Sehmet 2023. 05. 15. 12:35
Előzmény: #104604  Ingarian
#104607
Ez én már 2010-ben és előtte felismertem és sokszor megkérdeztem, bár nem itt! :)
Peterbond 2023. 05. 15. 12:34
Előzmény: #104595  Sehmet
#104606
"Mi ez az irgum-burgum egy véleményre? Miért engem minősítesz, miért nem az ellenzéket? Nekem köszönhető, hogy az EU-s források (Helyreállítás Alapból, stb.) nem érkeznek meg? "
.
A minősítés szerintem az itteni munkásságodnak az eredménye. A többséggel ellentétben én igenis elhiszem hogy neem vagy te olyan ostoba hogy ne fogd fel mit művelsz itt. Azt nem tudom hogy tudsz elszámolni a saját lelkiismereteddel mert láthatóan semmi gondot nem okoz hazudni, rágalmazni és védeni a védhetetlent egy fórumon csak azért mert valami múltbeli sérelem és jelen beli egyéni érdek erre visz.
.
Tudod te mikor manipulálsz, álítasz hazugságokat és tudod hogy ezzel olyasmiket védesz ( lopás, diktatúra építés ) amik ellen elvileg sérelmeid voltak a múltban. Tudod, hogy hazudsz amikor az EU pénzek esetén az ellenzéket teszed felelőssé és nem a kormányt ami már az alapvető igéreteit se teljesíti amiket pár hnapja hoztak az EU pénzek miatt. Tudod, hogy megy a lopás de relativizálod, bagatelizálod még a korábbiakat felerősíted, felnagyítod. Írhatnék még oldalakon keresztül de felesleges.
.
Signal véleménye rólad nagyon is helytálló. És ha valaki akkor pont az olyanok mint TE azok akik dolgonak az ország összeomlásán ahogy tették a kommunista rendszer kiszolgálói és védelmezői vagy a Horty rendszer emberei is.
.
Köszönöm nem kérek Kant idézetet vagy más filozófiai választ.
További szép napot.
gazmber 2023. 05. 15. 12:32
Előzmény: #104604  Ingarian
#104605

felébredt már sotime(?☺) gyorsan tele is fludolta a topikot...
" szerencsére nálunk senki nem halt meg a 'szankcijók' miatt - hiszen a szjartó lóhalálában intézte nekünk- többször is -  az óccsó muszka gázt és az 'szankcijómentességeket' is ☺ szvsz
Ingarian
Ingarian 2023. 05. 15. 12:23
Előzmény: #104595  Sehmet
#104604
Nyilván a kormány soha semmiért nem felelős. Akkor minek van ott, ahol?
Sehmet
Sehmet 2023. 05. 15. 12:13
#104603
"Gödön azért tartottak polgármester-választást, mert februárban lemondott Balogh Csaba momentumos polgármester."
https://444.hu/2023/05/14/kammerer-zoltan-olimpiai-bajnok-kajakozot-valasztottak-meg-godon-polgarmesternek
Sehmet
Sehmet 2023. 05. 15. 12:07
#104602
Hogyan is állunk a szankciók hatásaival? Ugye az Economist nem Putyin pincsije! :)
"A drága energia több európait ölthetett meg, mint a Covid-19 tavaly télen""
Modellezésünk becslése szerint a magas energiaárak 68 000 emberéletet követelték szív és érrendszeri betegségek miatt a hidegebb lakásokban, míg a koronavírusban 60.000-en hunytak el tavaly télen ..... "
https://www-economist-com.translate.goog/graphic-detail/2023/05/10/expensive-energy-may-have-killed-more-europeans-than-covid-19-last-winter?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=hu&_x_tr_hl=hu&_x_tr_pto=sc&_x_tr_hist=true
Sehmet
Sehmet 2023. 05. 15. 12:00
Előzmény: #104597  signal2
#104601
Hát igen! Ez a mélyenszántó, tartalmas és a témára vonatkozó reagálás nem engem minősít! :) Számolod a személyeskedéseid számát? Kérdezd meg bud.szector-t, hogy mit talált a személyeskedés szóra vonatkozóan az értelmező szótárban! :)

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók