Látsz Te itt magyar államot feltüntetve a tulajdonosok között? Van egy rogán Antilop közeli ügyvéd, egy kockázati tőketársaság (DB AG) és egy másik cég.
Szövegértelmezés? Olvasd újra, ha nem megy, amit leírtam. Egyébként a magyar állam miért a Britton Capital és Consulting Kft.-n keresztül tulajdonol 61%-ot?
A Britton Kft magántulajdonban van és a részvénykönyv szerint 60%-ban tulajdonos. A Finta is magánszemély a 30%-al. A tulajdonosok képviselőit (csak hogy ne kössön bele fizetett propagandistánk se :) ) pedig egy illetéktelen fideszes elvtársnő leváltotta. Rossz vége lesz ennek, erőszak erőszakot szül...
Teljesen feleslegesen téped a szádat, mert egy fideszes bérkommentelővel állsz szemben. Két dolgot azonban szeretnék megvilágítani, hogy legyen hozzáadott értékem is. 1. Orbán hierarchikus, tekintélyelvű, erőközpontú gondolkodásában a jogorvoslat, jogállam fogalma üldözendő, kiirtandó. Ugyanis egy állampolgár jogérvényesítő képességét a szolgáltató állam birtokolja. Az állam ura viszont az egyszemélyi vezető, aki a korlátlan hatalma megtartásában érdekelt. Mégis miért biztosítsak a saját erőforrásaimból jogot az alattvalóimnak/kritikusaimnak, hogy ellenem fordulhassanak? - gondolja a vezér. Nyilván ebben a kontextusban igaza is van. 2. Viszont kell egy udvartartás, mert egyedül nem megy. Az elmúlt 10 évben csak az a vállalkozó/politikus maradt életben, akik kötődnek a párthoz, vagy nagyon ügyesen a radar alatt maradtak. Akiket eltart a párt és a jelenlegi rendszer, soha nem fognak ellent mondani a vezér akaratának, teljesen mindegy mi a tudományos igazság, mert tőle FÜGGENEK. Te sem csukattad le apádat gyerekkorodban amikor vert, mert tőle kaptad az ételt. Érthető?
Nem lakok idősotthonban, de amúgy oké. Bár akkor már inkább Karigeri feleljen. Ha a fideszes maffiacsürhe tesztelt volna akkor, amikor kérte, és Sára Botond fideszes kormánymegbízott nem hajtja el a vérbe, most semmi gond nem lenne ott. Persze a fideszes maffiacsürhének pár magatehetetlen idős, mint látjuk, nem tétel.
Szóval Karigeri jobb lenne, de gynémeth is határeset, elfogadom, kösz. :) Lényeg, hogy ne a tolvaj zsebnapóleon, meg a dilettáns maffiája feleljen, mert annak látjuk az eredményét.
Kiforgatod a szavaim. Valóban nem vették el, csak állami irányítás alá vonták, ezért írtam, hogy de facto államosítás. Te pedig mélyedj el ebben: https://mkogy.jogtar.hu/jogszabaly?docid=a0600004.TV Felesleges egyébként bármilyen törvényre hivatkozni, jelen helyzetben egyik sem irányadó, kormányrendeletekkel felülírható bármelyik.
kicsit keveritek ti nagy gazdasági szakértők az egészet mi az, hogy a TULAJDONOSokat kivágták a vezetőségből? kezdjük ott, hogy a vállalat vezetősége nem a tulajdonosokból áll, hanem a menedzsentből a tulajdonosok a közgyűlésen döntenek például a menedzsent összetételéről milyen elkobzott részvények? semmiféle tulajdont nem vettek el annyi történt, hogy a vezetőség döntését felülbírálhatják ennyi
ORBÁN TAKARODJ !!!
- gazdasági barkácsolását
- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait
- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését
- gazdasági visszaesést
- korlátozott szólásszabadságát
- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését
- az ellenség nélküli szabadságharcát
- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait
- stb......
magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy
ORBÁN TAKARODJ!!!!!