Topiknyitó: user01 2020. 01. 27. 17:34

Pensum Group Nyrt.  

Új cég készül a BÉT-re:
https://www.bet.hu/newkibdata/128349110/Nyelvhasznalat_2020_01_27.pdf
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
oldrider péntek, 21:28
Előzmény: #3796  Vicus2000
#3797
Hagy kavarjanak nyugodtan. Eddig sem volt a részvény árára hatással, hogy itt tartózkodhattak a vendégmunkások. Gondolom negatív hatása sem lesz. 
oldrider csütörtök, 17:35
Előzmény: #3794  12345
#3795
Mocskos banda ez! Nem is veszi a részvényüket senki, nagy kár, hogy tőzsdére jöttek!
12345 csütörtök, 16:24
Előzmény: #3792  Vicus2000
#3794
8 ft?🤣🤣Mennyi% a 2200 árfolyamhoz ültettek volna fákat még az is nagyobb gesztus lett volna🤣🤣
Vicus2000 csütörtök, 16:22
Előzmény: #3792  Vicus2000
#3793
Költöttétek volna SRV re ! Igazi lúzer banda!
Vicus2000 2026. 05. 26. 16:52
Előzmény: #3789  DragonLand
#3791
Vicus2000 2026. 05. 26. 16:25
Előzmény: #3789  DragonLand
#3790
az már jó hogy ők pozitívan látják! Bár csak a részvényár is tükrözné!
DragonLand 2026. 05. 26. 16:04
#3789
Vendégmunkás-stop: komoly kockázatokra figyelmeztetnek a munkaerő-kölcsönzők - Portfolio.hu https://share.google/dLF3qRt2PbiAlQTki
12345 2026. 05. 20. 15:34
Előzmény: #3787  ronaldinyo
#3788
🤣
ronaldinyo 2026. 05. 20. 15:15
Előzmény: #3784  12345
#3787
543210
ronaldinyo 2026. 05. 20. 15:14
Előzmény: #3784  12345
#3786
Alig várod hogy el tudd adni ! Vald be🤣
DragonLand 2026. 05. 20. 15:11
Előzmény: #3782  Vicus2000
#3785
Szerintem is az kellene.
12345 2026. 05. 20. 14:20
Előzmény: #3781  DragonLand
#3784
Ha a 2200 elfogyasztása után mehetne egy kicsit feljebb persze csak ha tulajdonosok nem borítják a nyakatokba😄
Vicus2000 2026. 05. 20. 13:31
Előzmény: #3781  DragonLand
#3783
miért nem kommunikálnak?
Vicus2000 2026. 05. 20. 13:31
Előzmény: #3781  DragonLand
#3782
miért nem darabolják a részvényt? miért nincs árjegyző? több lenne az érdeklődő!
DragonLand 2026. 05. 20. 13:25
Előzmény: #3773  oldrider
#3781
Na ja. Viszont az üzlethez értenek. Évtizedek óta a piacon és szépen növekednek pedig egyik válság a másik után jött. Nem rossz cég ez, csak ezt az részvény likviditást tudnák már megugrani végre
ronaldinyo 2026. 05. 20. 13:11
Előzmény: #3779  ronaldinyo
#3780
hajrá mindkettő
Vicus2000 2026. 05. 20. 12:59
Előzmény: #3776  oldrider
#3777
lehet rátaplntottál a lényegre? nekem is megfordult a fejembe .
oldrider 2026. 05. 20. 12:37
Előzmény: #3775  Vicus2000
#3776
Az egyetlen és egyben legjobb tanács amit a Pensum adhat olyan vállalatoknak akik a tőzsdére szeretnének kerülni az az, hogy vegyenek minél nagyobb mennyiségű Pensum részvényt! (Ezzel máris a tőzsdén érezhetik magukat, hisz valóban ott is lesznek!)
Vicus2000 2026. 05. 20. 12:18
Előzmény: #3773  oldrider
#3775
valaki be is vásárolt 70db ot
Vicus2000 2026. 05. 20. 12:07
Előzmény: #3773  oldrider
#3774
a számból vetted ki a szót XD
oldrider 2026. 05. 20. 11:55
Előzmény: #3771  Vicus2000
#3773
Jól nézünk ki! Isten óvja azokat a vállalkozásokat akiknek a Pensum ad tanácsot a tőzsdéről! Ehhez már pofa kell, mit képzelnek ezek, vak vezeti a világtalant?
Vicus2000 2026. 05. 20. 10:02
Előzmény: #3771  Vicus2000
#3772
A Restart Hungary egy 2026 májusában indult szakpolitikai egyeztető platform és szakmai kerekasztal, amely a magyar startup-, innovációs és kockázatitőke-ökoszisztéma szereplőit fogja össze. A kezdeményezés célja, hogy közös, konkrét és megvalósítható gazdasági javaslatcsomagokat dolgozzon ki a hazai vállalkozói környezet fejlesztésére és a magyar gazdaság újraindítására. [1, 2, 3]Legfontosabb tudnivalók
  • Alapítók: A kezdeményezést Balogh Petya és Sárospataki Albert (a Billingo alapítója) hívta életre.
  • Célcsoport: Startupok, befektetők, vállalkozásfejlesztők és a vállalkozói oktatásban dolgozó szervezetek.
  • Működése: Nem egy hagyományos érdekvédelmi szervezet, hanem egy nyílt és egyenrangú egyeztetési fórum. A résztvevők külön-külön döntenek az egyes javaslatok támogatásáról.
  • Cél: Olyan kiforrott szakpolitikai anyagok összeállítása, amelyeket transzparens módon le lehet tenni a kormányzati döntéshozók asztalára.
  • Csatlakozó partnerek: Olyan neves piaci szereplők támogatják, mint a STRT Holding, az O3 Partners, a HunBAN vagy a Munch
Vicus2000 2026. 05. 20. 09:57
Előzmény: #3770  oldrider
#3771
oldrider 2026. 05. 19. 22:02
Előzmény: #3769  uttakarito
#3770
És bizony az olyan ember aki 1db Pensum részvényt vesz, arról feltételezhető, hogy más aljas dolgokra is képes! Vajon mi lesz a következő húzása? - Megöli apját, anyját, hogy résztvehessen az árvák vacsoráján? 😅
uttakarito
uttakarito 2026. 05. 19. 21:55
Előzmény: #3768  oldrider
#3769
😂
oldrider 2026. 05. 19. 16:55
Előzmény: #3766  uttakarito
#3768
Persze! Egyértelmű! Jól bezabál pogácsából, iszik rá egy liter üdítőt és már nyerőben is van! Ez a részvény másra nem is valö!
Vicus2000 2026. 05. 19. 15:25
Előzmény: #3766  uttakarito
#3767
vagy az oszti miatt? XD
uttakarito
uttakarito 2026. 05. 19. 14:36
Előzmény: #3764  ronaldinyo
#3766
Tegnap vett Valaki 1 db-ot
(Lehet,hogy Ő már jövő évi kgys-re vette,hogy részt vehessen)😂
ronaldinyo 2026. 05. 18. 18:14
#3764
1db.
Vicus2000 2026. 05. 18. 16:38
Előzmény: #3761  Vicus2000
#3762
pénteken erre vehették?
Vicus2000 2026. 05. 18. 16:36
Előzmény: #3758  ronaldinyo
#3761

Topik gazda

user01
user01
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek