Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
_pampa 2012. 12. 20. 11:27
Előzmény: #2099  Törölt felhasználó
#2100
Akkor visszakérdezek.
Amikor kb. egy éve az MSZP azt kiabálta minden fórumon, hogy a Fidesz ellopja az emberek MNYP befizetését igazat mondott?

Nos? Igen vagy nem?
Törölt felhasználó 2012. 12. 20. 11:20
Előzmény: #2098  _pampa
#2099
"hazugságot beismerő igazságbeszéd volt"

Köszönöm, ez így pontoson.
Összehajtogatom a monitort, és lepréselem az emlékkönyvembe.

_pampa 2012. 12. 20. 11:16
Előzmény: #2093  Törölt felhasználó
#2098
Hiányosak a jogi ismereteim, de talán hazudni egyedül a vádlottnak lehet a bíróságon. Tanú,szakértő, meg ki tudja még kik járnak oda nem hazudhatnak.Mármint büntetlenül.

Amit ő ott tesz az nem igazság vagy hazugságbeszéd hanem vallomás.

Amennyiben akkor Gyurcsány is vallomást tett a frakciótársainak még "gázosabb" a helyzet.

Az általad felvázolt két lehetőség közül kell választani az egy hazugságot beismerő igazságbeszéd volt.
A magyar nyelv tele van ilyen "nyelvészeti" ellentmondással.
csendben 2012. 12. 20. 11:12
Előzmény: #2094  gipsz
#2097
Tény,az élet nagy tanító:
"apa-anya hazahozza a munkahelyéről a tollat, papírt, borítékot, mindent ami mozdítható"!

Törölt felhasználó 2012. 12. 20. 10:58
Előzmény: #2095  _pampa
#2096
Megtennéd azt a hihetetlen szívességet, hogy a kérdésre válaszolsz?
_pampa 2012. 12. 20. 10:51
Előzmény: #2093  Törölt felhasználó
#2095
Amennyiben az lett volna amiről te írsz akkor az utolsó mondata így kellett volna hogy elhangozzon:

És végül tisztelt frakciótársaim az elhangzottak miatt azonnali hatállyal benyújtom a lemondásomat!

A vége így is úgy is az lett csak a "vacilálással" eltelt idő nagyon sok kárt okozott az országnak.

szvsz
gipsz 2012. 12. 20. 10:47
#2094
Sose voltam meggyőzött választó, de azt gondolom sok minden jó irányba megy:

- a szocik sose nyúltak volna, hozzá a bankokhoz, nem lett volna végtőrlesztés, mert túl sok zseb van lekötelezve.
- csak azt tanítsuk ingyen aki itt marad, a többiek menjenek, de fizessék ki a tandíjjat.
- baj van a fejekben azt híszik sokan, hogy minden ingyen van, ezt látták otthon, hogy apa-anya hazahozza a munkahelyéről a tollat, papírt, borítékot, mindent ami mozdítható...

Törölt felhasználó 2012. 12. 20. 10:16
Előzmény: #2089  _pampa
#2093
Rád bízom, döntsd el.

Valaki a bíróságon vallomást tesz , beismeri tetteit. Amennyiben a vallomást beszédnek hívjuk, és valamilyen / idióta/ okból el kell nevezni, vagy igazság beszédnek, vagy hazugság beszédnek, szerinted melyik nevet kapná?
ts3 2012. 12. 20. 10:16
Előzmény: #2091  _pampa
#2092
Szvsz nem voltak ilyenek, de ettől még lehet, hogy te tudnál rá pédát mondani, aki ilyeneket próbált velünk elhitetni.
_pampa 2012. 12. 20. 10:10
Előzmény: #2090  ts3
#2091
Szerinted voltak ilyenek?
Mert nekik szólt a felhívás.
Nos?
ts3 2012. 12. 20. 10:06
Előzmény: #2088  _pampa
#2090
szövegértelmezés 1:

"Csak én azt szeretném kérni azoktól, akik ezt próbálják önökkel elhitetni, évek óta ezt próbálják súlykolni az önök fejébe, hogy legalább járjanak elő jó példával."

A végét ne hagyd le a mondatnak. :)
_pampa 2012. 12. 20. 09:58
Előzmény: #2087  Törölt felhasználó
#2089
hogyne.... lassan nálad is "igazságbeszéd" lesz az Öszödön elmondott monológ?
_pampa 2012. 12. 20. 09:56
Előzmény: #2086  ts3
#2088
szövegértelmezés 2:
" Csak én azt szeretném kérni azoktól, akik ezt próbálják önökkel elhitetni,.....

Amennyiben voltak ilyen "gonosz" emberek és magukra ismertek....akkor ő rájuk vonatkozott... :)))
Törölt felhasználó 2012. 12. 20. 09:38
Előzmény: #2085  pampa
#2087
Persze hogy megértette, Tudta Kövéről, hogy egy mocskos szájú tanyasi gyerek, nem foglalkozott vele.
Az öreg feleség lecserélése egy unintelligens rossz duma volt.
Öszödi beszéd lásd Te, meg az unokahúgom...
ts3 2012. 12. 20. 09:34
Előzmény: #2085  pampa
#2086
Szövegértelmezési feladat:
"Szóval mindezt felejtsük el és egy pillanatra fogadjuk el azt, hogy csak ennyire vagyunk képesek. Hogy egy képesség nélküli, alkalmatlan, tehetségtelen néppé lettünk az elmúlt néhány évtizedben. Csak én erre azt mondom, hölgyeim és uraim, hogy így viszont nem érdemes élni. Tehát, hogyha így gondoljuk, akor menjünk le a pincébe, keressünk egy jó erős kötelet, meg egy viszonyleg erős gerendát és szöget, és kössük fel magunkat! Csak én azt szeretném kérni azoktól, akik ezt próbálják önökkel elhitetni, évek óta ezt próbálják súlykolni az önök fejébe, hogy legalább járjanak elő jó példával. És ha ők már mind végeztek, akkor mi meg mégiscsak gondolkodjunk el azon, hátha nélkülük többre mennénk."
pampa 2012. 12. 20. 09:24
Előzmény: #2081  Törölt felhasználó
#2085
gondolom akkor elsőre azt is megértette, hogy Kövér azt mondta:
mindenki akassza fel magát....

sajnos ez nem így működik.

Arra szintre ahol "hasznosul" ez a kijelentés csak nagyon egyszerű, rövid,jól értelmezhető mondatot lehet eljuttatni.

Abból a beszédből csak ez marad fenn.
Ahogyan a másikból az öreg feleség lecserélése.,
A harmadikból pedig, hogy hazudtunk reggel,délben,este....
Oszo 2012. 12. 20. 09:09
Előzmény: #2079  pampa
#2084
Nézd Pampa!

Most mondd meg, mit kezdjek egy olyan emberrel, aki ennyi idő alatt nem volt képes felfogni, hogy Gyurcsány ezt így ebben az értelemben soha nem mondta. Mit kezdjek azzal az emberrel, aki nem képes felfogni, hogy az ember elsődleges kötelessége a gyermekeiről való gondoskodás, és ha ez olyan mértékben ellentmond a hazaszeretet parancsának mint ma egy orvos esetében, akkor nem várhatjuk el hogy ne döntsön a távozás mellett.
Ne is haragudj, de én nem vagyok hajlandó elfogadni, hogy annak aki magyar akar lenni, annak egyszersmind akarni kell a nyomort, a létbizonytalanságot, a jognélküliséget. És legfőképpen nem vagyok hajlandó elfogadni, hogy egy olyan felhatalmazással rendelkező kormány mint a mostani, vagy nem akarja ezt nekem biztosítani, (akkor takarodjon) vagy nem tartja magát képesnek erre -akkor is takarodjon!
ts3 2012. 12. 20. 09:08
Előzmény: #2079  pampa
#2083
„Lehet Szlovákiával példálózni. És el lehet dönteni, hogy szlovák viszonyokat szeretnénk-e. Szlovák nyugdíjakkal. Persze, nem kell fizetni az osztalék után adót, nem kell! Nem kell fizetni annyi tb-t! Nem kell! De lényegében magyar árszínvonal mellett fele annyi a nyugdíj, mint nálunk. Ez a programja a munkáltatóknak? Én is tudok keményen kérdezni! Ez? Hogyan fogjuk kifizetni a nyugdíjakat? Hogyan? El lehet menni Magyarországról! Itt lehet bennünket hagyni, kérem szépen! Tessék! Lehet menni!” - mondta Magyarország miniszterelnöke.

Nem tudom, hogy tudatosságból vagy tudatlanságból adódik, de erősen átértelmezted Gyurcsány szavait. Gyurcsány nem a munkavállalóknak mondta, hogy el lehet menni.
Törölt felhasználó 2012. 12. 20. 08:55
Előzmény: #2081  Törölt felhasználó
#2082
Lemaradt a nézni való, íme :

link
Törölt felhasználó 2012. 12. 20. 08:54
Előzmény: #2079  pampa
#2081
Kedves Jó Pampalini. " el lehet menni" jeligére .

Kérlek , hallgasd meg mit mondott Maga a Sátán, talán egy olyan 100 megnézés után megérted.
A két éves unokahúgomnak is eljutott az agyacskájáig,igaz , elsőre értette meg.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek