Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
watson
watson 2007. 03. 04. 22:22
Előzmény: #646  Törölt felhasználó
#660
cetas, olvass néha! Szépen belepasszol a cimkézgetésed a fidesz féle gyűlöletkampányba...
Ez nem jött be a választásokkor sem, és most sem díjazzák az emberek, amit kiolvashatsz a legfrissebb közvéleménykutatásokból is.

Vedd már észre, hogy az hogy valaki nem osztja a véleményed, semmilyen összefüggésben nincs az általad legkevésbé kedvelt politikusokkal!
Törölt felhasználó 2007. 03. 04. 22:21
Előzmény: #655  tokos.
#659
Brunhold, én meg egy olyan országban szeretnék élni, ahol békésen kimehetek tüntetni a kormány ellen úgy, hogy közben nem kell attól félnem, hogy símaszkos rendőrök azonosító jel nélkül viperával betörik a fejemet vagy gumilövedékkel kilövik a szememet. Ahol nem fognak kamerával felvenni, ahol felhatalmazás nélkül nem hallgatják le a telefonomat, ahol nem küldik rám az APEH-et, ahol az állam vállalja a felelősséget, ha hibázik (aug. 20.), ahol jogegyenlőség és törvény előtti egyenlőség van, ahol a korrupcióval és nepotizmussal meggazdagodott, időközben politikussá vedlett senkiházik oktatnak ki a tisztességes üzleti etikáról... stb., stb.
Törölt felhasználó 2007. 03. 04. 22:20
Előzmény: #653  Törölt felhasználó
#658
yesterday,

en nem vagyok jogasz, csak egy egyszeru elado egy boltban.

hogy a kerdeses level, kijelentes vagy mondat megallja az igazat, nem tudom bizonyitani, ugy ahogy te sem.

Valasztasok elott hallottam es eleg sok forrasbol (baratok, szomszed stb)

Engem befolyasolt es bar nem a Fideszre szavaztam volna eredetileg sem, de ez meg jobban megerositette a valaszomat.

Nem szeretem azt, ha tuntetesek vannak, azt sem ha ezzel sertik az en jogaimat.

Roviden ennyi
Törölt felhasználó 2007. 03. 04. 22:20
Előzmény: #656  tokos.
#657
nekem is távoli emlékeim vannak csak az agit-propról. régen voltak már a választások. de az rémlik, hogy valamelyik politikus (már nem tudom melyik) arra bíztatott, hogy kopogjak be ismerőseimhez, rokonaimhoz és győzködjem őket. mondjuk az nem rémlik, hogy ígért érte pénzt. így nem is mentem, kopogtattam. valami ilyesmiről van szó most is?
tokos. 2007. 03. 04. 22:16
Előzmény: #654  Törölt felhasználó
#656
Ebben egyébként van valami, az MSZP fórumának modrátora eléggé sokfelé osztotta az észt, és ezért biztosan kapott pénzt (persze valszeg elsősorban a moderálásért).

Aztán, hogy ez conqi-e. vagy sem, meg nem tudom mondani, szerintem nem, conqui értelmesebbnek tűnik nála, bár már eléggé régiek az emlékek.
tokos. 2007. 03. 04. 22:12
Előzmény: #648  Törölt felhasználó
#655
Nem tudom, szerintem sokkal inkább megszállottság ez.

Nekem pl. nem fizet senki semmit, pedig bízisten elfogadnám...
Törölt felhasználó 2007. 03. 04. 22:12
Előzmény: #650  Törölt felhasználó
#654
Fretek ne légy ilyen naiv. Először is nem csak ebben a fórumban működnek. Másodszor olvasd el Lenin összes műveit, nagyon hasznos , sokat lehet belőle tanulni.

Harmadszor ne becsüld alá a maszopot.
Sokkal dörzsöltebbek, mint az átlag gondolja.
Törölt felhasználó 2007. 03. 04. 22:11
Előzmény: #645  Törölt felhasználó
#653
Kedves Brunhold, miért kellene hinnem egy az mszp honlapjára felrakott beszámolónak, melyben az áll, hogy egy mszp-és képviselő egy választási gyűlésen egy levelet lobogtat? Te láttad azt a levelet? Komolyan kérdezem. Feltételezve, de nem megengedve, ha volt ilyen levél, bizonyítást nyert-e, hogy a Fidesztől származik? Már megbocsáss, én jogász vagyok, s nem dőlök be ilyen légből kapott, nem bizonyított állításoknak. Szóval ennél azért több kéne...
tokos. 2007. 03. 04. 22:11
Előzmény: #642  Törölt felhasználó
#652
Tudod ez megint olyan dolog, hogy az egyik szemében a szálkát, a másikéban a gerendát sem.

Az MSZP mit mondott 2002-ben, hogy az ország kormányváltást akart, stb. Az ország,, Kb. 50 szavazattal kaptak többet, annak darabját is 2 ropiért vették a szerencsétlen feketebőrűektől.

Egyik kutya, másik eb, ha az alapján szavazol, hogy melyik mit hazdik, meg okád össze, eléggé melléfoghatsz.
Törölt felhasználó 2007. 03. 04. 22:10
Előzmény: #649  Törölt felhasználó
#651
ha valaki egyebkent azt gondolna, hogy fizetnek azert hogy ilyeneket irjak, azzal nagyon szivesen elbeszelgetnek barmikor. Nem fizetnek es nem is tartok ra igenyt.
Törölt felhasználó 2007. 03. 04. 22:09
Előzmény: #646  Törölt felhasználó
#650
Brunhold ez aranyos :))

Hát ha ők mondják, mindjárt el is hiszem.
Egyébként ha szabad mondanom, tudd meg, a beszivárgást profin művelik.
Van, akiről hosszú évekig ki nem derül, hogy valójában kinek is dolgozik.
Meg a kilóra megvásárlást is művelik ezerrel (van miből nem igaz?)

Emiatt aztán ez a sajnos mára csak egyedüliként maradt szociálisan érzékenynek aposztrofálható párt (Fidesz) sem homogén, sőt ....
És sok-sok ember korrumpálható.
De a beépítés megy a legjobban szvsz nekik.
Nagy hagyománnnyal rendelkeznek és nagy rutinnal erről a technikáról.
Törölt felhasználó 2007. 03. 04. 22:06
Előzmény: #646  Törölt felhasználó
#649
cetas ne legyen igazad, ne eljen.

En szeretnek egy olyan orszagban elni ahol nyugodtan setalhatok az utcan es nem kell felnem a tunteto tomegtol
Törölt felhasználó 2007. 03. 04. 22:06
Előzmény: #644  Törölt felhasználó
#648

de most komolyan. tényleg van olyan, aki azt gondolja, hogy a maszopnak érdemes lenne pénzt költeni arra, hogy bárkit is fizessen azért, hogy másokat győzködjön ebben a (kb. 10 szereplős) fórumban.

vagy ez megint egy vicc, amit beszoptam...

Törölt felhasználó 2007. 03. 04. 22:05
Előzmény: #645  Törölt felhasználó
#647
idezetek:

Nem volt hajlandó meggyóntatni egy nénit Domi atya, amiért a politizálás miatt két hónapja nem volt templomban, s hazaárulónak nevezte, mert nem a Fideszre szavaz.
Törölt felhasználó 2007. 03. 04. 22:04
Előzmény: #642  Törölt felhasználó
#646
OK Watson, OK Brunhold!
Éljen Gyurcsány Ferenc aki a világon a legszebb, legerősebb, legokosabb ember, csak az orra lehetne egy kicsit kisebb formátumú... :)))
Törölt felhasználó 2007. 03. 04. 22:03
Előzmény: #643  Törölt felhasználó
#645
Törölt felhasználó 2007. 03. 04. 22:02
Előzmény: #642  Törölt felhasználó
#644
Hát kérem ! Mecsoda nagy különbség!
Brunhold-al nem értek egyet, de tisztelem az álláspontját, ahogy őt is, és elfogadom, mint tőlem különbözőt.

Tessenek összehasonlítani ezt a hsz-t egy bértopicolóéval. (Bértopicoló definíciója Yesterday tollából nem egyszer elhangzott már)

Van különbség. Nem kicsi. Nagy.
Törölt felhasználó 2007. 03. 04. 21:58
Előzmény: #642  Törölt felhasználó
#643
Brunhold

Ugye nem gondolod azt, hogy mielőtt OV (vagy bárki) bármit mond, meg kellene kérdeznie mind a 10 millió állampolgárt? Szavaidból ugyanis ez következik.

"Ki mondta azt, hogy aki nem a Fideszre szavaz, az nem "igazi" magyar?" Tényleg ki mondta ezt, mert én ilyenre nem emlékszem. Kérlek, jelöld meg az időpontot, helyszínt, adj linket, azaz támaszd alá az állításodat.
Törölt felhasználó 2007. 03. 04. 21:52
Előzmény: #640  Törölt felhasználó
#642
ne haragudj de ket dolgot nekem is mondanom kell.

1 En magyar vagyok es szeretem az orszagomat.
2 Nem a Fideszre szavaztam, es demokratikus jogommal nem is fogok ra szavazni.

kerdes?

Ki mondta azt, hogy aki nem a Fideszre szavaz, az nem "igazi" magyar?

Miert mondja OV hogy a magyar nep rendszervaltast akar, hiszen en is magyar vagyok es en nem akarom azt amit a Fidesz.

Nem hibaztatom a Fideszt, szerintem vannak jo otletei, de NE beszeljen OV olyat amivel en nem ertek egyet, ugy hogy a magyar nepre.....azaz ram is gondol.
watson
watson 2007. 03. 04. 21:48
Előzmény: #639  Törölt felhasználó
#641
cetas, gondolod ha 50x belinkeled akkor mást fog mondani Viki?
"nem kell a jövőről gondolkodni, hanem előbb véget kell vetni a jelenlegi rendszernek" aztán hurrá, a változások negatív hangulatán megválaszthatjuk királynak :-)))

Ha neked nem kell a jövőről gondolkodni, és elég neked a fidesz féle gyűlöletkampány, akkor élvezd...
Szíjjártó bátyád majd kiesett a száján olyan gyűlölettel szidta a Gyurcsányt Járaival kapcsolatban hogy nem jelölte harmadszor :-))) elfelejtve hogy a haverjaival alkották meg a max kétszeres jelölés kritériumát :-))

Ha jól gondolom, a "parlamentáris demokrácia" nem királyválasztásról szól.
Nem egy jó és egy rossz király között, de nem is egy jó és egy rossz párt között kell választani.
Utáld az egyiket és szavazz a másikra, hogy kettejükön kívül ne is legyen más. Vedd már észre, hogy erre megy ki a játék!

Ha egy közösség képviseletére megválasztanak valakit, akkor ne egy párt érdekeit képviselje, hanem a közösséget a legjobb tudása szerint! És hogy mennyire aljasak a megválasztott képviselők, pl. a hevesi fideszes megnyilvánulásokból is láthattad. Persze ezt a másik oldalon is megtalálod, de ha már ebbe az oldalba vagy szerelmes, hát erről írtam.

Topik gazda

saru
3 3 1

aktív fórumozók