Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
pampa 2007. 03. 06. 08:42
Előzmény: #699  csuloktata
#700
Eladták az Ország vagyonát,most pedig úgy tűnik,hogy hosszútávon bérlettel terhelik meg a leendő adóbevételeket!
Nem semmi amit csinálnak!

link
csuloktata 2007. 03. 06. 08:35
Előzmény: #698  tokos.
#699
A választások estéjén meg narancsos bukta.

Ez a megbékélés, párbeszéd pártja? Ezt a maszlagot nem veszem be. Sok kis tolvaj aparátcsik.
tokos. 2007. 03. 06. 08:30
Előzmény: #694  Törölt felhasználó
#698
Tudod AKS, egy dolgot azért érdemes végiggondolni.

Egyértelmű, a Fidesz pofázott, hazudozott, és ez nem szép dolog. Azt azért tegyük hozzá, ez a partvonalon túlról történt.

Gyurcsányék ezzel szemben olyan dolgokat műveltek, a hazudozáson túl, amivel még egy jó nagyot taszítottak a szakadék felé rohanó szekéren, hogy bemutassák, igan, igen, mi megcsináltuk.

Ezért mondom azt, hogy kevésbé fontos, melyik mit pofázik, mindegyik hazudozik ész nélkül. De az amit a szocik műveltek, az ennél sokkal több, ez tudatos rombolás volt, és minél tovább romboltak, annál nagyobb vágás kellett a végén.

És miért is romboltak? Kizárólag a hatalomért, ne legyen benned kétely.

Ezek kártékonyak, akárhogy is nézzük, és ami szép, hogy emellett mennyi emberrel, meg tudják etetni, hogy micsoda technokraták.
csuloktata 2007. 03. 06. 08:27
Előzmény: #696  csuloktata
#697
figgyet= fittyet
csuloktata 2007. 03. 06. 08:26
Előzmény: #695  pampa
#696
Amig a hatalom, rendőr nem tartja be a törvényt, addig milyen jogon várja el tőlem, minek a nevében lép fel mire hivatkozik?
Arra, amire ő figgyet hány? No komment.

Más.

A hazai Siemens kenőpénz botrányügyében a rendőreink azzal vannak elfoglalva, hohy a hajléktalan ügyvezetőket arról faggatják mikor kivel tárgyaltak a megbízó részéről. Nem a pénzt keresik, nem arra kiváncsiak ki volt az értelmi sterző, ki támogatta a Siemens részéről, milyen célra használták fel a kimosott pénzeket. Nem. Az a fontos, hogy a hajléktalanok pontosan mikor és hol tárgyaltak és tárgyaltak- e.
Be fogják bizonyítani, hogy fiktív a számla! Ennyi? Ezt meg lehet tenni? Majd ha nálunk is körbe veszik a Siemens székházat a rendőrök ,s az első számú vezetőket bilincsben viszik el, akkor elhiszem, hogy érdekli őket a jogrend.
pampa 2007. 03. 06. 07:55
Előzmény: #694  Törölt felhasználó
#695
conquistator

Megint átugortad a lényegi kérdéseket,mint mindíg!
Törölt felhasználó 2007. 03. 06. 01:02
Előzmény: #640  Törölt felhasználó
#694
értem.
tehát ha a fideszt jogosan kritizálva arra a következtetésre jutok, hogy fideszkormány esetén legalább meló lenne a T. Házban, ergo legyen is f.kormány, akkor is csak az jön át, hogy a fideszt szapulom...
(meg még a szavaimat is kiforgatod.... nem vagy Te véletlenül nőnemű?) De a legjobban ez tetszett:

Ehhez azonban szilárd világképre és konzekvensen betartott erkölcsi normákra van szükség, melyeknek mindig primátust kell élvezniük az aktuális hatalmi-politikai érdekekkel szemben.

Gyurcsány Ferenc átlépte a demokratikus Rubicont, nincs helye egy demokratikus jogállamban.

Naja, a Fidesz és az erkölcs :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))

mikor jössz azzal, hogy plammpammmplaammm a Tibi jóóóóóó, a Tibi finom :)

bocs, ha netán gúnyolódásnak tűnik (nem az), de a fidesz és az erkölcs - hehehehehehe

a Rubiconos dologgal 1etértek, de nem jogi szemszögből. mondjuk előrehozott választásokat lehetne tartani... apropos, miért is nincs meg hozzá a kellő aláírásszám?

ugye 0vinak nem hitted el, hogy még sohasem hazudott? vagy a maszop a gonosz-, a fidesz a jók birodalma lenne???????????????
Törölt felhasználó 2007. 03. 05. 23:44
Előzmény: #691  Törölt felhasználó
#693
"Ui: A disszidálást ma már nem így nevezik, de azért részedről jó ötletnek tartom...))"

Ja conqui, ezt már Böszme is elmondta az emlékezetes Érdekegyeztető Tanácson történt ámokfutása alkalmával.
Törölt felhasználó 2007. 03. 05. 22:54
Előzmény: #688  Törölt felhasználó
#692
koi

A parittyát jó ötletnek tartom,magam is sokat gondolkodtam, hogy használni fogom - veletek szemben.
Törölt felhasználó 2007. 03. 05. 22:52
Előzmény: #685  Törölt felhasználó
#691
"conqui, sem nem vagyok bértopikoló (minek jössz elő ilyen gyenge szöveggel)"

Ha neked megengedett a minősítés (minősítgetés), akkor én is felhatalmazva érzem magam erre. Mert demokrácia van, nemde?

"az MTV ostroma egy csúnya provokáció volt, ahol a karhatalom a saját kollégáit áldozta fel a kormány politikai céljai érdekében."

Ha jogász vagy, nagyon jól kellene tudnod, hogy bizonyíték nélküli vádaskodást rágalmazásnak nevezik, ami jogkövetkezményekkel jár. Még az ultra-jobb oldalon is.

"Egy rendőr egy jogállamban következmények nélkül SOHA nem léphet úgy fel, hogy "üsd, vágd, nem apád."

Egyetértek. Én nem azt mondtam, hogy ennek ne legyen következménye. Csupán azt, hogy emberileg érthető, de nem elfogadható.
Ha a bűnösséget valóban elkenik és senkit sem ítélnek el, az rossza üzenet lesz. Meglátásom szerint azonban lesznek az eseteknek jogkövetkezményei.

"Az engedély nélküli tüntetésről már több Legfelsőbb Bírósági állásfoglalás született."

Éspedig?

Ui: A disszidálást ma már nem így nevezik, de azért részedről jó ötletnek tartom...))
Törölt felhasználó 2007. 03. 05. 20:53
Előzmény: #687  Törölt felhasználó
#690
39 éves vagyok, az ún. átkosban nőttem fel. Abban az időben az emberek ösztönösen és okkal féltek a "fakabátokól." Az emberben az a kép alakult ki, hogy a rendőröktől félni, de legalábbis tartani kell. A 90-es évek elején is még ilyen érzése volt az embernek, egészen addig, míg nyugdíjba nem vonultak a régi csökevények. Akkor kezdtem érezni, hogy valami megváltozott. Már nem rándult görcsbe az ember gyomra, mikor átment az országhatáron, vagy mikor nagy ritkán igazoltatták. Kezdtem azt érezni, hogy egy jogállam polgára vagyok, ahol az én adómból fizetett rendőrök tényleg miértünk, emberekért dolgoznak.

Október 23-án kint voltam az Astoriánál, akkor, mikor a Fidesz-gyűlés után 10 perccel a dühös, de nem agresszív tömegnek nekirontott a rendőrség könnygázzal és gumilövedékekkel. Szemmagasságban, előzetes felszólítás nélkül. Tanúja voltam. Akkor eltört valami bennem, s nem hiszem, hogy még egyszer valaha is bízni fogok abban, hogy a rendőrség az emberekért van, s nem pedig a gátlástalan, hataloméhes, posztbolsevik-pszeudoliberális politikusok hatalmának konzerválásáért.

Azóta a disszidálásomat tervezem. Komolyan.
Törölt felhasználó 2007. 03. 05. 20:40
Előzmény: #688  Törölt felhasználó
#689
na megyek eszek valamit! :)))
Törölt felhasználó 2007. 03. 05. 20:31
Előzmény: #686  Törölt felhasználó
#688
ez is jó :
idézet:Azt írják az interneten: ''Az SZDSZ országgyűlési képviselőcsoportja nem támogatja azt a fideszes indítványt, amely a rendőrségi törvény módosításával a tömegoszlatásnál megtiltaná a gumilövedékek használatát.'' Igeeeen? Valóóóban?
Akkor az ÖTLET!
A magyarságnak 15.-én valóban egy békés ünneplésre kell az utcára kimenni. De ha ezek a mocskos ávósok újra csak nem bírnak magukkal, akkor aztán mindent bele emberek!
Mindenki vigyen magával a zsebben egy jó marék csapágygolyót vagy 16-os csavaranyát és hozzá egy jó csúzlit. Az igazán megfelelő népi eszköz lehet jól irányzottan a gumilövedékek ellen ávósszemre! Amint szóla a Biblia minderről, ''Szemet szemért, fogat fogért'', és ha nekik netán erről szól majd az ünnep, hát kapják meg végre a magyarok Istenét és vegyék észre azt, a történelem során Dávid is egy parittyával győzte le Góliátot.
Ez a mocskos párthadsereg, a ''Szolgálunk és védünk'' szlogennel megfuttatott nép- és magyarellenes szemét rendőrség sem kímélte a magyarokat 2006 őszén egyszer sem, tehát ne számítsanak és nem is számíthatnak semminemű szánalomra!
Ha ők kezdik a balhét, a törvény betüje úgy szól: - szándékváltás és a jogos önvédelem!

Törölt felhasználó 2007. 03. 05. 20:30
Előzmény: #685  Törölt felhasználó
#687
Az október 23-ai esemény kivizsgálására létrehozott Civil Jogászbizottság honlapja, aki nem ismerné: link
Törölt felhasználó 2007. 03. 05. 20:29
Előzmény: #684  Törölt felhasználó
#686
Március 15-én öltözön nemzeti színbe az ország! Minél többen menjünk a közterekre ünnepelni, hadd érjék a Böszmét újabb hazugságon

link
Törölt felhasználó 2007. 03. 05. 20:27
Előzmény: #683  Törölt felhasználó
#685
conqui, sem nem vagyok bértopikoló (minek jössz elő ilyen gyenge szöveggel), sem nem fizetett, sem nem a barátod, sőt ha politikai eszmetörténeti szempontból a valódi tartalmat vizsgáljuk, akkor még jobboldali sem. Ennyit előrebocsátva. Ne magadból indulj ki!

"Szeptember 18-a nekünk olyan volt, mint az amiknak szeptember 21." Először is a "nekünk" itt legfeljebb azt jelentheti, hogy neked és elvtársaidnak. Nekem egészen mást jelentett. Másodszor, 9/11 egy külső terrortámadás volt az USA néhány emblematikus épülete ellen. Minden erőszakot elítélek, de szvsz az MTV ostroma egy csúnya provokáció volt, ahol a karhatalom a saját kollégáit áldozta fel a kormány politikai céljai érdekében. Semmi más nem magyarázza ugyanis azt, hogy miközben a szomszédos utcákban, valamint a készenléti rendőrség laktanyáiban felkészült és felszerelt kellő számú rohamosztagok álltak bevetésre készen, ezeket a csapatokat mégsem vetették be, pedig az MTV-t védő rendőri osztag vezetője rádión kérve könyörgött, hogy mentsék meg őket. EZ az igaz aljasság. A saját kollégáikat áldozták be. Mellesleg tény, hogy ennek a "vadállati csürhe" rombolásának következtében nem halt meg senki, pedig alkalom lett volna rá bőven. Az is tény, hogy másnap reggel hatkor sugárzott az MTV, ha tényleg szétvertek volna mindent, akkor ez nem lett volna lehetséges. A TV-székház ostroma provokáció volt, ezt igazolja az is, hogy a kormány azóta mást sem tezs, mint folyton erre hivatkozik, mikor igazolást kell találni a rendőri brutalitásra. A történelem már számtalan hasonló példát szolgáltatott.

Egy rendőr egy jogállamban következmények nélkül SOHA nem léphet úgy fel, hogy "üsd, vágd, nem apád." Egyébként okt. 23-án nem arról volt szó, hogy volt egy-két rendőr, aki túllépte a hatáskörét, hanem arról, hogy a fellépő rendőrség en bloc, központi utasításra, mondhatni intézményesített keretek között lépte túl a hatáskörét és követett el törvénysértéseket. A demokrácia, a törvényesség, a jogállamiság, a rule of law nem alapulhat a rendet biztosítani hivatott rendvédelmi szervekhez tartozó egyének aktuális lelkiállapotán vagy érzelmi hozzáállásán vagy felindultságán. Mert akkor nagyon nagy baj van. S az nem demokrácia.

Az engedély nélküli tüntetésről már több Legfelsőbb Bírósági állásfoglalás született. Ha ügyvéd lennél, mint ahogy írtad, s mint ahogy nem vagy az, akkor erről tudnod kéne.
Törölt felhasználó 2007. 03. 05. 20:27
Előzmény: #683  Törölt felhasználó
#684
Na akkor segítek!!!!!
link

mszp ....Hol van eladott nemzeti vagyon ára?.... mszp ....Hol van a sokezermilliárdos kölcsön ???

Ha Ön MSZP-s képviselő lenne, hogyan kezdene bele Magyarország tönkretételébe?

Ha Mszp-s képviselő lennék fognák egy pisztolyt öt-hat képviselő társamat agyonlőném utána a megmaradt golyóval végeznék magammal , hogy minél kevesebb kárt okozzanak az Mszp- sek az országnak. Mivel nem vagyok komcsi ezért nem teszem tönkre az országot, csak ök lehetetlenitik el a lakosság életét

Törölt felhasználó 2007. 03. 05. 20:22
Előzmény: #681  pampa
#683
Ja, ha innen kell nézni, akkor tényleg ügyesen összefoglalta. :)
Törölt felhasználó 2007. 03. 05. 20:22
Előzmény: #681  pampa
#682
csak egy kérdés elég lesz ,nehogy megcsömöljön szegény! :)))
pampa 2007. 03. 05. 20:17
Előzmény: #672  Törölt felhasználó
#681
conquistator

Jó volt az összefoglalásod,de valamin megint átsiklottál!
A szeptemberi és októberi zavargások bűnöző állampolgárai már lassan szabadulnak jól megérdemelt büntetésükből!
Még a bűnöző rendőröket még meg sem nevezték! Mert voltak rendőrbűnök is bőven!
Vagy úgy gondolod,hogy a törvényeket csak az állampolgároknak kell betartani?
Az a magyarázat,hogy a rendőrök revansot akartak venni! Hát ez a baj,hogy a rendőrök vettek is válogatás nélkül!
Ezek az emberek nem rendőrök!
Megvertek egy országgyűlési képviselőt is! Hol tart a vizsgálat?
Kik az elkövetők?
Miért nem volt azonosítójuk?
Utasitásra cselekedtek?
Mikor fognak ők is börtönbe vonulni?
Tegyek még fel kérdést?

Mert van rengeteg!

Topik gazda

saru
3 3 1

aktív fórumozók