a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
a mi ősfideszes polgármesterünk meg párszor rálőtt részegen a nejére és a gyerekeire (tesóm látta a golyónyomokat)... na és akkor mi van? attól még a fidesz "elitpárt" is lehetne
mellesleg a kampányban a "család, munka, haza" (vagy mi a sorrend) jelszavakat kezdték ki: az ürge vadházasságban él egy másik nővel - mellesleg mind2 fél részéről normális (mondhatni: kultúrált) volt a kampány
Számított, v. számít, hogy mit akar(t) az ország?
A sokaságnak a szétszórt gumicsontok rágcsálása, pl. a felhozott példád: Fábry-műsor, bőven elég. Jól megaszondta!
Az egyik ismerősöm rokona, MSZP-s képviselő. Nem tehet róla, így hozta a sors, sőt sok előnye is származik belőle... Elmondta, hogy amikor képviselő úr náluk jár, akkor megkéri, hogy a Hírtévéről kapcsoljon át más csatornára. Gondolom, a többi is ilyen, akik megszavazták Gyurcsányt pártelnöknek.
Az mszp mindent egy lapra tesz fel. Sajnos, egy nárcisztikus ámokfutó pszichopata áll az ország élén. Formálisan. Valójában az Apró-klán és az orosz-bolgár-magyar titkosszolgálatok irányítanak mindent.
Még pár hónappal Fábry feltette azt a költő kérdést: ha nem lett volna "rendszerváltás", hogy hívnák ma Magyarország miniszterelnökét? Igen, Gyurcsány Ferencnek. Ezen kell elgondolkodni! Ezt akarta ez az ország?
"Gyurcsány lett az MSZP elnöke
2007. február 24., szombat 19:27
Gyurcsány Ferenc kormányfőt választotta a párt elnökévé az MSZP szombati budapesti kongresszusa.
Gyurcsány Ferenc 526 szavazatot kapott - jelentette be Nyakó István, az MSZP szóvivője. Ez a szavazatok 89,15 százalékának felel meg.
Elnökhelyettesnek választották Juhász Ferenc eddigi alelnököt és posztot eddig is betöltő Szekeres Imrét. A volt honvédelmi minisztert 535, a jelenlegit 494-en támogatották."
Miért jó Magyarnak lenni?
Kezdjük alulról:
-Elősször is képviselnek az önkormányzati képviselők.
-Másodszor a Megyei képviselők.
-Harmadszor az Országgyűlési képviselők.
-Hogy teljes legyen a kép még vannak EU-s képviselőink is!
Tehetnék fel körkérdést hogy ez a hihetetlen nagy tömeg ugyan mit tesz értem?
Van értelme?
Önkormányzati képviselők a nevük is mutatja szűkebb "Élőhelyemen"próbálnak ténykedni.
Talán havonta üléseznek 2/3-a életében nem szólal fel a maradék1/3-nak meg inkább nem kéne.
Jön az Elit az Országos Mentelmijogos honatyák.
Itt még az se stimmel hogy minden napra egy mert ugye 386-an vannak és bárhogy számolom kevesebb nap van egy naptári évben.
Megoldás lehet a 13.hónap.
Szvsz. az én kormányom miniszterelnöke Orbán Viktor lenne. Morvai Krisztinának adnék egy bársonyszéket.
Matgabot megtenném pénzügy miniszternek. :)))
Conquistratort megtenném kisebbségügyi miniszternek. :)))
Rendben!Ha neked viktor kell miniszterelnöknek tedd azzá.de nem ebben az Országban!
Válaszd meg és vidd magaddal egy másik Kontinensre.
Bónuszként magaddal viheted Fletot is.
"Morvai Krisztinát szeretnék miniszterelnöknek csalódott fideszesek és civil jobbosok
Az orbáni nagyotmondástól és az ezzel párhuzamos törpe tettek közti szakadéktól megcsömörlött, főként másodvonalbeli fideszes és nemfideszes jobbos politikusok, civilek Morvai Krisztinában látják azt a személyt, aki független miniszterelnök-jelöltként Viktorral szemben belátható időn belül képes volna Gyurcsány megbuktatására. A Kuruc.info forrásai szerint Morvai, mint aki egyik elhasználódott, korrupt parlamenti párthoz sem tartozó, kívülről jött és hiteles személyiség, amennyiben elfogadja a kérést, valószínűleg hetek alatt magasan felülmúlná a gyenge és egyre hiteltelenebb, kamu ultimátumutokat adó Orbán népszerűségi mutatóit."
NEM ÉRTEK EGYET!!! :(((
Szvsz. az én kormányom miniszterelnöke Orbán Viktor lenne. Morvai Krisztinának adnék egy bársonyszéket.
Matgabot megtenném pénzügy miniszternek. :)))
Conquistratort megtenném kisebbségügyi miniszternek. :)))
"Gyurcsány "bizalmi szavazást" kért maga ellen
2007. február 24. 13:25
Gyurcsány Ferenc csak akkor marad miniszterelnök, ha a szombati tisztújító kongresszuson a küldöttek legalább 75 százalékának támogatásával, azaz minimum 488 szavazattal választják meg az MSZP elnökének - ezt maga a kormányfő jelentette be szombati vitaindítójában.
Gyurcsány Ferenc beszédében hangsúlyozta: a kongresszus után nincs szükség a párton belüli széthúzásokra, mindenki a kongresszuson mondja el ellenvéleményét, itt ütközzenek a vélemények, és ha bizalmat kap, akkor az tartson ki a következő két évre. A kormányfő kérte a 650 küldöttet, hogy csak akkor szavazzanak rá, ha van erejük feltétel nélkül követni a kormány politikáját.
Gyurcsány Ferenc szerint ma Magyarországon a Fidesz által képviselt "nemzeti nacionalista, antidemokrata, fejlődésellenes és tekintélyelvű nemzeti Magyarország" áll szemben az európai fejlődést és demokratikus progressziót hirdető "polgári Magyarországgal", melyet az MSZP, az SZDSZ és az MDF is képvisel. Ez utóbbi három politikai erő közös célja a parlamentáris demokrácia, a piacgazdaság és a magánkezdeményezés erősítése.
A nagyobbik kormánypárt egyetlen pártelnök-jelöltje azt mondta: a Fidesz és a másik három párt politikája kizárja egymást és az "MSZP nem tud olyat tenni, hogy a nemzeti radikalizmus megpróbáljon kiegyezni vele, mert egyetlen céljuk van: felőrölni és ellehetetleníteni a kormányoldalt" - fogalmazott. A kormányfő hozzátette:"az MSZP ki van átkozva a magyar nemzet közös hagyományaiból, mert nem ismeri el, hogy a jobboldal történelmi kiváltsága Magyarország vezetése."
A miniszterelnök szerint a két politika élénken 2000-2002 között vált el egymástól. A Fidesz ekkor adta fel a konzervatív, jobbközép politikát és fordult a nemzeti radikalizmus felé, az MSZP pedig ugyanekkor adta fel erős modernizációs karakterét és hagyományos, baloldali politikát hirdetett. Gyurcsány Ferenc szerint azóta is a nemzeti és a szociális kártya áll egymással szemben. Az alapvető különbség az, hogy amíg a radikalizmus határtalan, addig a szociális kártya előbb-utóbb feléli saját magát - tette hozzá.
A kormányfő elismerte, hogy az elmúlt években a kormány a szociális kártyának köszönhetően könnyebbé tette az ország polgárainak dolgát, de lelassította az országot. Éppen ezért jelenleg a legfontosabb kérdés: képes lesz-e Magyarország úgy magasabb fokozatba kapcsolni, hogy közben a lehető legtöbb szociális eredményt őrzi meg."
Nincs bizalmam a kormányfővel szemben.
Miért is?
Egy (illetve minden) közepes város önkormányzatát az állam kb. ötszáz-millióval kevesebb összeggel finanszírozza, a tavalyihoz képest...
Egy közepes (illetve minden) kórházat kb. kétszáz-millióval, kevesebb összeggel finanszíroz...
Bevezetik a tandíjat, vizitdíjat, amit a lakosság egyetlen porcikája sem kíván...
Hasonló mértékben csökkentik a magyar kulturális intézményekre fordított támogatásokat, azaz rombolják a magyar kultúrát IS.
Sorra külföldi befektetőknek adogatja el a magyar nemzet állami tulajdonú cégeit, ingatlanjait…
Az adósságszolgálat elviszi a pénzt mindentől, és pusztítja a nemzetet, mind anyagilag, mind kulturálisan.
Ezek mind-mind az elmúlt időszak kormányzási KUDARCAI.
Nem tapasztalom, vagyis demagógiának tartom Gyurcsány állítását: "az MSZP ki van átkozva a magyar nemzet közös hagyományaiból, mert nem ismeri el, hogy a jobboldal történelmi kiváltsága Magyarország vezetése." Ferenc! Ez egy hamis állítás, az indoklással egyetemben…
Ferencünk a hazafias viselkedést a nemzeti érdekek valódi képviseletét nemzeti radikalizmusnak állítja be…
Ha a küldöttek megszavazzák ezt a politikát, az azt jelenti, hogy az agymosás sikerült...
a hazugságot már elfogadták (hisz különben nem lennének ott), a rombolást reformnak látják, ilyen küldöttek az ördögöt is képesek megszavazni, ha a kifli végét nyújtja feléjük...
Mi lesz veled Magyarország?