Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 03. 02. 09:59
Előzmény: #599  Törölt felhasználó
#600
jaj
Törölt felhasználó 2007. 03. 02. 08:42
Előzmény: #596  pampa
#599
Nem kell nekünk hadsereg, nem fenyeget minket seni. Ugye?
A szlovákok meg csak tréfából mondanak ilyeneket:
Jan Slota (Szlovák Nemzeti Párt vezetője):
"A magyarok rákos daganat a szlovák nemzet testén, amit késlekedés nélkül el kell távolítanunk"
"Tényleg ezt akarjuk? Mi szlovákok? Hogy visszajöjjenek a magyarok és felakasszanak minket a lámpaoszlopokra? Hogy a miatyánkot tanítsák nekünk magyarul? Nem! Kizárt! A tankjainkba ugrunk, és eltapossuk Budapestet. Harcolni fogunk, a hazánkért, minden egyes négyzetcentiméterért. Semmit sem adunk a Magyar seggfejeknek. Ó és bocsánat! Mi szlovákok rasszisták vagyunk. Ezért azt mondom, testvéreim: még megvannak a fegyvereink, még tudjuk, hogy kell tankot építeni. Köszönjük szépen!"

Jan Slotának pedig megnyugtatásul üzenjük: nincs mitől tartanod. Ha így megy tovább, nemsokára valóban szabad az út Budapestig.

Az albán légvédelemről meg annyit: régen hallottunk már felőlük. Lehet hogy előttünk járnak?

Forrás: link
pampa 2007. 03. 02. 08:39
Előzmény: #597  pampa
#598
egy eln.
pampa 2007. 03. 02. 08:39
Előzmény: #596  pampa
#597
Ez sem agy szerencsés megoldás.
Civilbe beengedni a tömegbe,nagyon provokatívnak tűnik.
link
pampa 2007. 03. 02. 08:25
Előzmény: #595  Törölt felhasználó
#596
Ja. Mint az amikor azt mondták,hogy a rendőrök felső utasításra vették le az azonosítójukat.
Törölt felhasználó 2007. 03. 02. 08:18
Előzmény: #594  pampa
#595
Üldözési mánia.
pampa 2007. 03. 02. 08:07
Előzmény: #593  Törölt felhasználó
#594
cetas

Szerinted azt a 15 db-ot minek hagyták meg?
Ha azért amire én gondolok akkor az nem jó üzenet! Nekünk is vannak tereink.....
Törölt felhasználó 2007. 03. 01. 23:05
Előzmény: #591  Törölt felhasználó
#593
"Megszűnt Magyarország utolsó harckocsizó alakulata - 18:56
Március elsejétől törölték a hadrendből a tatai 11. Hunyadi Mátyás Harckocsizászlóaljat. Az ország utolsó harckocsizó egységéből 15 darab T-72-es marad üzemben, melyek egy században, a 25. Klapka György Lövészdandár harci támogató zászlóaljában szolgálnak tovább - közölte a dandár parancsnoka."

link

NEM BAJ GYEREKEK, MAJD A NATO MEGVÉD BENNÜNKET...
Törölt felhasználó 2007. 03. 01. 23:04
Előzmény: #584  Törölt felhasználó
#592
Erről már volt szó, de a lényeg sokkal inkább az, hogy a nyugdíjrendszer biztosítja-e hosszútávon a befizetett járulékok és a kifizetett járadékok egyensúlyát. Az, hogy felosztó-kirovó, vagy tőkésített a rendszer, az csak elszámolástechnikai probléma.
Törölt felhasználó 2007. 03. 01. 22:58
Előzmény: #590  Törölt felhasználó
#591
A fő a lakosság igényeinek minél teljesebb kielégítése... Ugye, elvtársak?

"Csütörtökön újabb 66 posta zárt be országszerte, amiből nyolc a fővárosban, 58 pedig szerte az országban található. Elsősorban olyan hivatalokról van szó, amelyeknek forgalma harmada-fele csupán a megmaradók átlagos forgalmának.

104 posta tűnik el

Február 19-én már bezártak 38 postát a fővárosban, a megyeszékhelyeken és a nagyobb városokban, így összesen 104 hivatal jut a megszűnés sorsára. Az MP szerint ez egy hatékonyságjavító és költségcsökkentő program része, s az intézkedés összesen 500 millió forint megtakarítást jelent majd a működési és fenntartási költségekben."
Törölt felhasználó 2007. 03. 01. 22:44
Előzmény: #589  Törölt felhasználó
#590
Gyurcsány-sziporka:

"Három év múlva azok lesznek többségben, akik azt mondják, előre kell menni, az ország többsége azt fogja mondani: de jó, hogy megcsináltátok - mondta Gyurcsány Ferenc miniszterelnök, a Magyar Progresszív Társaság platform rendezvényén Budapesten."

HOZZÁSZÓLÁSOK:
malvin : "feri, elmész te az anyádba!"
zsozso : "Igen, a "Megcsináltuk!" egy évvel ezelőtti szlogen és a sok birka jut eszembe a választások idejéről...ez lefordítva azt jelenti: elqrtuk, nem is kicsit, nagyon...ezek után a fenti Gyurcsány mondatokat kétkedéssel fogadom. Én abban bízom, hogy 2009-re Gyurcsány védője miután megtartja jól sikerült védőbeszédét, Fletó felkiállt: "Megcsináltuk!" és emiatt 10 év helyett csak 8-at fog kapni...csak mert megérdemli..."
guns n roses: "Gyurcsány ! A jelenlegi helyzet szerint az MSZP-re csak az értelmi fogyatékosak és az MSZP-uralomból közvetlenül hasznot húzó személyek fognak szavazni ."

link

Mi a jó Ferkó?
A tandíj?
A receptdíj?
A lakosság megfosztása a gyógyvizzel gyógyító kórházaktól?
A beteg gyermekek mefosztása a jó levegőjű Svábhegyi Gyerkekkórháztól?
Az önkormányzatok finanszírozásának megcsonkítása?
A még működő kórházak finanszírozásának drasztikus csökkentése?
A magyar kultúrára fordított állami kiadások leépítése?
Törölt felhasználó 2007. 03. 01. 22:26
Előzmény: #588  pampa
#589
A legújabb szomorúságok:

Megszavazták az iskolabezárásokat…a Fővárosi Közgyűlés csütörtökön döntött… A főváros az intézkedéssel 4 milliárdot akar 2 év alatt spórolni, a bezárások, és a szeptemberi óraemelések miatt őszig EZER PEDAGÓGUS KERÜL AZ UTCÁRA.

link

Ezernél több orvos mehet A jövő héten az egészségügyi miniszter nyilvánosságra hozza az áprilistól felálló új kórházi struktúrát… Egyes szakmai számítások szerint TÖBB EZER KÓRHÁZI DOLGOZÓ ELBOCSÁTÁSA VÁRHATÓ, KÖZTÜK EZERNÉL IS TÖBB ORVOSÉ.

link
pampa 2007. 03. 01. 12:43
Előzmény: #587  watson
#588
watson

Én is így látom. Magánügy az amit csinálnak,én tudomásul veszem létüket.

De pont ahogyan írod,ne kapjanak reklámlehetőséget,és az államtól plussz jogokat!
Hogyan kaphatnak özvegyi nyugdíjat amikor nem is házasok!
Másik oldalró a rendszer minden jogi lehetőségbe belekapaszkodik,hogy a középréteget még jobban megnyúzza!
Kezdjék itt a spórolást!
Javaslat az 55 MRD kiesett adó pótlásához!!
Ki támogatja?
watson
watson 2007. 03. 01. 12:31
Előzmény: #586  pampa
#587
pampa, szerintem is jogos a meglátásod.
Egyébként szerintem a homo kategória a természet egy zsákutcája. Nem mondom hogy elítélendő, de károsnak tartom a hirdetését. Ha már alkoholt meg cigit nem lehet hirdetni, akkor ezt se lehessen már!felvonulásokkal propagálni, nem?
Milyen vicces lenne ha dohányosok füstölgés napja címen vonulnának az Andrássy úton... :-)
pampa 2007. 03. 01. 12:13
Előzmény: #585  Törölt felhasználó
#586
watson

Te irtad,hogy ebben a rendszerben az aktívaknak nem csak befizetni kell hanem gyermek válalással is hozzá kell járulniuk a fenntarhatósághoz.
Ebbe a képbe nem illik nekem a kormány azon terve,hogy olyan réteget is be akar vonni a támogatotti körbe aki csak befizetésével járul hozzá a rendszer működéséhez.
Tehát ebből én azt szűröm le, hogy a kormány saját magának teszi nehézzé a rendszer működtetését.
Hiszen ebben a körben nem kellene kifizetést eszközölnie ezen a címen.
Mert én úgy gondolom,hogy özvegyi nyugdíj csa özvegyeknek járjon.
Előbb házasodjanak össze,neveljenek gyerekeket( Lehetőleg sajátot) és ha az élet úgy hozza akor részesüljenek az előnyéből is.
Törölt felhasználó 2007. 03. 01. 11:04
Előzmény: #580  watson
#585
szerintetek az ember van a pénzért...

egyébként az ellenzék nemcsak az elvesztett választások miatt kesereg...

ahol ennyien vannak hátrányos helyzetben, ott ez a represszió fenyegető..a baloldali értékeket azért képviseli az ú.n. jobboldal, mivel a szélsőbalos (marxista-leninista-sztálinista) elhibázott és orosz-centrikus politika nem adott támaszt, illetve az elvonások, amelyek a "hadikommunizmus" és a fegyverkezés érdekében történtek - a TÖMEGNEK NEM ADTAK LEHETŐSÉGET A TARTALÉK KÉPZÉSÉRE, ugyanakkor a TÚLÉLŐKBŐL ÁLLÓ ELIT rövidlátó profitérdekeltsége miatt nem látja be, hogy fújja a lufit...........
Igaz, hogy többmilliárd szemszögéből 10 vagy akár 50%-os veszteség sem olyan tragikus...persze csak akkor nem, ha pénzben, részvényben stb. tartja a vagyont...ha működő tőkéről van szó, ha gyárban, kereskedelmi vállalkozásban van a pénzük, akkor már nullára is lehet menni, vagy tönkremenni...
ha a hirtelen konjunktúrát politikai kapcsolati tőkével ki tudja valaki használni...most még nem veszi észre, hogy DŐL A DOMINÓ..
és akkor a pénzével kitörölheti...

Ezért embertelen, semmivel nem magyarázható, rövidtávú és sehová nem vezető "reformokkal" sanyargatni - azért, hogy a politikai elit 1-2 évvel túlélje a SAJÁT MAGA ÁLTAL GERJESZTETT VÁLSÁGOT.....
Törölt felhasználó 2007. 03. 01. 09:54
Előzmény: #582  pampa
#584
pampa,

egyébként a felosztó-kiróvó rendszerből most térünk át arra, hogy már magadnak gyűjtesz (sajnos a nevét elfelejtettem, rég jártam isibe).

watson
watson 2007. 03. 01. 09:50
Előzmény: #582  pampa
#583
pampa, hány éves a buszvezető? :-)
Ide veheted az apácákat is.
De tulajdonképpen nem olyanokról beszélsz akik elméletileg kihalásra ítélik saját magukat?
pampa 2007. 03. 01. 08:19
Előzmény: #581  watson
#582
watson

A jelenlegi felosztó-kirovó rendszerbe hogyan illeszthető be a homoszekszuálisok és leszbikusok őzvegyi nyugdíja?
watson
watson 2007. 03. 01. 04:23
Előzmény: #580  watson
#581
... szeptemberben ...
... jövőről ...

Topik gazda

saru
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek