Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Second Wave 2024. 03. 23. 14:01
Előzmény: #499  Eisenburgprofesszor
#500
Mindegy, nem lényeges a neve.
A lehallgatást én sem pártolom, onnan biztos, hogy elvész a bizalom.
Asszem a konkrét esetben mondhatjuk, hogy addig sem volt meg...
Még mielőtt pálcát törünk, régebben voltak androidra telefonbeszélgetést rögzítő appok, mostanában nem tudom, hogy mennek-e még (nekem nincs ilyenem telepítve). Szóval eléggé általános lehet ez a dolog.
Valószínűleg véletlenül maradt MP-nél is bekapcsolva, majd valahogy kidumálja.
Becses neje meg gyártott egy kamu rendőri jelentést, legalábbis ezt az ablakon kipakolós, meg rendőrt felhívós sztorit én úgy érzem, hogy megrendezett jelenet volt. Szóval itt már eléggé gyanakvós fázisban lehetett MP és a NER. Lehet MP érezte már akkor, hogy kifelé áll a szekere rúdja a jóból, és elkezdett muníciót gyűjteni önvédelmi célokra.
Csak álljon elő vele, minél többen bukjanak a kartellből. Aztán ha MP politikailag túléli, annak én örülnék, ha meg nem, akkor majd lesz helyette más. Orbán is túlélte a grazi kezelésről szóló pletykákat, az asszonyveréséről szóló pletykákat, a XII. kerületi ház is csak meglett idejekorán, szóval, aki ügyes, az kijön belőle, aki meg nem ügyes, az belebukik.
Eisenburgprofesszor 2024. 03. 23. 13:38
Előzmény: #498  Second Wave
#499
Nem tudom. 
Second Wave 2024. 03. 23. 13:27
Előzmény: #494  Eisenburgprofesszor
#498
Gulyás azt mondta, nem barátok. A többi hadnagy is sorra nyilatkozott, hogy ők aztán nem barátok, sose voltak azok. Az a másik fidesznyik csinálta jól, minden üzleti megbeszélését a medencébe szervezte. Nem jut eszembe a neve, de te biztos tudod, melyik fideszes, valami 3. / 4. szintű területi elosztóról van szó. 
user01
user01 2024. 03. 23. 11:28
Előzmény: #495  Eisenburgprofesszor
#497
Te arról írtál, hogy nem tetszik neked, ha a bűnözőt lebuktatják. 
Te feljelentenéd a párod, ha kiderülne, hogy kisgyerekeket molesztál? Vagy bűnpártoló vagy?
user01
user01 2024. 03. 23. 11:26
Előzmény: #494  Eisenburgprofesszor
#496
Nem szoktunk bűncselekményekről beszélni. Mármint szoktunk, csak nem mi vagyunk a beszélgetés tárgya, a bűnözők. Lévén mi nem vagyunk bűnözők. 
Ne háborogjon már egy pedofil azért, mert ismerőse, akár családtagja lebuktatja. 
Orbán azért háborog, mert lebuktatják, mint bűnöző? 
Eisenburgprofesszor 2024. 03. 23. 11:03
Előzmény: #493  oldrider
#495
A bűnösöket börtönbe kell zárni, de nem erről írtam. 
Eisenburgprofesszor 2024. 03. 23. 11:01
Előzmény: #488  user01
#494
Te mit szólnál ahhoz, ha a feleséged vagy a baráti társaság lehallgatna amikor beszéltek? 
oldrider 2024. 03. 23. 10:35
Előzmény: #485  Eisenburgprofesszor
#493
Lojálisak azok a végrehajtók akik emberek százait tettek tönkre szemét módon és a kapott pénzen osztoztak kormánytagokkal, politikusokkal? Azok enyje-benyjével megúszták, mert csupán Schladra vallotta. Nehogy már okos, jogvégzett emberekként elhitték, hogy egyedül Schladl nyúlja le a pénzt. Nagyrészük tudta és most is tudja, hogy kik vannak benne ebben az aljasságban, kik tudtával és irányításával történt ez az egész. Persze eléjük azt tették, hogy írják alá a terhelő vallomást Schladlra. A főgazemberek kurvára lojálisak, ugye? Bocs, de nem!
oldrider 2024. 03. 23. 10:20
Előzmény: #485  Eisenburgprofesszor
#492
A manapság bevett módszer, a vádalku szerinted lojális? Sőt, egyik polikus sem lojális azokhoz akik megválasztották. Hogy nem etikusan járt el Magyar Péter ezt ítélje meg Gulyás Gergely meg Varga Judit. A bíróság meg csukja börtönbe azokat akiket Magyar a bizonyítékaival leleplez! 
euler 2024. 03. 23. 09:08
Előzmény: #488  user01
#490
A vádalkuk sora fog csodákat tenni.
ronaldinyo 2024. 03. 23. 08:41
#489
WHO DIKTATURA-DIGITÁLIS DIKTATURA.MAGYARORSZÁG ELVESZETT?GRATULÁLOK MAGYAROK.
user01
user01 2024. 03. 23. 08:25
Előzmény: #485  Eisenburgprofesszor
#488
K. Ende lojális volt az Orbán javaslatára kitüntetett, korábban lebukott pedofilhoz.
 
A fideszben meddig elvárt a lojalitás, milyen bűncselekmény elkövetése hallatán dönt úgy valaki, hogy leleplezi a bűnözőket?
ronaldinyo 2024. 03. 23. 08:24
Előzmény: #486  ronaldinyo
#487
mondam hogy valszeg átverés-söt biztos na magyarok ujra átvertek titeket
Eisenburgprofesszor 2024. 03. 23. 07:41
#485
Schiffer András remekül elmondja, hogy milyen ember valójában Magyar Péter.
Amit én összeraktam Magyar Péter publikus nyilatkozataiból, hogy az egyik családi balhé úgy kezdődik, hogy Gulyás Gergelynél vannak egy családi vacsorán. Tehát, ha valaki a saját legjobb barátját és feleségét lehallgatja, vagy róluk az engedélyük nélkül hangfelvételt készít bármilyen okból, az azt jelenti, hogy ez az ember a saját barátaihoz, a saját feleségéhez nem lojális.
Miért feltételeznénk róla, hogy a választópolgárokhoz lojális lesz?”
 – teszi fel a kérdést Schiffer. Hangsúlyozta: ez vörös vonal.
„Sok mindent meg lehet tenni a politikában, de az, hogy valaki a hozzá legközelebb álló emberekről hangfelvételt készít, az olyan lojalitásproblémát vet fel, amelynek ki kéne hogy nyissa az emberek szemét” – tette hozzá.
hekki
hekki 2024. 03. 23. 03:58
Előzmény: #474  gu3st8
#484
Sokan Putyint gyanítják? Kik a sokan? Ja az ukrán propagandisták. Azokból aztán tényleg sok van. Így ebben igazad van.
Kérdés hogy attól még hogy sokan mondanak valamit az igazzá válik-e.
Például ha a fél ország azt mondja hogy a híg széklet finom, akkor az ezek szerint az. Ha megkostoltad akkor majd számolj be róla, hogy milyen volt:)
hekki
hekki 2024. 03. 23. 02:59
Előzmény: #474  gu3st8
#483
Több gondolkodás, kevesebb 444
ronaldinyo 2024. 03. 23. 02:43
Előzmény: #477  hellforceone
#482
Megtevesztes.propaganda hazugsag,es halgatas.ez a hatterhatalom es vegrehajtok eszkoze.
ronaldinyo 2024. 03. 23. 02:41
Előzmény: #476  gu3st8
#481
Cigo.azok mindig felnek gyavak.csak akkor nem ha sokan vannak.

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek