Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
gyula1971
gyula1971 2026. 06. 16. 20:21
#212100
badsector1
badsector1 2026. 06. 16. 20:09
#212099
seggmencer nézegeti a szerencsétlen nórikát, orsicskát és a többieket, hogy mit vergődnek, tragikomikusan, kénytelen utólag magyarázkodik, hogy nem hülyézte le őket, mivel közben fel lett okosítva, hogy lehülyézte őket.
:))
Sehmet
Sehmet 2026. 06. 16. 19:55
#212098

"Letartóztatása előtt vezetői posztot ajánlottak a korrupciós ügybe keveredett momentumosnak Zuglóban.
.
"Szkaliczki Tündéből kis híján parkokért és zöldfelületekért felelős vezérigazgató-helyettes lett Zuglóban – éppen az előtt, hogy az ügyészség indítványára elrendelték a letartóztatását a parkfenntartási biznisszel összefüggő korrupció gyanújával.'
.
"A Központi Nyomozó Főügyészség indoklása szerint Szkaliczkit azért vették őrizetbe, mert az egyik párttársán keresztül lefizették, hogy ne kutakodjon Óbuda parkfenntartási szerződései körül. A hosszú ideje folyó nyomozás szerint egy parkfenntartási munkákat végző cég több mint kétmilliárd forintot fizetett ki különböző önkormányzati vezetőknek és politikai pozíciót betöltő személyeknek azért, hogy 2011–2024 között önkormányzati ciklusokon és politikai oldalakon átívelően biztosítsa saját maga és a cégcsoport más cégei számára a megrendeléseket."
.
https://24.hu/belfold/2026/06/11/korrupcio-parkfenntartas-momentumos-szkaliczki-tunde-zuglo-24extra/ ;
Sehmet
Sehmet 2026. 06. 16. 19:44
#212097
Budisector szerint Ferencz Orsolyát "hülyézem", vagyis félremagyarázza, amit írtam és becsületsértéssel vádol, azonban ha valaki elolvassa, amit írtam, abból az derül ki, hogy azokat, a most "megvilágosodott" embereket, akiknek egyébként még akár igazuk is lehet, nem tartom hitelesnek, akik eddig a Fideszből, a Fideszben remekül megéltek, és most nem a Fideszért, hanem saját sorsukért való aggódás miatt fordulnak valami vagy valaki ellen. Jómagam soha nem éltem sem a Fideszben, sem a Fideszből, polgári polgári foglalkozásom/hivatásom volt a versenyszférában, de többször le is írtam, hogy a Fidesz sokszor hibázott, rosszul mérte fel a helyzetet, morálisan elég sok kívánnivalót hagyott maga után, a kétharmad birtokában egy hamis biztonságérzettel elfelejtett politizálni, az erőt alkalmazta politikai eszközként, ergo nem most világosodtam meg, ugyanakkor respektálom azt, amit a családokért, a nemzetért tett, és még mindig nem hiszek abban, hogy nem végződik még rosszabbul ennek a választásnak a "hozadéka", mint a 2002-esnek és a 2006-osnak 2010.-ben! 
Borisz 2026. 06. 16. 18:17
Előzmény: #212095  badsector1
#212096
a töpségének igen, több esze van, de sajnos van egy rémes és nagy kisebbség, amelyiknek nincsen több esze. ma sem, nem is volt neki, soha nem is lesz neki. na az a töpség a magyar nemzet haladására nézve a legnagyobb veszély, aki pbrüsszl, soros, ukrán, migrács, poloska, stb. szinteken képes "gondolkodni".
badsector1
badsector1 2026. 06. 16. 17:38
#212095
Sehmencer ferenci orsicskát hülyézi, ezek szerint az ő szintje a brüsszelezés, az ukrànozás, a sorosozás, áttelelt poloskázás, a magyarok többségének ennél már több esze van.:))
badsector1
badsector1 2026. 06. 16. 17:31
Előzmény: #212090  Peterbond
#212094
Most már nem röhögnek a fideszesek, hogy ha csak az általuk ellopott pénzek megmaradnak a költségvetésben az egyenesbe hozza azt. :))
gyula1971
gyula1971 2026. 06. 16. 17:27
#212093
Kattant a bilincs a Balatonnál: 72 órás őrizetben a városüzemeltetés vezetése a százmilliós családi mutyi ügyébenSúlyos fordulatot vett a fonyódi önkormányzati cég körüli korrupciós botrány: a rendőrség tegnap 72 órás őrizetbe vette a Városfejlesztési és Városüzemeltetési Nonprofit Kft. (VÜSZ) teljes vezetését, több embert pedig kihallgatásra vittek be. Az egyik ellenzéki önkormányzati képviselő tájékoztatása szerint a hatóságok azután léptek, hogy a feljelentések nyomán indított nyomozás elérte a cég korábbi irányítóit. Az eljárás a korábbi fideszes városvezetés idején kötött, közel 300 millió forintos gyanús rokoni szerződések és kifizetések miatt zajlik.
https://www.economx.hu/magyar-gazdasag/2026/06/16/bilincs-balaton-orizet-varosuzemeltetes-vezetes-csaladi-mutyi/?fbclid=IwY2xjawSeSexleHRuA2Flb
Istvan78 2026. 06. 16. 17:16
Előzmény: #212089  Peterbond
#212092
Nagyon ocsmány része volt ez is ennek a rendszernek. A Fidesz propagandára évi száz milliárd feletti összeg ment, ideértve az állami és NER cégek jutattásait is, de a független sajtót meg akarták ölni, nekik nem volt szabad kapniuk pár tíz milliót se, még kitaláltak a megölésükre egy évi 6 milliárdba kerülő szemét Hivatalt, a Szuvenrenitásvédelmit. Ez a 6 milliárd szerintem több, mint amit összesen kapott a független sajtó, amiben benne voltak előfizetések, egyszeri belföldi utalások, 1% és valemnnyi külföldi pénz, részben EU pályázatok.
bronz 2026. 06. 16. 16:46
#212091
Talán a fidesz kommunista árstopjától rövidesen megszabadulunk.
MP szerint már a héten a védett ár alatt lehet a piaci ár.
Utána ki kellene lőni az élelmiszer árstopot is 
Peterbond 2026. 06. 16. 16:34
Előzmény: #212086  ________
#212090
Egyenlőre a legtöbb Fideszest maga a Fidesz rúgja ki. A Mediaworks maga 200 embert küld el. A Megafon nem alájuk tartozott így az onnan elbocsátottak száma még ezen felül jön. És akkor még a többi háttér intézményről nem is tudunk akik nem voltak első vonalban nagy nyilvánossá elött.
Peterbond 2026. 06. 16. 15:04
Előzmény: #212088  bronz
#212089
Közbe ők voltak akik nevetgéltek a függetleneken hogy tagdíjért kunyerálnak ( ugye 444.hu, Telex, partizán stb toborzások, havi és egyszeri adományok ) meg 1% felajánlásért. Persze úgy könnyű volt hogy ők nem szorultak ráű a piaci bevételekre.
.
Nemrég néztem meg az 1% felajánlásokat ( még 2025-s ). Csak érdekességképpen a Telex 500 millió körül volt ( több tizezer felajánlás ), Partizán is több száz millió forint több tizezer felajánlás. Ugyanígy több független oldalnál több tizmilliók és több ezer feljánló.
.
Közben a propaganditáknál. Pl Megafonnak nem is volt ilyen alapítványa. De pl a Pesti Srcáok azért csinált ilyet. Kitaláljátok mennyi felajánlás ment rá?
.
Segítek 2! azaz két ember ajánlott fel összesen pár tizezer forintot. :D
bronz 2026. 06. 16. 14:56
#212088
Nem lehet már közpénzt szivattyúzni, egyből omlik össze minden fidesz propaganda oldal, mert saját pénzt azért nem tennének bele.
Remélem, hogy propanadista Hont 500 milliós adományát is kivizsgálják, nemcsak a megafont.
bronz 2026. 06. 16. 14:55
Előzmény: #212086  ________
#212087
Kár értük, kiváló propagandisták voltak.
Ja, nem.
________
________ 2026. 06. 16. 14:22
Előzmény: #212076  Sehmet
#212086

Szerintem a többségnek a fidesszel van a gondja, és nem a fórumtársával
A politikai vita sokszor elfajul, és megy át személyekedésbe/veszekedésbe
Nem csak itt, hanem a családban, munkában mindenhol...
Ilyenkor vissza kell fognia magát az embernek, és átgondolni, hogy ér-e annyit az egész
.
https://24.hu/belfold/2026/06/16/tomeges-leepites-fideszes-media-pestisracok/
rockmaster 2026. 06. 16. 14:07
Előzmény: #212084  rockmaster
#212085
PedoFidesz: hanyatló gazdaság, romló forint,
Tisza kormány: javuló gazdaság, erősödő forint!
rockmaster 2026. 06. 16. 13:45
Előzmény: #212083  csendben
#212084
Köszönjük a Tisza kormánynak!
csendben 2026. 06. 16. 12:26
#212083
EURO/HUF: 349,9 ! :-)
Sehmet
Sehmet 2026. 06. 16. 12:18
Előzmény: #212080  sasa44
#212082

A 6-8 m magasra növő, un. a gömb platánból 4.000 m2-en ennek tíz-hússzorosa is elfért volna, de nem akartam erdőt telepíteni. 
Nem kell metszeni a tetejét, anélkül is megtartja a gömb alakját. 
Már 14 éve ültettük, és elérte a maximális magasságát. 
De kérdem tisztelettel, miért is ajánlottál matektankönyvet? (így, egybeírva)
Fsociety
Fsociety 2026. 06. 16. 11:31
Előzmény: #212080  sasa44
#212081
Hagyd, a platán fák nem egymas mellett,hanem egymás alatt vannak náluk,hogy elférjenek. Az AI néha tud hülyeséget irni,a baj az,ha szellemi képességeid oly mértékben korlatozottak,hogy átolvasás nélkül bemasolod,amit kidob. 

Topik gazda

________
________
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek