"Feloszlott az ajaki Fidesz a vezetői módszerek miatt" Egyre kevesebben vállalják már a megszégyenülést, hogy PedoFidesz szektatagok és asszisztáltak a nyilvánvaló hazudozáshoz.
Molnár Áron videója a facebook-on nagyon jók! Molnár Áron53 p. ·5748 000 000 000 forint. Ennyi a 2025-ös rekord államadósság. Szeretnék gratulálni a Fidesznek és külön Nagy Mártonnak, Magyarország nemzetgazdasági miniszterének.
"Légy hű önmagadhoz". Ez a mondás az önzőség alapja. Máshoz nem is kell mi? Feleséghez családhoz, országhoz stb... Jellemző, hogy te mindig külföldi idézetekkel próbálod a "tudásodat" fitogtatni. Na én idézek egy magyart: Légy jó mindhalálig. Ugye hogy sokkal jobb egy Móricz idézet, mint egy Knight?
Az átlagmagyar, az átlagmagyar! Felesleges ragozni! Van még pár-száz-ezer, Fidesztől a bizonytalanok táborába sodródott hazánkfia, akit bizony érdekel, hogy mennyi pénz megy a számlájára. . Igen, bízom abban, hogy nem Magyar Péter one man schow-ja nyer, mert egyszer már átéltük azt, hogy az Orbán-gyűlöletből szavazók lejtmenetbe tették az országot, amelynek már 2006.-ban komoly következményei voltak, nem is beszélve a végéről! Nekem nem elég annyit, hogy csak Orbán tűnjön el, és majd csak lesz valahogy! Márpedig úgy néz ki, hogy a Fidesz - sok hibája és sokszor jogos morális kritikája ellenére - még mindig jobb, mint a messiásotok, aki összevissza hadovál! De ebben, a NER-ből is kiebrudalt, bosszútól és anyagi haszonszerzéstől vezérelt vezetővel csak rosszabbra számítok!
Mondjuk az szerintem érdekli, hogy Debrecenben a kardiológiára júniusra minden időpont be van telve, és a júliusi még meg sincs nyitva. Magyar egészségügyi katasztrófa. Bizalmi index trendforduló. :D Inkább azt gondolom, hogy 16 év fidesz kormányzás után, már nincs az a trend, ami fordulhatna, mert már nincs lejjebb.
Egész pontosan melyik nácit akarta elütni? Azt, amelyik kivégezte? Elég gyatra gázolás ez, nem? Amikor biztonság kedvéért a náci a mellette elhaladó autóba még kétszer belő, az már az után van, hogy áthajtott rajta az autó, vagy azt még nem képzelted oda? Úgy gázol, hogy elhalad mellette, 2-3 golyóval a fejében.
Oszt mondd csak, hogy vannak a rokonaid a hanyatló nyugaton? Csak tőled kell elviseljék a hanyatló nyugatozós rákosi féle szöveget, vagy megtalálja őket más ...... is ezzel?
Na így néz ki Trump Amerikája. 37 éves amcsi állampolgár, 3 gyerekes fehér nő, simán kivégezhető, mert CSAK.... És ti ennek hajbókoltok.
"Gulyás: Csak barátkoztunk eddig a Tisza Párttal" Ezért nincs ezeknek barátjuk sehol, mert nekik ez a barátság... a barátról a végtelen hosszú hazudozás, lejáratás semmiféle pénzt se sajnálva... ez konzi-náci tempó. Ezekből is látszik, mekkora bajban van a PedoFidesz, hogy ilyen eszközökhöz kell nyúlniuk... áprilistól kezdődik a számonkérés, ahogy a mostani, örökös min. elnöknek gondoló Ocsmány mondta: semmi lesz elfelejtve, minden fel lesz jegyezve.... ez főleg rá vonatkozik!
Nem akarok személyeskedni, ezért nem nyilatkozok, hogy mit képes felmérni ésszel. Azt viszont bizton állítom, hogy mint egy szektaszinten hívő propagandista egyszerűen átlépi azt, ami a hívőségével szembemegy, vagyis majdnem mindent.:)
-A rendszerszintű bizonytalanságot csak egy társadalmi réteg érzi. Nekik szól ez a poszt.******************I. rész. Mert kell egy frappáns nyitány.2000 és 2025 között 700 ezer emberrel csökkent a magyarság létszáma. 10,2 millióról, a jelenlegi 9,5 millióra.Mégis itt valaki azt mondta, hogy lett egymillió munkahely. Lássuk miként jött létre ez az ordas hazugság. II. rész - A halálsor, amit munkahelyteremtésnek hazudtak. A Fidesz egyik hatalmas átverése a rezsirizsa. 2008-ban bedőlt a világgazdaság. Ezt a Fidesz simán eladta, úgy, hogy Gyurcsány miatt történt meg, majd Libáztak kicsit, amikor Bajnai konszolidálta a válságot.2010-ben simán nyert a Fidesz. – Mert többségünk nem tényadatokra támaszkodik egy választáson, hanem olyan érzelmekre, amiket remekül lehet machinálni. Kvázi az emberek hinni akarták, hogy a Fidesz majd jól megmenti őket és a Fidesz ezt a szerepet úgy kezdte, hogy a válságot követő gazdasági növekedést – ami az azt megelőző 50 év legnagyobb növekedése volt) - a saját vállát veregetve úgy adta el a magyaroknak (ilyenkor tényleg szégyellem, hogy ennyire kevés az eszünk) mintha az egészet Ő csinálta volna. Egymaga. Mármint Orbán Viktor. Az energiahordozó árak csökkentek a világpiacon, amire a mi nemzetmentőnk azt mondta: - ÉN intéztem nektek. – Ezermilliárdos pénzt szakított a kormány azon, hogy a nagyon olcsót, hazai mércével olcsón adta. Kvázi meglovagolta a nemzetközi piac lehetőségeit. Na tök ugyan ezt a trükköt adták el a munka alapú társadalom szlogenje alá tett, TELJES FOGLALKOZTATOTTSÁG nevezetű hantázással.
ORBÁN TAKARODJ !!!
- gazdasági barkácsolását
- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait
- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését
- gazdasági visszaesést
- korlátozott szólásszabadságát
- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését
- az ellenség nélküli szabadságharcát
- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait
- stb......
magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy
ORBÁN TAKARODJ!!!!!