Topiknyitó: Törölt felhasználó 2022. 01. 25. 09:28

OROSZ-UKRÁN háború  

Kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye erről .
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
mcbull 2024. 09. 08. 11:37
Előzmény: #62839  smallinv
#62840
Kurszkban már bontják a díszleteket, több ezer katona sajnos soha sem megy már haza! Ők nem statiszta szerepet játszottak!
Szerintem egy hazaszeretet még külföldről nézve is bölcsebb dolog!
 A családjukat sajnálom az elesetteknek!
smallinv 2024. 09. 08. 11:06
Előzmény: #62838  Placi82
#62839
Színészek és rendezők diktatúrája kezd a végéhez közeledni, nem jött be, elnézést kérünk a több milliós áldozatoktól, a vagyont, egzisztenciát, szinte mindent elvesztő emberektől, ha még bíznak bennünk, akkor indul a nép szolgálja 2.0, itt már lesznek sci-fi effektek is, várjuk a rajongókat. Azért valljuk be, hogy sokaknak VR szemüvegen keresztül nézet star wars-hoz képest sokkal valóbbik voltunk. Köszönjük.
Placi82 2024. 09. 08. 00:24
Előzmény: #62837  Murdoch
#62838
Z karizmatikus személyisége.? Pár tisztességes  képviselőnek, meg a a Z. frakciójaban  is elkezdte videóban nyiltan kritizálni a Z "demokratikus" rendszeret,??!?!? kenyszersorozasokat,, etc..... Annyi esze volt hogy gyorsan elhuzta a csíkot, Ukrajnából. mielott baj lesz.. :) 
Na majd nézd meg.
Biden és Leyen muhaha. Babok. Most komolyan ki hiszi el hogy ők hozzák döntéseket 100 mrdokat  Z támogatására..... 
Utolsó ukranig.... ahogy Johnson mondta, és kiadta, hogy az Oroszok kiverezteteseog,, es/vagy Putyin bukasaig..... No nem demokratikus okból... Ez üzlet és geopolitika.
mcbull 2024. 09. 07. 09:31
Előzmény: #62832  Placi82
#62836
Jogos...a trollok már egymást tiltják!
Shortelek 2024. 09. 07. 09:15
Előzmény: #62834  SeldonKuper
#62835
Azta, látom te mindenhez is értesz:))
SeldonKuper 2024. 09. 07. 08:40
Előzmény: #62833  Istvan78
#62834
Meg is látszik a véleményede , hogy miket nem tudsz, mire nem vagy képes, ha a tényeid a "felhőbe" kerülnek! 
Nem szereted, ha szembekerülsz az igasággal, meg magaddal! Én értem!
Istvan78 2024. 09. 07. 00:20
Előzmény: #62832  Placi82
#62833
Azt hiszed, hogy én folyamatosan olvasom a te hosszú litániáidat? Havonta egy-szer-kétszer néztem be pár napra és olyankor se szoktalak végigolvasni. Előre tudom, miket fogsz írni és úgy döntök, hogy nem éri meg. Csak rám fogod, hogy én mik miatt röhögtelek ki, én egy személyben képviselem számodra a másik oldalt, úgy látszik. Most is csak fényezed magad, de amikor egy-egy témában veszem a fáradtságot és szembeszállok veled, alulmaradsz. Ne fárassz, nem érdekelnek a képzelgéseid.
Placi82 2024. 09. 06. 23:56
Előzmény: #62828  Istvan78
#62832
Így van. 2 éve én idéztem tőle Russelltol  szabad fordításban. Ezt az egy értelmes hozzaszolasodat is tőlem nyultad.:)) Sebaj ez fejodes, valami ragad rád itt a mainstream tol elteroen emlékszel pajtás mikor bőszen állították????
1. Északi áramlat őt az Oroszok robbantottak fel laza 20 milliárd dollár értékű beruhazasukat tettek semmise. Hogy ideiglenesen a TTF tőzsdei ára felmenjen aztán ennek haszon elvezoje az Oroszok miközben az USA LNG  szállítmányozók lettek. De az szerintetek  oroszok voltak. Előre szóltam hogy nem..... Igazam lett.!!! 
2) Zaporizsja erőművetaholaz oroszok voltak benn pozicioban eromuben es szerintetek oroszok lőttek raketakkal SAJAT magukat szerintetek? . Nukleáris veszélyhezetet teremtve. Kiderült hogy  ukrán elit alakulat is megprobalta elfoglalani az atomeromuvet. Igazam lett, nem az Oroszok lőttek a saját  Zaporizsjaiai allasaikat, és katonaikat hónapokon at! Ahogy ti mondtátok hónapokon át.?? Igaz?? 
3. Szóltam előre hogy szankciok nem fektetik  két vallra az Oroszokat, 16 szankció s kor, Swift rendszerből való kizárás, azt se tudod az milyen komoly dolog, mert nem értesz hozzá! 300 Mrd usd deviza tartalék befagyasztasa. Azt mondtátok az oroszoknak hónapja sincsenek hátra.goldmann is és a többi elemzohaz. Is ezt jósolta, ti meg mint  papagáj szajkoztatok,, ész és gondolkodás nélkül. Szóltam hogy nem úgy lesz, leirtam miért, erre a reakciotok, reakciód személyeskedés. És voila ebben is 
igazam lett.!!! 
4) Mondtam, hogyha a német Ipart az olcsó orosz energiahirdotokrol, és nyersanyag öl levalasztjak, ad akkor az energia árak emelkedés ehhez vezet. Az EU gazdasági motorja köhög. BASF, BAYER, VW, etc a labukkkal szavazzanak. Irány Ázsia és Kína,, ahol olcso az energia, idióta neolib zöldek nem vágják haza USA lakajakent a saját "hazájuk??? " ipárat. Itt is igazam lett. 
Z vel, Z rol meg derülni fogak majd érdekes  fogok, és a proxy háború, a háború gazdasági globális oka és a dipolusu vilagrend manifesztációja a mostani konfliktus. USA az egypolust gazdasági rendet akarja fenntartáni ahogy évtizedek óta így van. Istvanka ebben is is igazam lesz!! Ahogy fentiekben, is és a többi kisebb dologban igazam lett. 
Legutoljára Kurszki ellentamadasnal is szóltam hogy felesleges emberaldozat, Donyecki meg közbe bukik. Igazam lett. USA, Izrael katonai szakértők is ezt mondják mostanában. Igazam lett. 
Istvanka, te mindenben kirohogtel és holtbiztos voltál a mára bebizonyosodott  tevedeseidben. Akkor te az ostobák táborába sorolod magad?? ! Na az önkritika dicséretes dolog. Jobb később mint soha 
Hozzak még 20 példát mit ti biztosan allitottatok, ellentmondtam, és 2-3-6 honap múlva pontosan  bejott, vagy kiderül amit leirtam.??? Menjünk tovább bele? Szerintem csatlakozz a tarsaidhoz és menj a trollteljes fórumban ott elhulyititek egymást, kititotok mindenki aki más véleményen van és nem égeted itt magad. 
smallinv 2024. 09. 06. 17:16
Előzmény: #62829  SeldonKuper
#62831

:), 
ja, ja ..., ismét ennyire hülyék az oroszok, hogy direktben utalgatnak pénzt annak aki a propagandát nyomja.
Még véletlenül sem 10-20 offshore cégen keresztül...  :)
Eszem megáll, hogy mit benyalnak az emberek.
Lowrider 2024. 09. 06. 15:37
#62830
Ha tényleg minden a szólás szabadság, akkor miért is kell nekünk rémhír terjesztése ellen törvény?????
SeldonKuper 2024. 09. 06. 11:18
Előzmény: #62827  Istvan78
#62829
Nekem badarság, ami neked világszenzáció! Manapság az oroszokat minden rosszban megforgatják! Ha neked tetszik, akkor hozzad nyílvanosságra hisz számodra bizonyítva van, hogy nem hamis amit állítasz.
Istvan78 2024. 09. 06. 09:52
Előzmény: #62825  SeldonKuper
#62828
Egy híres filozófus, Bertrand Russel mondása ez.
Istvan78 2024. 09. 06. 09:50
Előzmény: #62826  SeldonKuper
#62827
Ott van a cikkben a link, a Szabad Európa hozta nyilvánosságra az ügyet. Azóta a CNN is ellenőrizte a dolgot. Egy amerikai médiavállalaton keresztül történt a finanszírozás. Miért badarság? Az kevésnek kell bizonyuljon, hogy mert CSAK, mert neked nem tetszik, mert oroszok buktak le, mert a jobboldal számára ártalmas tény. Ennél több kell indoklásul, hogy miért badarság.
SeldonKuper 2024. 09. 06. 09:27
Előzmény: #62822  Istvan78
#62826
Te nagyon okos lehetsz, ha még azt is tudod, hogyan fizetnek titokban! Különben nem linkelted volna ezt a badarságot!
SeldonKuper 2024. 09. 06. 09:24
Előzmény: #62814  Istvan78
#62825
Te magabiztos vagy. Azért írtad a "mondást"!
Istvan78 2024. 09. 05. 23:27
Előzmény: #62823  Murdoch
#62824
Bonyolult dolog a határ meghatározása, meddig terjed a szólásszabadság és hol kezdődik az egyértelműen káros törekvéseknek való szabad út engedése. A Facebook mindenesetre egész biztosan nem a szólásszabadság miatt akar minél kevesebb korlátot, hanem a több pénz miatt. A Facebook például engedte az eklőző kampány alatt az egyértelműen dezinformáció terjesztését, az orosz származásút is. Próbálja engedni az összeesküvés elméletek terjesztését,, a trollkodást (talán hallottál már erről?:), amelyek szélsőséges csoportok, idegen hatalmak érdekében történnek.
Eladta Trump közeli cégnek a FB afelhasználói adatokat, szóval ne higgyünk annak, ha a FB csupa jónak tünteti fel magát.
Istvan78 2024. 09. 05. 21:51
#62822
Istvan78 2024. 09. 05. 19:22
Előzmény: #62816  Placi82
#62821
Csak a legutóbbi szösszeneteddel kapcsolatban, amiről azt írtad, hogy te a történelemmel foglalkozol (habár a kurszki betörés például nem éppen történelem még).
"Te nem érted a  bizniszt. A kurszki támadas olyan mint a bögoly csípés az orszlanon. Csak felbosziti. Az elit ukrán katonák akik hiányoznak Donyeckbol, már fel szemmel sanditanak, hogy. Mikor zárják be a hatravonulas lehetőséget. Es Putyin velük fog példát statualni. Én legalábbis ha Ukrna katona lennék nem lelkesen nyomulnek előre  Oroszország belseje felé, és ahogy olvasom a W. P. ban, értelmesebb tiszteknek is ez a véleménye. Ha megnézed Oroszország térképet egy foldgombon akkor Kurszk  oblaszt egy legypiszok a térképen. Ilyen színészi propagandanak jó azt nem vitatom. De ukrán elit legjobb dandaroknak egy egy katlan lesz. De hát kit érdekel ez ott? Nem jönnek ki. Amúgy magadtól is rajohetnel hogy miért van kuss az Ukrán katonai  aldozatokrol. 50% felett van??"
A kövérített mondatok a múlttal, a történelemmel foglalkoznak? De a többis is jóslat, feltételezés. Csak hogy egyet emeljek ki: "hogy miért van kuss az Ukrán katonai  aldozatokrol. 50% felett van??" Szimpla találgatás, oroszpártisági elfogultsággal.

Topik gazda

sotime
4 2 1

aktív fórumozók